-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL]
-
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL] -
FREDI - Mistrz w udawaniu jamnika ma swój kochający domek !!!
kama210 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL] -
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL]
-
11 m-czna NANA- jak gazela - idealna do pracy z psem - SZUKA DOMU
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :smile: [URL="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg"]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=irwDcTW7thg[/URL] -
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom,reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! METAMORFOZY PSIAKÓW Z sZYDŁOWCA :) [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg[/URL] ... -
[SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :smile:))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom, reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom ,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?has hr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! [video=youtube;irwDcTW7thg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg[/video] ...
-
[INDENT] [SIZE=4]Ciotki i Wujkowie :)))) .. BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE proszą o głosy ... prosimy o głosy w ankiecie - na kandydata dogomanii do wygranej w krakvet ... głosownie do 16 maja do 9.00 ... [B]link do ankiety - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-%29[/URL][/B][/SIZE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, [B]Grupa Bezdomniaki Szydłowieckie to ludzie[/B], którym po 2 latach biegania po ulicach swojego miasta i zbierania tych, które same o pomoc nie poproszą UDAŁO SIĘ zwrócić uwagę społeczności w jakiej żyją na problem z jakim ta grupka osób walczy od ponad 2 lat. Nie mają nic. Mają tylko komputery, swoje samochody. Jak przypadkiem spotkają kolejnego psa w potrzebie na swojej drodze ZAWSZE borykają się z problemem - gdzie go przekimac dobę...dwie? Priorytetem w dawaniu pomocy są tutaj suki ciężarne, stare i chore zwierzęta, szczeniaki. Każda suczka jest sterylizowana. Każdy ślepy mioty jest usypiany. Mimo, ze bezdomniaki szydłowieckie nie mają SWOJEGO miejsca gdzie bezpiecznie mogą dawać schronienie tym, którym dali cień nadziei DAJĄ RADĘ - czy starczy im zapału? Kiedy się wypalą?. Psy, które trafiają pod opiekę Bezdomniaków Szydłowieckich przechowywane są w hotelach, domach tymczasowych. Ludzie, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie sami w swoich mieszkaniach również mają tymczasy. Nie przejdą obok zwierzaka w potrzebie nawet jeśli w kieszeni mają pusto, nawet jeśli nie mają co z tym "fantem" zrobić...jak do tej pory jakoś im się udaje pogodzić potrzeby i możliwości. Nie raz kosztem kłótni w domu, nieprzespanej nocy... [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to już ponad 60 szczęśliwych zwierzaków ulokowanych w super domach. Wszystkie domy są sprawdzane przed adopcją. Zwierzaki oddawane do adopcji saą kastrowane/sterylizowane (ostatnio chipowane!) TO OGROMNY WYSIŁEK fizyczny i finansowy. Przebić się ze swoją historią w morzu biedy jakie mamy jest trudno. Ale Bezdomniaki Szydłowieckie nie tracą nadziei i "brną" dalej. Od miesiąca, na podstawie wypracowanego (dosłownie siłą) porozumienia z Gmina Szydłowiec - Bezdomniaki Szydłowieckie wspomagają i organizują życie w Miejskim tymczasowym punkcie przetrzymań zwierząt, który powstał "od nowa" po tych 2 latach "dreptania" (dużo wody w rzece upłynie zanim psy z tego punktu będą w cywilizowany sposób przygotowywane do adopcji - ale od czegoś trzeba zacząć - cieszymy się z TEGO co mamy, co się nam udaje). [B]Bezdomniaki szydłowieckie [/B]nie zaprzestają swojej indywidualnej pomocy zwierzkom z ich podwórka, które zabierają pod swoją opiekę (wspomagani przez darczyńców mogą dawać POMOC!). Pomagają dalej. Rozpoczynają EDUKACJĘ społeczności w jakiej żyją (powstaje zakładka o psach do adopcji i zakładka o postępowaniu ze zwierzętami na stronie miasta!!! to ogromny sukces). W dodatku swoją działalność - szablon swojej działalności - rozprzestrzeniają na okolicę. Pod okiem mają Hostel Miejski w Gminie Przysucha (jedyne miejsce w okręgu gdzie gmina "jakoś" sobie radzi z psami bezdomnymi i porzuconymi - pomoc w adopcji jest tutaj na wagę złota). Ostatnio o pomoc w psim temacie zwróciła się okoliczna Gmina Chlewiska ( tworzenie punktu przetrzymań + program edukacyjny). [B]Bezdomniaki