Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. to trzymamy kciuki za jutro :)))))))) jutro wizyta PA w Bydgoszczy ...:)
  2. dziewczyny pilnie osoba do wizyty PA w Bydgoszczy ... Pani ma przez ten tydzień jeszcze wolne i dobrze by było jak najszybcjiej to ogarnąć ... Pani przez telefon pozytywne wrażenie ... myśłała że Ruda jest bliżej - i trochę się zmartwiła odległością, ale jej wytłumaczyłam że jak Ruda miałaby mieć dobry dom to odległość nie gra roli ... ............ edit napisałam do Iljova z prośbą o wizytę ..
  3. [quote name='agaga21']ruda bardzo się spodobała! państwo są z torunia, podałam numer do kamy i anity. najchętniej już jutro by po nią przyjechali![/QUOTE] dzięki za polecenie Rudej :) pisze PW ...
  4. [quote name='malagos']koniecznie trzeb aje nazwać, zęby miały coś swojego...... A jak ze sterylizacją? Pisałyście do Emilii z KASTORa?[/QUOTE] temat sterylizacji ogarnia anita_happy ... przekazałam jej tą możliwość dopytania się w tej sprawie .. w tym tygodniu odbędą się sterylizacje ... [quote name='Awit']Tak, one na pewno chcą mieć imiona.[/QUOTE] wstępne propozycje - PEPSI i COLA :) mi się podoba :)
  5. prezent dla Ciotek kibicujących Rudej i naszym psiakom :) dzisiejszy wypad na łąkę ... do ADOPCJI Ruda i NaNa/Grunia vel Gangrena - ta beżowa w szelkach - które są u rodziny pudziana na DT /jedna z nich musi znależć inne DT / Balbina - ta czarna - u mnie na DT reszta psów - one też były kiedyś bezdomne ... Latika, Tekla - dom u anita_happy, Duszek i Bary - dom u mnie ... [video=youtube;ATJwbd3uLyc]http://www.youtube.com/watch?v=ATJwbd3uLyc[/video]
  6. ... cieszymy się że cieszycie się z nowego domu Grety :) ..Gerta dziękuje za wszystkie wpłaty - rozliczenie post 3 ... jest na dużym minusie .. ale najważniejsze że wreszcie MA DOM ... tu z przyszywanym bratem Rufusem :) [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/432160_343285689048988_173802145997344_1116277_714330996_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428344_343285935715630_173802145997344_1116279_895238498_n.jpg[/IMG]
  7. błagam ..porozsyłajcie może ten bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/zapraszam%20na%20bazarek%20cegie%C5%82kowy%20dla%20si%C3%B3str%20http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412"]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla sióstr http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412[/URL] każde 6 zł na wagę złota ... a to czrnuszki tuż po umieszczeniu w kojcu hotelikowym .. są strasznie zalęknione ... wyrywają się z obroży .. zresztą skąd mają wiedzięć po co to służy :( bały sie wejść do budy ... na wstępie wybrały wygodniejsze miejsce do obserwacji otoczenia ... sunie zbierają na sterylizacje i utrzymanie w hoteliku ... najlepszym wyjściem byłoby znalezienie im domowego domu tymczasowego ... [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429138_345167332194157_173802145997344_1120907_1702122593_n.jpg[/IMG] jedna z nich .. druga bała się za bardzo ... więc jej nie męczyłyśmy sesją zdjęciową [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429138_345167322194158_1757266089_n.jpg[/IMG]
  8. podrzucam czarnuszki ... PILNIE POTRZEBNE wsparcie na sterylizacje ...
  9. Misiek odżywa .... to super ... zamówiłam pakiet ogłoszeń dla Miśka ... ale głowy do tekstów nie mam ... Misiek musi się zacząć lansować w sieci .. a tymczasem ... u nas kolejne bidy ... zapraszam na bazarek cegiełkowy dla dwóch sióstr w ciąży z SZYDŁOWCA http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412[FONT=Century Gothic]rozpalmy dla sióstr symboliczny kominek w swoich sercach - [/FONT] Przyłącz się – rozpal kominek – a czarnulki będą mogły grzać duupkę z dala od śniegowych zasp .. będą miały szansę na socjalizację z człowiekiem – obecnie są dość „dzikie” .. … widać że chcą zaufać ale się boją – bo widocznie od człowieka ich nic dobrego nie spotkało .. dajmy im szansę .. rozpalamy kominek– NIECH ciepło domowego ogniska STOPI śniegowe zaspy które były ich dotychczasowym schronieniem każde 6 zł – to jedna zaspa śniegu stopiona dzięki zasileniu kominka i podtrzymaniu w nim CIEPŁA – ciepła naszych serc :smile:
  10. Andziuli się poszczęściło ....a u nas kolejne bidy na ulicy w ciązy ... [INDENT] [INDENT][SIZE=3][B]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla dwóch sióstr w ciąży z SZYDŁOWCA [/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223461-Roztop-z-nami-l%C3%B3d-i-zaspy-%E2%80%93-rozpal-w-kominku-dla-dw%C3%B3ch-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wek-do-5.03-g-22?p=18684412#post18684412"]http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412[/URL][/INDENT][CENTER][SIZE=5][B][FONT=Century Gothic]rozpalmy dla sióstr symboliczny kominek w swoich sercach - [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] Przyłącz się – rozpal kominek – a czarnulki będą mogły grzać duupkę z dala od śniegowych zasp .. będą miały szansę na socjalizację z człowiekiem – obecnie są dość „dzikie” .. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]… [B]widać że chcą zaufać ale się boją – bo widocznie od człowieka ich nic dobrego nie spotkało ..[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/432218_340357326008491_173802145997344_1108923_1389928029_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]dajmy im szansę ..[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]rozpalamy kominek– NIECH ciepło domowego ogniska STOPI śniegowe zaspy które były ich dotychczasowym schronieniem[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://www.google.pl/imgres?q=kominek&start=228&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=629&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=KO2q6D555mNbHM:&imgrefurl=http://www.poradnikbudowlany.net/kominki.php&docid=LWm1AWJtBND_1M&imgurl=http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg&w=480&h=320&ei=trVCT7jjCoXptQbigLHOBA&zoom=1&chk=sbg[/IMG][IMG]http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] [COLOR=purple]każde 6 zł – to jedna zaspa śniegu stopiona dzięki zasileniu kominka i podtrzymaniu w nim CIEPŁA – ciepła naszych serc [/COLOR][/B][COLOR=purple] [B]:smile:[/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
  11. [INDENT][SIZE=3][B]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla dwóch sióstr w ciąży z SZYDŁOWCA [/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223461-Roztop-z-nami-l%C3%B3d-i-zaspy-%E2%80%93-rozpal-w-kominku-dla-dw%C3%B3ch-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wek-do-5.03-g-22?p=18684412#post18684412"]http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412[/URL][/INDENT][CENTER][SIZE=5][B][FONT=Century Gothic]rozpalmy dla sióstr symboliczny kominek w swoich sercach - [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] Przyłącz się – rozpal kominek – a czarnulki będą mogły grzać duupkę z dala od śniegowych zasp .. będą miały szansę na socjalizację z człowiekiem – obecnie są dość „dzikie” .. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]… [B]widać że chcą zaufać ale się boją – bo widocznie od człowieka ich nic dobrego nie spotkało ..[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/432218_340357326008491_173802145997344_1108923_1389928029_n.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]dajmy im szansę ..[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]rozpalamy kominek– NIECH ciepło domowego ogniska STOPI śniegowe zaspy które były ich dotychczasowym schronieniem[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://www.google.pl/imgres?q=kominek&start=228&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=629&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=KO2q6D555mNbHM:&imgrefurl=http://www.poradnikbudowlany.net/kominki.php&docid=LWm1AWJtBND_1M&imgurl=http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg&w=480&h=320&ei=trVCT7jjCoXptQbigLHOBA&zoom=1&chk=sbg[/IMG][IMG]http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] [COLOR=purple]każde 6 zł – to jedna zaspa śniegu stopiona dzięki zasileniu kominka i podtrzymaniu w nim CIEPŁA – ciepła naszych serc [/COLOR][/B][COLOR=purple] [B]:smile:[/B][/COLOR][/SIZE]
  12. mały .....................................:( zaraz link podam - [URL]http://www.facebook.com/events/387872697905899/[/URL] sunie zostały zabrane przez nas z ulicy .. jest to cholernie ryzykowne posuunięcie w naszej sytuacji .... ale dwie ciężarne na ulicy nie mogł zostac ... na razie koszty - 50 zł - transport do hoteliku .. mamy oprócz innych psów pod opieką - 4 czarne psy ... Ora, Gaga i one .... będzie kiepsko ... Gaga - szuka rok domu Ora - już 4 miesiące one .... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  13. Jamor określił jaką jedna z najbardziej sympatycznych suń w hoteliku ... prawda jest taka jednak że czarne psy nie są "chodliwe" .. a Ora to taki też kundelosss... więc dużo jej dobrej energii potrzeba ... ................. zrobiłąm jej wczoraj tablicę - na Kraków ... było 60 wejść - ale nikt nie sprawdzał nr telefonu :( [URL]http://tablica.pl/oferta/ora-piekna-jak-pantera-przesympatyczna-i-spokojna-do-adopcji-IDMSXP.html[/URL] myślę nad wyróznieniem ogłoszenia - 20 zł n 30 dni .. tylko nie wiem czy na Warszawę czy na Kraków czy np. na łódz .. ................ i takie nowe sklejki [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/402157_344475158930041_173802145997344_1119171_350712038_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/402157_344475162263374_173802145997344_1119172_1852480009_n.jpg[/IMG]
  14. Luna :): - ciągnie jak lokomotywa na spacerach , ale spuszczona ze smyczy pilnuje się .. okolica spokojna więc może chodzić luzem ... - na pocztku zdarzało jej się załatwiać w domu - obecnie już lepiej .. - boi się wychodzić sama do ogrodu - zakochała się w kocie P. Elżbiety - nie odstępuje go na krok :) @ od P. Elżbiety : [QUOTE]Pani Kamilo chciałabym z Luną złożyć Pani i jej całej Rodzinie zdrowych i spokojnych świąt oraz dużo sukcesów w Pani Działalności na Nowy rok. Luna powoli się przyzwyczaja, w zasadzie nie ma z nią kłopotów, tylko jakoś nie mogą się zgrać kota i luna, bo w kocurze Luna chyba się zakochała bo strasznie go adoruje no i pomimo tak wspaniałych warunkow pilnuje domu nie chce wychodzić sama do ogrodu i na podwórko tak jak by się bała wyjść przez drzwi, kuli się i kładzie uszy po sobie nie wiem dlaczego tak reaguje, ale pewnie w końcu nabierze pewności siebie. pozdrawiam Luna ze swoją Panią, [/QUOTE] parę dni temu [QUOTE]Z Luną jest wszystko w porządku coraz bardziej się adoptuje , jedynie jeszcze relacje obu pań Luny i Zuzi wymagają trochę czasu, ale tą niereformowalną jest Zuzia, bo chyba jeszcze nie pogodziła się ze stratą swojego ukochanego Maksika, ale przyjdzie wiosna drzwi do ogrodu otworzą się na oścież to pewnie wszystko wróci do normy. Teraz są zdane na ciągłe swoje towarzystwo no i konkurują o względy Kacpra, a ten ma ich już dosyć chowa się i ma te ich karesy w nosie. Pozdrawiamy ja i ta moja zwariowana załoga. [/QUOTE] mam jeszcze zdjęcia - ale bardzo niewyrażne - jak Luna leży na kanapie - to na co czekaliśmy - z komórki na salony
  15. kużwa , ale tu cisza ... zmiana tekstu ............................. może być taki ???? [SIZE=4][B]ORA - piękna jak pantera, przesympatyczna i spokojna.[/B][/SIZE] DO ADOPCJI Lubisz dojrzałe emocjonalnie, spokojne, opanowane psy … szukasz psa który nie wymaga od Ciebie długich, męczących spacerów … SZUKASZ PSA, który będzie dozgonnie oddany i doceni, że dałeś mu DOM i swoją miłość .. Więc trafiłeś na właściwe ogłoszenie . POZNAJ ORĘ :) Ora to przesympatyczna , spokojna, zrównoważona i łagodna do ludzi sunia. Ma codzienny kontakt z dorosłymi i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz z innymi psami . Początkowo nieśmiała , ale jak nabierze zaufania nie odstępuje człowieka na krok. Boi się krzyków i gwałtownych ruchów, dlatego nie nadaje się do domu z małymi /kilkuletnimi/ dziećmi. Ma wspaniały charakter- idealny PRZYJACIEL dla osób które chcą mieć spokojnego psiaka do towarzystwa , lubiących spokój. Lubi spacery, umie chodzić na smyczy. Idealna dla osoby która nie wymaga od psa dużej aktywności, albo np. dla starszej osoby, lub np. dla wędkarza czy dla osoby która potrzebuje wyciszenia w towarzystwie oddanego PRZYJACIELA. Stosunek do innych psów – Ora toleruje inne psy – uwielbia zabawy z nimi , jednak inny pies nie powinien być dominujący. … jeżeli dom z ogrodem – to ogrodzenie musi mieć podmurówkę. Ora obecnie przebywa w hotelu dla psów w Warce woj. mazowieckie jest szczupłej budowy ciała, wysokość – do kolana … waga około 20 kg [B]jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana[/B] Pokaż jej na czym polega prawdziwe psie życie u boku człowieka. [B]KONTAKT DO Opiekunów[/B] [B]Kamila 604 322 515[/B] [B]Anita 0 692 407 681[/B] email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona jest wizytą przedadopcyjną. Przekazanie psa wymaga podpisania umowy adopcyjnej. Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/
  16. [SIZE=4][B]z nim też lubi potańczyć :cool3::cool3:[/B][/SIZE] [IMG]http://images10.fotosik.pl/789/8a3adb88309f6b7fgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/789/4cc8d82d5108a4a2gen.jpg[/IMG] ulalaalala ... kolejny przystojniak :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/837/2790ced30c6412bcgen.jpg[/IMG] Ora kusi :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/837/07be2fa2423cac3agen.jpg[/IMG]
  17. Ora szaleje :)))) wreszcie :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/923d1c49fdced2a9gen.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]z serii - bo do tanga trzeba dwojga :eviltong::eviltong:[/B][/SIZE] [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/2bce4799d10278e7gen.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]a ten bidny psiak niestety jej nie przypadł do gustu .... i... marnie skończył [/B][/SIZE]:diabloti::diabloti: [IMG]http://images10.fotosik.pl/525/69db27b9a5102cfdgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/789/208fda53d651ca75gen.jpg[/IMG] Nero ma szczeście .... wpadł Orze o oko :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/789/baff2a48ef103d43gen.jpg[/IMG]
  18. dzięki Agnieszka za kibicowanie ... właśnie przeglądam nowe zdjęcia Ory od jamora - [URL]http://www.fotosik.pl/u/jamor/zdjecie/155/album/988345[/URL] porobię jej jakieś inne sklejki - jak jest weselsza ... bo Ora rozkręciła się u jamora ... lubi kontakt z ludzmi , lubi zabawy z psami :) wstawię parę zdjęć przy okazji: [IMG]http://images10.fotosik.pl/780/dcd776287c4ae16cgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/0036453eaef562a8gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/9af274e6fe74f767gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/46bb4ff95a0f7cc3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/781/2e1f28973963a55bgen.jpg[/IMG]
  19. wyrózniłam jej to ogłoszenie na gumtree - 7 dni - 20 zł ... [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916[/URL] potem lecimy na kraków ... bo z Warszawy zero odzewu :( i własnie przyszedł mi @ że usunęli ogłoszenie Rudej z tablica.pl .. [URL]http://tablica.pl/oferta/ruda-sliczna-spokojna-o-masywnej-budowie-lubi-dzieci-psy-IDEjX9.html/?search[/URL][readonly]=true kuźwa .. tylko nie wiem za co .. zwłaszcza że było wyróznione do 25 lutego .. nasmarowałam im @ - niech się tłumaczą .. ktoś może w odwecie na kasowanie ogłoszeń pseudo kliknął naruszenie zasad .. i skasowali a do ogłoszenie nie zajrzeli ..
  20. [INDENT][SIZE=3][B]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla sióstr [/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223461-Roztop-z-nami-l%C3%B3d-i-zaspy-%E2%80%93-rozpal-w-kominku-dla-dw%C3%B3ch-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wek-do-5.03-g-22?p=18684412#post18684412"]http://www.dogomania.pl/threads/2234...2#post18684412[/URL][/INDENT][CENTER][SIZE=5][B][FONT=Century Gothic]rozpalmy dla sióstr symboliczny kominek w swoich sercach - niech krąg gorących serc dogomaniaków pozwoli nam im pomóc - niech żar kominka stopi zaspy śniegu , w których śpią od 3 miesięcy i zamieni się na bezpieczne miejsce suń – jak nie w domu tymczasowym – co by było naszym marzeniem – to w hoteliku …[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]może się udać nam pomóc tym suniom, proszę więc POMOŻMY IM WSPÓLNIE ...[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] Przyłącz się – rozpal kominek – a czarnulki będą mogły grzać duupkę z dala od śniegowych zasp .. będą miały szansę na socjalizację z człowiekiem – obecnie są dość „dzikie” .. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]… [B]widać że chcą zaufać ale się boją – bo widocznie od człowieka ich nic dobrego nie spotkał ..[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]dajmy im szansę ..[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]rozpalamy kominek– NIECH ciepło domowego ogniska STOPI śniegowe zaspy które były ich dotychczasowym schronieniem[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][B]to jest wielki kominek do rozpalenia – każda wpłata na rzecz suń powoli rozpalać coraz większy żar i utrzymać Ciepło w kominku [/B][/SIZE][B]i kolejna zaspa śniegu stopi się i ułatwi suniom dotarcie do hoteliku [/B] [IMG]http://www.google.pl/imgres?q=kominek&start=228&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=629&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=KO2q6D555mNbHM:&imgrefurl=http://www.poradnikbudowlany.net/kominki.php&docid=LWm1AWJtBND_1M&imgurl=http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg&w=480&h=320&ei=trVCT7jjCoXptQbigLHOBA&zoom=1&chk=sbg[/IMG][IMG]http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] [COLOR=purple]każde 6 zł – to jedna zaspa śniegu stopiona dzięki zasileniu kominka i podtrzymaniu w nim CIEPŁA – ciepła naszych serc [/COLOR][/B][COLOR=purple] [B]:smile:[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. [CENTER][INDENT][SIZE=3][B]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla sióstr [/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/threads/223461-Roztop-z-nami-l%C3%B3d-i-zaspy-%E2%80%93-rozpal-w-kominku-dla-dw%C3%B3ch-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wek-do-5.03-g-22?p=18684412#post18684412[/URL][/INDENT][SIZE=3][/SIZE][CENTER][SIZE=5][B][FONT=Century Gothic]rozpalmy dla sióstr symboliczny kominek w swoich sercach - niech krąg gorących serc dogomaniaków pozwoli nam im pomóc - niech żar kominka stopi zaspy śniegu , w których śpią od 3 miesięcy i zamieni się na bezpieczne miejsce suń – jak nie w domu tymczasowym – co by było naszym marzeniem – to w hoteliku …[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]może się udać nam pomóc tym suniom, proszę więc POMOŻMY IM WSPÓLNIE ...[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] Przyłącz się – rozpal kominek – a czarnulki będą mogły grzać duupkę z dala od śniegowych zasp .. będą miały szansę na socjalizację z człowiekiem – obecnie są dość „dzikie” .. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]… [B]widać że chcą zaufać ale się boją – bo widocznie od człowieka ich nic dobrego nie spotkał ..[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]dajmy im szansę ..[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]rozpalamy kominek– NIECH ciepło domowego ogniska STOPI śniegowe zaspy które były ich dotychczasowym schronieniem[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][B]to jest wielki kominek do rozpalenia – każda wpłata na rzecz suń powoli rozpalać coraz większy żar i utrzymać Ciepło w kominku [/B][/SIZE][B]i kolejna zaspa śniegu stopi się i ułatwi suniom dotarcie do hoteliku [/B] [IMG]http://www.google.pl/imgres?q=kominek&start=228&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=629&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=KO2q6D555mNbHM:&imgrefurl=http://www.poradnikbudowlany.net/kominki.php&docid=LWm1AWJtBND_1M&imgurl=http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg&w=480&h=320&ei=trVCT7jjCoXptQbigLHOBA&zoom=1&chk=sbg[/IMG][IMG]http://www.poradnikbudowlany.net/images/kominek2.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] [COLOR=purple]każde 6 zł – to jedna zaspa śniegu stopiona dzięki zasileniu kominka i podtrzymaniu w nim CIEPŁA – ciepła naszych serc [/COLOR][/B][COLOR=purple] [B]:smile: [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  22. ................. jest wolny kojec u donki koło Radomia .. dla mnie danie Rudej do kojca to aż mnie ciarki przechodzą ... ona spierdziela ze spaceru szybko do bloku .. a teraz kojec ............ jednka sytuacja u pudziana zmieniła się radykalnie ... i to nie z winy Rudej oczywiście .. i tak Ruda była u nich nadplanowa i tylko dzięki nim mieliśmy co z nią zrobić po sterylce .. masakra ... Ruda się ogarnęła trochę z psami ... ale oczywiście wymaga konsekwencji ..
  23. podrzucam.... pól dnia główkowałam nad bazarkiem CEGIEŁKOWYM ... ..sunie mają szansę na hotelik żeby je zabrac z ulicy .. ale koszty nas zeżrą .. musimy miec wpsarcie nawet jednorazowe
  24. [quote name='Agnieszka103']Kamila, tekst do ogłoszeń może być ten z pierwszego postu, prawda?[/QUOTE] tekst do ogłaszania na portalach? suki w ciąży są .. je trzeba wysteryzlizować .. puścić parę ogłoszeń można ...- ale te suki trzeba zsocjalizować ...
  25. dzięki za zajrzenie na wątek ... podrzucę przy okazji bo niestety nie mam czasu na wysyłanie ... ogarnąć taką zgraję w trzy osoby to ciężko .. a jeszcze Ruda musi opuścic DT u pudziana :(
×
×
  • Create New...