Dziś dowiedziałam się,że mała Łyszka jest już w domu.
Adopcja ze schroniska.
Łyszka będzie mieszkać w budzie na podwórku.Będzie jedynym psem.W domu ,u starszego pana,odszedł ze starości pies i pan przyjechał po kolejnego psa.Dom na wsi pod Łowiczem.Łyszka została wydana na umowę tymczasową,pan jest hodowcą drobiu,obawia się o swój drób.Jeśli Łyszka nie będzie gonić drobiu to zostanie,jeśli nie to wraca do schroniska.
I co ja mam więcej napisać?Mam tylko nadzieję,że pan zakocha się w naszej wrażliwej suczce i będzie dla niego ważna.Powodzenia malutka,bądź szczęśliwa...
http://www.dogomania.com/forum/topic/139419-łyszkamłodziutka-hienka-szuka-opiekuńczego-domu/page-2