Wrzucam jeszcze trochę zdjęć Missisipi z Rino.Nowy domek chciał mieć jak najwięcej zdjęć małej.Przeszukałam albumy:
Stella,Rino i Missi.
Missi poznaje Dużka:
Missi i Mary,która znalazła super domek,razem w budzie:
Kika bardzo wychudła.Pewnie także objada ją trochę Ajaks.Zgłosiłyśmy na wszelki wypadek Kikę do lecznicy.Mała dostaje teraz leki.Ma prawdopodobnie jakieś dolegliwości trawienne.
Mały Jasiek siedzi teraz w boksie z Missi i Bunią.Bunia jest zazdrosna i ustawia całe towarzystwo w boksie,Na zdjęciach widać,ze Jasiek i Missi unikają Buni:
Maleńki,radosny Jasiek to żywa iskierka.Maluch jest młodziutki,nie ma nawet roku a już zaznał bezdomności i poniewierki.Błąkającego się po jednym z osiedli psiaka ,zgłoszono do schroniska.Jest łagodny,pełen energii ,ufny ,szuka kontaktu z ludźmi.Aż trudno uwierzyć,że ktoś porzucił tak miłego i radosnego psiaka.Maluch szuka domu,chcemy znależć mu kochajacy domek przed zimą.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
Araj,jest radosnym ,około rocznym ,czarnym kudłaczem.Jest psiakiem wielkości wyrośniętego jamnika.Malucha ,ktoś wyrzucił z samochodu niedaleko schroniska.Zdezorientowany ,biegał przerażony i szukał kontaktu z ludźmi.Wolontriuszki idące rano do schroniska,spotkały malucha a ten radośnie pobiegł za nimi.Tak znalazł się w schronisku.Jest ufny,łagodny i bardzo chce być z ludźmi,aż trudno uwierzyć,że ktoś pozbył się tak łagodnego i proludzkiego psiaka.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
Od sierpnia Nikt nie był u Niwy...
Niwa i Baron na spacerku:
Niwa dziś.Jest nadal w schronisku,aktywna,rezolutna,inteligentna.Ma ogłoszenia,ale tylko raz zadzwonił ktoś w jej sprawie.A telefon taki,że szkoda gadać...