Dodatkowe informacje od Elmy ,bo tez wczoraj dzwoniłam!Bała sie wejśc do windy,pierwsze siuisiu w domu ale następne juz na spacerku,nie bała sie kąpieli,popiskuje jak zostaje sama,chodzi krok w krok za swoją nowa panią i nie spuszcza jej z oczu.Jazda samochodem okm ale rozglądała sie na wszystkie strony,podobnie juz na miejscu.Jest w zwiazku z tym troszkę poruszona.Nie dziwię sie naszej Psotce tyle nowego,tyle szczęscia co z tym zrobić!A pan Psotki powiedział,ze pomimo kąpieli nadal pachnie schroniskiem.Ale tak maja wszystkie psiaki schroniskowe,po kolejnej kąpieli będzie inaczej!Mysle,ze Psotula to szczęściara!