-
Posts
2940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by P78
-
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
P78 replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magda_']Zdecydowanie o nowy dom. Jeśli się znajdzie były właściciel to sama, osobiście złoże doniesienie o porzuceniu. A Pies w nowym DT czuje się bardzo dobrze! Zjadł całą michę jedzenia i spał na kanapie :)[/QUOTE] Ooooo! I o to chodziło, bez leków i sprejów :) dochodzi chłopak do siebie :)!!! Mogę ogłaszać pieska w necie :) tylko proszę na PW o tel kontaktowy itd :) Chyba, że już ktoś to robi ... -
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
P78 replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dżdżowniś']Co do leków na uspokojenie to żadnych psychotropów mu nie dawajcie.Są psie feromony D.A.P.Suka je wydziela kiedy posiada potomstwo.Feromony te wpływają uspokajająco na psiaki dają poczucie bezpieczeństwa.Można je kupić w dyfuzorze, sprayu albo obrożę .Wypróbowałam działa! Tanie nie są ale lepsze to niż psychotropy zapisywane czasem bez sensu przez coponiektórych behawiorów.Jeśli któraś zna wetkę od psich zaburzeń behawioralnych nazywa się Jagna Kudła , baardzo poleca tylko naturalne środki dla psiaków niszczących w domu, z depresją czy takich które denerwują się przy zmianach otoczenia.Można znaleźć na naszym rynku podobne produkty innych firm.[/QUOTE] Polecasz Jagnę Kudła, którą doskonale znam :) i to właśnie Ona zapisała mojemu psu psychotropy... (mam nadzieję, że nie bez sensu zapisane... :)) Dlatego wcale nie uważam, że to zły wybór. Mój pies jest starszy także i miał silną depresję, a nie lęki - dlatego zdecydowała się zapisać mu Anafranil... Owszem DAP poleciła mojej suce, ale przy lekkim lęku... Każda forma depresji jest inna, jak u człowieka... Na jednego działa dziurawiec :), a na drugiego psychotropy :) Uważam, że i tak ktoś powinien go zobaczyć jako specjalista ... Choć teraz skoro trochę pojadł i popił u tych Państwa, może nie jest już to konieczne :)...? OBY :)! -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Idę na wątek do sunieczki też... Trzeba wypromować obie sunie :) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
P78 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
I jestem na wątku naszych panienek ślicznych :) Jak się czuje sunieczka...? :( -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Dostałam właśnie informację... :( Pies pogryzł, możliwe, że zagryzł nawet psa z DT, pogryzł chłopaka, który chciał je rozdzielić :( Chłopak na pogotowiu, pies ledwo żyje, a bokser... trafi dziś w nocy lub jutro na Paluch ...!!! :( Podejrzewam, że poczuł się dobrze w nowym domu i rozpętał walkę o terytorium... Nie zmienia to faktu, że ląduje za kratami Palucha... Jak go SM gdzieś w nocy nie zgubi, a oni to potrafią... :( Proszę o pomoc - co z nim dalej...? On musi mieć dom bez zwierząt, inaczej skończy za kratami... -
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
P78 replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
Myślę, że pobyt z innymi psami dobrze na niego wpłynie... A te ogłoszenia jakie mają być? O nowym domu czy o poszukiwaniu właścieciela...??? -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
P78 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Śliczny :) !!! Ile może u Ciebie zostać? Może ktoś go szuka...? Szukałaś ogłoszeń w necie ...? Pewnie jeszcze nie, bo za wcześnie :)... Ja poszukam chętnie, bo i tak wertuję neta w poszukiwaniu właściciela boksera... -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
I nikt psa nie szuka, zajebiścieee :( -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
I ciągle cisza u Luki... :( A jak ta onkowata sunia...? -
[quote name='Waldek']jakiś mało popularny wątek z Kubą , pies z kulawą nogą nie zagląda, z małymi wyjątkami ......i po co mi to było ......mógł jechać na Paluch .....[/QUOTE] Na Paluchu to już w ogóle byłoby "super" dla niego :(... żadnej szansy na adopcje... za kratami... :( Trudno tak nagle znaleźć dom :(, nawet tymczasowy... Gdzie on teraz będzie...?
-
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
P78 replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
Popytaj, popytaj :) - tak najwięcej się dowiemy... A co do psa, to może mu dać Anafranil...? To lek antydepresyjny. Mógłby pomóc, w ciężkich chwilach psu. Jeżeli naprawdę stracił Panią to przecież dla niego koszmar! Najpierw stracił Panią, a potem jeszcze trafił do miejsca zupełnie mu obcego... Mój pies przyjmował Anafranil, kiedy popadł w depresję po starcie swojego psiego współtowarzysza. Nie jadł, nie spał, trząsł się, piszczał itd... Po leku pomogło. Mogłabym załatwić receptę... Jakby co dajcie znać... -
Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!
P78 replied to magda_'s topic in Już w nowym domu
Jaka mordka sliczna :) !!! Dobrze, że dał się złapać... Też mogę porozklejać plakaty (mieszkam niedaleko)- może zgubił się jakieś starszej osobie... Dziwne tylko, że nikt go nie znał na rejonie... Na ogół sąsiedzi znają pieski, szczególnie takie stare... A może na Paluchu ktoś zgłosił zaginięcie - telefonicznie...? -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Fajnie byłoby znać kogoś z REMBERTOWA, mogłabym podrukować ogłoszenia i przekazać. Warto obkleić lecznice w okolicy, ja nie znam rejonu w ogóle ...Może kogoś znacie :)? -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile może mieć lat... Mi się wydaje, że góra 8... Koleżanka tak napisała, że stary, ale mi nie wygląda na starego :) Piesek obecnie jest w Rembertowie, w DT, u koleżanki, która go znalazła... Dzwoniłam dziś do Państwa, którzy poszukiwali Pixela (chyba z SOS boxerom), ale on nie ma białych łapek, a tamten miał... :( Z tego co widzę na necie, nikt go nie szuka, dwie doby wertuję neta i nic... :( Agnezia, wklej fotki, jasne, jesli ja już nie wysłałam, ale chyba tylko wysłałam informację... Dzięki!!! -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Szukałyśmy od wczoraj ogłoszeń, ale nic nie widać w necie. Szczególnie, że widziano Go od 2 tygodni..., więc już trochę się błąkał... Istotną informacją jest to, że na pierwszym zdjęciu pies ma tą czerwoną obroże, w której Go znaleziono. Podobno nie ma czipa. Nie wydaje mi się jakoś strasznie stary, ledwo siwy ten pyszczek... -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:displayWindow('./download.php?id=3811',820,625)"][IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/files/thumbs/t_bokser2_567.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:displayWindow('./download.php?id=3810',598,624)"][IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/files/thumbs/t_bokser1_835.jpg[/IMG][/URL] -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:displayWindow('./download.php?id=3813',598,617)"][IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/files/thumbs/t_bokser4_689.jpg[/IMG][/URL] -
STARSZY BOKSER znaleziony w REMBERTOWIE!!! Szukamy właściciela! Wrócił do domu
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[URL="javascript:displayWindow('./download.php?id=3812',665,529)"][IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/files/thumbs/t_bokser5_806.jpg[/IMG][/URL] -
Piesek znaleziony został [B]w Rembertowie[/B], okolice ulicy Kapitańskiej / Sztandarów. Widywany był już około dwóch tygodni w tamtej okolicy. [B]Tatuażu nie ma, ma ucięty ogon, jest pręgowany i napewno stary[/B]. Jest to pies, ma [B]czerwoną obrożę [/B]na sobie. Nie wiadomo czy go ktos wyrzucil czy się zgubił, ale jest bardzo przyjacielski, daje łapę, reaguje na komendy... Koleżance wydaje sie, ze chyba ma zebro zlamane albo bylo zlamane i ma zrosniete. Jeszcze nie wiadomo czy pies ma czipa... - męczę [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] o to koleżankę, u której jest piesek, ale jeszcze nie zdążyła sprawdzić, bo jest niecałą dobę u niej. Postaram się także wkleić zdjęcia jak tylko zdobędę [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] !!! Kontakt: 668-590-569
-
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Ja ja oglaszalam na ponad 50 stronach i jedno wyjatkowe ogloszenie, hehe :):evil_lol: Pomyslalam, ze moze w lecznicach powywieszac ogloszenia... Te ursynowskie moge obkleic... Pogoda sie zmienila, wiec troszke latwiej staruszkom :) odsapnac mam nadzieje... Super, ze byliscie wspolnie na spacerze ;)... -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Ciekawe, kiedy się okaże, że Lukrecja tez na coś umiera, tylko jeszcze tego nie zdiagnozowali.[/QUOTE] Najgorsze, ze nie ma kogos kto by ja pokochal :( ... Zero odzewu - tragedia... :( -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']No cóż, młode zwykle wygrywają ze starymi. Powodzenia, Bono![/QUOTE] Taaak, niestety to prawdziwe slowa :( Jak mnie to wku...wia! :( Jak pies jest stary czy chory to tylko go utluc, bo na cholere ma zyc...?!? Dex mial 12 lat jak go bralam z Palucha i to byl najwspanilaszy moj pies! Dzis widzialam Luke i ta Jej sasiadke :(... i Leondarda :) i co z tego, ze stare! jak kochane, spokojne, cierpliwe... -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Luka co u Ciebie... :(? -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Aha i dziekuje rowniez za zdjecia :) Widac teraz super jaka sunka ladna :)!!! I wcale nie wyglada staro, gdyby nie te zebiska :) -
ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)
P78 replied to P78's topic in Już w nowym domu
No tak, to dobry pomysl :) Moze teraz czuc sie bardziej komfortowo z seniorami... Bidy wszystkie jednak na maxa :( Sliczna sierota "nasza", widac jak jej fajnie na trawce, w cieniu, na wolnosci... Pocieszajace te zdjecia..., choc za dwa miechy znowu depresyjna polska jesien :(, och jakby przydal sie cieply kochajacy domek...