Cholera obstawiam ,ze to Antoś!Spójrzcie na łapki,takie same ale robiłam zdjęcie z góry!Nie pamiętam zebym fotografowała Milkę!Antos mój ulubieniec jest lojalny wobec Romki ,która go wyprowadza więc trzyma sztamę z Romcią!:evil_lol:A moja psica jak to terier szuka zadymy bo Pako w domu to staruszek i nie mozna z nim zadymiać.No chyba ze spotykamy Harrego Mamanabank wtedy jest wesoło!:evil_lol: