-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za ramzesiątko ... mam nadzieję że test na koty wyjdzie pozytywnie ... ja też wiem z własnego doświadczenia że da się kota i psa przyzwyczaić , ale wymaga to pracy .... chyba że trafi się zupełny indywidualista ... ... moja kocica zaakceptowała 2 psy , a już 3 - Duszka - nie za bardzo chciała, tzn. unikała z nim kontaktu i się na mnie obraziła - "wyprowadzając" się z mojego pokoju ... wklejam badania Ramzesa, które miał robione pod kątem trzustki ... .. jest pomyłka w imieniu ... pomyłka weta ... yumanji napisze dlaczego ... [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5701/badaniaramzesa1.jpg[/IMG] wklejam link .. to był dokument pdf, a takich nie da się wstawić na dogo, przerobiłam to na obrazek ... [URL="http://img263.imageshack.us/img263/5701/badaniaramzesa1.jpg"]http://img836.imageshack.us/img836/5701/badaniaramzesa1.jpg[/URL] -
RITA-ONka z Szydłowca - nie zapeszamy - ale ma dom :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
byłam u suni jeszcze po 20 .... tym razem dostała suchą karmę nasączoną rosołem i kurą ... pochłania jedzenie w mig ... ... jutro zapoznam ją z innym moim psem - jej wielkości .. zobaczymy jaka będzie reakcja ... [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5614/dsc00053eu.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6809/dsc01177a.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1833/dsc01187f.jpg[/IMG] ... ta dziwna wypukłość na brzuchu ... jutro wieczorem zabiorę ją do weta ... [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6666/dsc00048c.jpg[/IMG] ... nie lubię pisać o kasie ... ale nie ukrywam że obecnie nie za bardzo stać mnie na wyżywienie dużego psa ... a jutro jeszcze wizyta u weta ... -
RITA-ONka z Szydłowca - nie zapeszamy - ale ma dom :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
dzięki anita za wątek ... byłam u suni godzinę temu z jedzeniem ... jest ... jest bardzo wygłodzona, znać jej żebra , ale suchego nie chce .... za mokrą karmę rzuciła się i by zjadła tyle ile by mogła ... sunia jest bardzo za człowiekiem , nie odstępuje mnie na krok jak tam jestem .... nadstawia łepek do głaskania, siada i patrzy się na mnie ... ... zaczepia do zabawy ... ... do psów ... zero agresji - byłam z moim kurdupelkiem Duszkiem i zaczepiała go do zabawy , ale ona 5 razy większa od niego więc on nie za bardzo ... trochę się jej bał ... .. jak odjeżdżam staje łapami na ogrodzeniu ... i boję się że w koncu się kapnie że w jednym miejscu może przeskoczyć .... ... co do spania ... pod balkonem ma na deskach pościelone chodniki i kocyk , ale nie ma ochrony przed wiatrem .... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
yumanji ... ponawiam prośbę ... proszę wstaw badania Ramzesa .... plisss... albo mi wyślij na na [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL] -
sytuacja nieciekawa !!.... [SIZE=3]miejsce pobytu suni - ulica - Szydłowiec koło Radomia miasto bez schroniska , z 4 osobami które aktywnie pomagają psom, ale nie wyrabiają już ... -[SIZE=3] młoda suka owczarka niemieckiego [SIZE=3]- kręci się przy głównej ulicy - wylotowej z Szydłowca, gdzie samochody nie jeżdzą 50 ,[SIZE=4] najgorsze że ona nie patrzy czy jedzie samochód ty[SIZE=3][SIZE=4]lko wbiega na ulicę wprost pod samochód, widziałm na własne oczy [SIZE=3]- lgnie do ludzi, kręci się w kółka przebiegając co chwila przez ulicę - okrutnie wystrszona i zagubiona, kuli się na widok ręki - ona może mieć cieczkę niebawem ... widuję ją od wczoraj, wczoraj myślałam że uciekła komuś z podwórka, ale chyba raczej ją ktoś wywalił, bo kręci się koło tego skrzyżowania ... zagubiona, włazi znienacka na ulicę .... kontakt do mnie 604 322 515 /tylko mam nadzieję że nie zginie pod samochodem / http://www.dogomania.pl/threads/182189-!szyd%C5%82owieckie-bidy-w-n%C4%99dzy!beagiel-owczarek-rhodesian-pe%C5%82en-wachlarz?p=15676302&viewfull=1#post15676302
-
przelałam yumanji 27 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191217-dla-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-quot-hand-made-quot-kartka-na-%C5%BCyczenia-7-Z%C5%81-koniec?p=15222479#post15222479[/URL] ....yumanji - kasa jest już na Twoim koncie ... potwierdź że doszła na wątku, bo zmienił się regulamin bazarków i to jest wymagane .. ... anita uwzględnij to w rozliczeniu - bo nie będę mogła zakładać bazarków , jakaś taka zmiana ... od października ...
-
ja z kartek mam 27 zł ... /tzn 20 zł ma pudzian - anita niedawno dopiero za nie zapłaciła , ale jeszcze nie odebrała:cool3:... , ja 7 zł / ... miały pójść na ogłoszenia dla Lolki , ale już nie pójdą bo nie ma takiej potrzeby .. mogę przelać a z pudzianem się rozliczę ... problem jest chyba w tym że nie było dogadane do końca chyba ile za hotel płaciłaś, chyba miało być mniej - coś padała kwota 220 zł , bo lLolka miała być w kojcu z innym psem czy jakoś tak ... ... ale że przy tych ustaleniach nie uczestniczyłam ... więc się już nie wtrącam ... edit: i dobrze by było żeby to w koncu wyjaśnić , bo 40 zł z Lolli miały być przeznaczone przez Lolęlolę na Ramzesa i one zostały przelane yumanji jako wsparcie do karmy .. i jak nie da rady to ja muszę teraz pozmieniać w rozliczeniach Ramzesa - i to się w ogóle już bałagan zrobi w dwóch rozliczeniach ... z kasą nie wspomnę .. ... [quote name='kama210'] za hotel od 25.10 płacimy mniej - bo Ramzes je naszą karmę , którą też trzeba rozliczyć, bo sama się nie kupiła :) niestety ; [B]więc - karma zakupiona 23.10 - 210 zł , pieniądze poszły z następujących wpłat :[/B] - 114 zł - wpłacone przez wunia /od Tolka/ - specjalnie dla Ramzesa - 40 zł - od Lolalaola - pozostała suma po naszej Lolci - 56 zł - z ogólnych wpłat na szydłowiaki - od zachary .. [/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
-
Szczotek na 85 wejść na allegro od wczoraj, 2 osoby obserwują .... :) telefony podane są do Cajusa i Arktyki ... marysia jakbyś mogła może zrób to podliczenie, bo super zaczęłaś ... będzie przejrzyście ...:) Cajus robi dobrze, ale ciężko się połapać dla niewtajemniczonych ... jakby ktoś chciał wspomóc ...
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
super, następna ma kłopot na całe życie z głowy .... ... dobrze że się kubraczek przydał, bo na Majkę był za mały ... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
ojć, Aimez ma chyba dosyć rozliczeń ze mną .. no cóż ktoś to musi robić ... żeby wsio się zgadzało ...:) Aimez żeby ciotkom nie mieszać to zbieraj dalej na swoje konto na Ramzesa , a bałagan się zrobił związku z tym że było kilka rozliczeń na raz - cywila, Ramzesa i karmy ... teraz jest wsio na bieżąco ... ... ja sobie też będę notowac ile masz kasy i będzie ok ... -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
kama210 replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może nie każdemu to się spodoba... ale założyłam Juniorkowi, jak kiedyś mojemu psu ... wirtualny grób ... http://www.e-cmentarz.pl/ cmentarz dla zwierząt - kwatera 1184, można zapalić znicz ... symboliczny znicz dla takich psów jak Junior ... z ulicy, którym nie udało się pomóc ... -
[quote name='anita_happy']też masz dostep do skrzynki :P wstawiaj...ja nie mam czasu po tyłku sie podrapac! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE] ... mam ale zapominam , że mam ... bo nie moja .. ... trzeba było tak od razu ... więc wstawiam dla wszystkich - Lolcię... [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2410/dsc0882m.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3915/dsc0877c.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3742/dsc0881y.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3235/dsc0913.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1795/dsc0899nx.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aimez_moi'][URL=http://img261.imageshack.us/i/1001628y.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5123/1001628y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/1001668m.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7876/1001668m.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] super... Cywil "fruwa" z radości :) , Miodek rozrywany do zabawy ... i Pan zadowolony ... tak trzymać ... pozdrowienia dla Domku ...
-
zaniedbałam trochę Szczotusia więc na przeprosiny: 1. - allegro - wyróżnione i pogrubione /opłacone z naszych szydłowieckich bazarków / - [URL]http://allegro.pl/przyjacielski-sznaucer-terier-szuka-domu-i1301393173.html[/URL] 2 - kolejny pakiet ogłoszeń - od wiadreci - taki pakiet już miał, ale siedzi chłopak dalej w DT, więc pakiet kolejny /opłacony z naszych bazarków / - pakiecik niebawem będzie realizowany - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82%21-Na-zwierzaki-u-Missieek%21-%29?p=15651662&viewfull=1#post15651662"]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-)?p=15651662&viewfull=1#post15651662[/URL] ... przelałam swoją deklarację zaległą za X i na XI jeżeli chodzi o bazarek - mogę zrobić bazarek dla Szczotka ... mam kilka ciuszków przesłanych przez Gosia121 dla naszych psów, - przeznaczę je dla Szczotka , ale przydałoby się więcej... jakby coś to można podesłać mi np. tylko zdjęcia ciuszków a ja wystawię bazarek cmok w nos dla Szczotka ...:p - Arktyka - miałabym prośbę - masz możliwość zrobienia lepszych zdjęć dla Szczotka, takich wyraźniejszych ... do ogłoszeń, bo on w sumie nie ma takich ładnych zdjęć...
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210'][B]rozliczam hotel Ramzesa za okres 05.10 - 05.11[/B] Ramzes od 25.10 je karmę specjalistyczną karmę [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple][SIZE=4]"Hills l/D" [/SIZE][/COLOR][/FONT] więc koszt hotelowania, po uzgodnieniach z yumanji ulega zmianie /zmniejszeniu na 10 zł / doba / ... [B]za ten okres musimy opłacić 390 zł ... + karma [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple][SIZE=4] "Hills l/D"[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] , którą kupujemy we własnym zakresie .. czyli wydatki i tak rosną bo to karma specjalistyczna i co za tym idzie droższa /210 zł za 14 kg/ [B] wpłaty na ramzesa na ten okres:[/B] 27.09 - 10 zł - paulinken 07.10 - 15 zł kama210 07.10 - 20 zl Aimez ... 07.10 - 30 zł hesia 07.10 - 100 zł Beata Justyna G. - cioteczka Betson - 100zł 14.10 - 10 zł - Zofija ............. anita_happy i happy-mammas - 30 + 15 = [B]45 zł - anita rozliczy osobiście z yumanji czyli mamy wpłat -185 zł + 45 anity = 230 zł dziekujemy wszystkim za wsparcie :) :loveu::loveu: [/B] [U] a sumując .... brakuje nam 160 zł na hotel + karma za ten okres ... [/U] i nasze bazarki znowu nas uratują przed zadłużeniem ... .. dobrze że mamy co jeszcze sprzedawać ...:) dobranoc na noc życzę wszystkim ...:) i Ramzesikowi cmok w nos ...[/QUOTE] znowu nudny temat rozliczen muszę poruszyć ... ale akurat na mnie trafiło ... więc : za hotel wyszło w tym miesiącu 390 zł - wpłacone w II ratach - 250 zł wpłacone było wcześniej , teraz zostało 140 ... przelałam yumanji dzisiaj brakujące 140 zł - tyle że zapomniałam że anita 45 zł swoje rozlicza osobiście z yumanji ... [B]więc ta nadwyżka - 45 zł - przechodzi na następny miesiąc ...[/B] /05.11 - 05.12/ za hotel od 25.10 płacimy mniej - bo Ramzes je naszą karmę , którą też trzeba rozliczyć, bo sama się nie kupiła :) niestety ; [B]więc - karma zakupiona 23.10 - 210 zł , pieniądze poszły z następujących wpłat :[/B] - 114 zł - wpłacone przez wunia /od Tolka/ - specjalnie dla Ramzesa - 40 zł - od Lolalaola - pozostała suma po naszej Lolci - 56 zł - z ogólnych wpłat na szydłowiaki - od zachary .. [COLOR=DarkOrange][I][B]dziękujemy ... [/B][/I]aha - yumanji - dziewczyny wcześniej prosiły o wstawienie wyników badania Ramzesa ... wstaw te badania ... [I][B] i napisz ile jeszcze trzeba zapłacić za te witaminy co brał w zastrzykach ... [/B][/I][/COLOR] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[B]rozliczam hotel Ramzesa za okres 05.10 - 05.11[/B] Ramzes od 25.10 je karmę specjalistyczną karmę [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple][SIZE=4]"Hills l/D" [/SIZE][/COLOR][/FONT] więc koszt hotelowania, po uzgodnieniach z yumanji ulega zmianie /zmniejszeniu na 10 zł / doba / ... [B]za ten okres musimy opłacić 390 zł ... + karma [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple][SIZE=4] "Hills l/D"[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] , którą kupujemy we własnym zakresie .. czyli wydatki i tak rosną bo to karma specjalistyczna i co za tym idzie droższa /210 zł za 14 kg/ [B] wpłaty na ramzesa na ten okres:[/B] 27.09 - 10 zł - paulinken 07.10 - 15 zł kama210 07.10 - 20 zl Aimez ... 07.10 - 30 zł hesia 07.10 - 100 zł Beata Justyna G. - cioteczka Betson - 100zł 14.10 - 10 zł - Zofija ............. anita_happy i happy-mammas - 30 + 15 = [B]45 zł - anita rozliczy osobiście z yumanji czyli mamy wpłat -185 zł + 45 anity = 230 zł dziekujemy wszystkim za wsparcie :) :loveu::loveu: [/B] [U] a sumując .... brakuje nam 160 zł na hotel + karma za ten okres ... [/U] i nasze bazarki znowu nas uratują przed zadłużeniem ... .. dobrze że mamy co jeszcze sprzedawać ...:) dobranoc na noc życzę wszystkim ...:) i Ramzesikowi cmok w nos ... -
[FONT=Verdana][SIZE=2]Aimez przelałam 20 zł swojej deklaracji - we wtorek będzie na Twoim koncie [B]trzeba opłacić hotelik - 09.09 – 22. 09. 10 [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]hotel [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]09.09 – 22. 09. 10 [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]- 110 zł [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - wpłaty : 25.10.2010.......................annet............ ......... 20 zl 26.10.2010.......................olga7............ ..........10zl 29.10.2010.......................kama210 …............ 20 zł ...................[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]anita_happy , happy-mammas , znajoma anity - 60 zł - [B]rozlicza bezpośrednio z yumanji[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]29.10.2010 ......................Aimez_moi ................40 zł [B]czyli mamy na hotelik 150 zł [/B]nadwyżka /40 zł / idzie na spłatę zadłużenia na wydatki dodatkowe związane z kastracją, karmą i lekami ... - [B]a do spłaty jest 100 zł [/B][B] ... czyli ... Aimez przelej yumanji 150 zł :[/B] 1. [B]50 zł za hotelik[/B] /resztę - 60 zł anita rozliczy osobiście z yumanji / 2. [B]100 zł -[/B] 60 zł jeszcze nie przelane + to co pozostało z wpłat na hotelik 40 zł - idzie na zaległości związane z dodatkowymi wydatkami [/SIZE][/FONT]
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
w 1 poscie są linki ... [quote name='anita_happy'] [SIZE=5][B]ZDJĘCIA szczupaczka[/B][/SIZE] [B]str 4 [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-rodesian-o-wadze-chi%C5%82a%C5%82y-ZBIERAMY-na-Hotel-95-305/page4[/URL] [B]str 33 [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-GO%C5%81ODOOPIEC-w-typie-rodesiana-w-HOTELU-DEKLARACJE-porz%C4%85dane-PILNE/page33[/URL] [B]str 44/45 [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-wychudzony-w-typie-rodesiana-w-HOTELU-TYLKO-100-z%C5%82-deklaracji/page44[/URL] [B]str 58 [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-wychudzony-w-typie-rodesiana-w-HOTELU-TYLKO-100-z%C5%82-deklaracji/page58[/URL] [B]str 66[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-wychudzony-w-typie-rodesiana-w-HOTELU-TYLKO-100-z%C5%82-deklaracji/page61[/URL] [B]str 68 [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-pikuje-w-d%C3%B3%C5%82/page68[/URL] [SIZE=4][B]kontakt w sprawie RAMZESA Agnieszka /Aimez_moi/ 0 601 834 104[/B][/SIZE][/QUOTE] -
[FONT=Verdana][SIZE=2][B]anita - podsumowanie ... przeklej zamiast poprzedniego na 1 stronę ... ... musimy jeszcze uregulować końcowe zaległości ..... to potem się dopisze ... na razie mamy mały minus ... wydatki [/B]– zanim psy trafiły do yumanji: - 08.07. - [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]50 zł –[/B] na paliwo dla pudziana - na transport cudem złapanego Cywila + przy okazji jego kumpla Miodka do jamora /Warka/ - [B]z pieniędzy bazarkowych [/B] [B]- [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]09.07 [B]- 196 zł[/B] - pobyt psiaków u jamora i następnie dalszy transport do yumanji - 146 zł / [B]z bazarków[/B] / + 50 zł dołożone z pieniędzy na kastrację Duszka/ - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177658-chcesz-poznac-histori%C4%99-dw%C3%B3ch-w-CENIE-jedngo-CYWI-MIODEK-deklaracji-po%C5%82owa-a-ich-DW%C3%93CH?p=15011112&viewfull=1#post15011112"]http://www.dogomania.pl/threads/1776...1#post15011112[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][B]- wydatki w pierwszym miesiącu u yumanji - 09.07 – 09.08[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B] 1. hotel /220 zł – promocyjna cena 2 w jednym /[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - wpłaty:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 12.07.2010..............Ika&Sonia...........[B]20 zl[/B] 12.07.2010..............annet..................[B]20 z[/B]l 12.07.2010..............Aimez_moi .........[B]40 zl [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]19.07.2010 …........ [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kama210 …...... 20 zł [B]/wpłacone bezpośrednio yumanji/ [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] ...........anita_happy , happy-mammas , znajoma anity - 60 zł - rozlicza bezpośrednio z yumanji 04.08 …......... olga7 – 10 zł [B]– brak wpłaty - dopłacone z naszych bazarków [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]...suma wpłat … 170 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]- opłata - hotel za ten okres: 220 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]czyli jesteśmy na minusie - 50 zł /za hotelik/ [/B][/U][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]2. wydatki dodatkowe :[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 19.07 - [B]145 zł[/B] - wpłata na szczepienie przeciw wściekliźnie Miodka i Cywila, odpchlenie i odrobaczenie - [U]wpłacone bezpośrednio yumanji -[/U] [U][B]opłacone z naszych bazarków [/B][/U][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][B]- wydatki w drugim miesiącu u yumanji - 09.08 – 09.09[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]1. hotel /220 zł – promocyjna cena 2 w jednym /[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]- wpłaty [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]20.08.2010.........................Aimez_moi...... ...........40zl 23.08.2010.........................Leyla.......... .............100zl 25.08.2010.........................annet.......... .............20zl 25.08.2010.........................kama210....................20zl[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]...............anita_happy , happy-mammas , znajoma anity - 60 zł - rozlicza bezpośrednio z yumanji[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]02.09.2010 …............... – 10 zł [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]– brak wpłaty - dopłacone z naszych bazarków [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]02.09.2010.......................Sonia&Ika........ .......20zl[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]suma wpłat : 270 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B] opłata za hotel - za ten okres : 220 zł + 50 zł zaległości za poprzedni miesiąc = 270 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]czyli jesteśmy na czysto /za hotelik/[/B][/U][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B] 2. wydatki dodatkowe :[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] - 02.09. - [B]96 zł[/B]- karma Cywil + Miodek, odpchlenie - [U][B]opłacone z naszych bazarków [/B][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177658-chcesz-poznac-histori%C4%99-dw%C3%B3ch-w-CENIE-jedngo-CYWI-MIODEK-deklaracji-po%C5%82owa-a-ich-DW%C3%93CH?p=15302283&viewfull=1#post15302283"]http://www.dogomania.pl/threads/1776...1#post15302283[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3][B]- wydatki w trzecim miesiącu u yumanji - 09.09 – 09.10[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]1. hotel /220 zł – promocyjna cena 2 w jednym /[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]- wpłaty [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 20.09.2010.......................Leyla............ .........50zl 22.09.2010.......................olga7............ ........10zl 27.09.2010 …................. kama210 …...........20 zł 28.09.2010.......................Aimez_moi..... ......40zl 29.09.2010.......................Annet............ ........20zl 05.10.2010.......................Sonia&Ika........ ......20zl [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] …..................anita_happy , happy-mammas , znajoma anity - 60 zł - rozlicza bezpośrednio z yumanji[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]suma wpłat : 220 zł[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]opłata za hotel - za ten okres : 220 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]czyli jesteśmy na czysto /za hotelik/ i nne opłaty do tego czasu[/B][/U][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][SIZE=3]- wydatki w czwartym miesiącu u yumanji - 09.09 – 22. 09. 10 [/SIZE]– [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]łobuziaki pojechały do nowego domku :)[/B][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B]1[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]. hotel - 110 zł [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - wpłaty : 25.10.2010.......................annet............ ......... 20 zl 26.10.2010.......................olga7............ ..........10zl 29.10.2010.......................kama210 …............ 20 zł [B]wydatki dodatkowe :[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] / [B]15.10 – 50 zł - [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]dowóz do weta na kastrację [B]15.10 – 320 zł – [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]kastracja Cywila i Miodka [B]18.10 – 130 zł – podróż /paliwo/ [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] do yumanji na wizytę p/a Cywila i Miodka, odbicie z trasy do weta z Miodkiem i potem do Góry Kalwarii na wizytę i z powrotem -[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177658-Cywil-i-Miodek-JEDEN-KOJEC-a-dwa-psy.Brak-finans%C3%B3w-na-hotelowanie-ju%C5%BC-mamy-d%C5%82ugi?p=15591243&viewfull=1#post15591243"]http://www.dogomania.pl/threads/1776...1#post15591243[/URL] - opłacone z naszych szydłowieckich bazarków [/B] [B]18.10 [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]– 55 zł - 30 zł antybiotyk , 25 zł kołnierz – Miodek rozwalił szwy [B]- 75 zł – zaległa opłata za karmę [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]suma wydatków dodatkowych : 630 zł[/B][/U][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [B]wpłaty na dodatkowe wydatki :[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 12.07.2010..............Beata J./betka/...............[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B]50 zl[/B] - na kastrację Cywila 08.10.2010.............bela51 / z bazarków Cantadorry/ ........... .......[B]159zl[/B] 18.10 .2010 …....... z puli naszych szydłowieckich bazarków – paliwo na p/a 18.10 – [B]130 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 19.10.2010..............bela51/ z bazarków Cantadorry/........... .........[B]10zl[/B] 22.10 .2010 …........nowy domek Cywila i Miodka – do kastracji….................. [B]200 zł [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] 25.10.2010..............annet............ .........[B]41zl /reszta po Leo/[/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][U][B]suma wpłat : 590 zł[/B][/U][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] czyli na dzień 29.10 jesteśmy na minusie :[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [LIST=1] [*][FONT=Verdana][SIZE=2][B]ostatnie 2 tygodnie hoteliku – brakuje 60 zł [/B][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2][B]wydatki dodatkowe w październiku – brakuje nam 40 zl [/B][/SIZE][/FONT] [/LIST]
-
nooo ... Monika .... szalejesz ... ale w dobrym znaczeniu tego słowa ... oczywiście ... a ja już załatwiłam awaryjny kojec na parę dni u sąsiada ... ... ale Monice trzeba pomóc w sterylizacji ... i przenieść wątek na dział - mają dom, ale potrzebują pomocy .... ja deklaruje skromne 15 zł na sterylkę na początek... można się też zapytać Soemy na wątku sterylizacji ....