Szydłowieckie[/B] to nie tylko pomoc indywidualna i tworzenie pozytywnej polityki przeciwdziałania bezdomnosci zwierząt domowych na swoim podwórku. To codzienne dokarmianie psów ulicy. To codzienne rozkładanie karmy. Często jest tak, że ten kilogram suchej karmy wysypany pod drzewem to jedyne pożywienie tego zabłąkanego i strudzonego bezdomniaka. Bezdomniaki Szydłowieckie wywalczyły dla tych "na ulicy" aby gmina ustawiła karmniki dla zwierząt bezdomnych. Czym jest to spowodowane? Dokarmianie pod blokiem, pod drzewem nie spotyka się z przychylnością okolicznych ludzi. Ale Bezdomniaki są niestrudzone - walczą o prawo do życia dla tych, które na ulicy. Mimo, że stają się persone non grate. Zimą dokarmianie ciepłym posiłkiem. Latem rozkładanie wiaderek z wodą i suchej karmy. TO CODZIENNOŚĆ - to walka o każdy przetrwany dzień dla tych, które zawiódł człowiek. [B]Bezdomniaki Szydłowieckie [/B]to także pomoc dla psów z biednych rodzin. Obecnie pod stałą opieką grupy są dwie rodziny. I. samotna matka z 6iem dzieci + 5 psów II. samotny, starszy człowiek + 3 psy [I](w tym roku wszystkie psy dostały nowe, ocieplone budy na zimę. Karma dostarczana jest systematycznie. Pomoc dostają także Ci ludzie - bo mają serce do zwierząt, ale są nieporadni...)[/I] III. Pani Zosia - osoba o złotym sercu, która dzień w dzień dokarmia psy w okolicznych łąkach (systematyczne dostawy suchej karmy dla psów i kotów, odpadów mięsnych etc. + zabezpieczenie pw kleszczom) [B]CZY CI LUDZIE, którzy tworzą Bezdomniaki Szydłowieckie PODOŁAJĄ SAMI bez pomocy? [/B] [B]Już tracą nadzieję, że im sie uda - bo jest ciężko. Często z bezradności i niemożności pokłócą się, ale za chwilę razem stają do boju i walczą z rzeczywistością jaka jest bezwzględna dla tych, które są wykluczone ze społeczeństwa - bo są brudne, bezdomne i wystraszone.[/B] [B]Morze tych w potrzebie jest jak OCEAN - a ich jest garstka.[/B] Walczą z biedą, porzuceniem - walczą z opinią publiczna aby zmienić podejście do tematu bezinteresownej pomocy tym niechcianym. Walczą o prawa tych, które do tej pory na ich podwórku praw nie miały. [URL="http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechciana_pomoc_bezdomnym_zwierzetom, reportaz.html"]http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niec...,reportaz.html[/URL] [I]Pomoc zwierzętom w zimę (niektórym nie udało się pomóc)[/I] [URL="http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom ,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?has hr=1mask:95537199"]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,3350...1mask:95537199[/URL] [B]info o pomocy Bezdomniaków Szydłowieckich[/B] [B]link do dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-14-ps%C3%B3w-szuka-dom%C3%B3w-dwie-siostry-w-ci%C4%85%C5%BCy-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-pilne-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szydłowiec-14-psów-szuka-domów-dwie-siostry-w-ciąży-błagają-o-pomoc-pilne-DT[/URL] [B]link do FB:[/B] [URL="https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szyd%C5%82owieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page"]https://www.facebook.com/pages/Bezdomniaki-Szydłowieckie-Pomagamy/173802145997344?bookmark_t=page[/URL] [B]link do strony (w budowie)[/B] [URL="http://www.bezdomniaki.pl"]www.bezdomniaki.pl[/URL] Walczą - są wszędzie tam gdzie ktoś może usłyszeć ich wołanie o pomoc, gdzie są głosem tych, które prawa do głosu nie mają...Walcza o prawo do głosu, o prawo do życia... Stale (rotacyjnie) w hotelach/domach tymczasowych mają pod swoją opieką 15 psów. Te psy generują ogromne koszty, ale nie mają wyjścia - bo nie umieją przejść obok kolejnej ciężarnej suki lub wyrzuconego szczeniaka piszczącego na drodze lub psiego staruszka, który w oczach ma już koniec swojej mordęgi i tułaczki. To im zmieniają świat priorytetowo. Koszty karmy jaką wydają do domów tymczasowych - na ulicę - do psów z biednych rodzin, to koszty, które wprawiają ICH w strach, że na następny miesiąc nie będzie na opłaty i psy wrócą...Wrócą?...ale gdzie?...NA ULICĘ?...NIGDY! [/INDENT] [video=youtube;irwDcTW7thg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irwDcTW7thg[/video]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
dzwoniła dzisiaj do mnie P. Jolanta pochwalić się jaka jest zadowolna z Rudej :) P. Jolanta jest już od maja na emeryturze więc dziewczyny:) cały dzień spędzają razem .. Ruda przybrała ciała .. kaszel ustał .. Ruda jest kochana, nie sprawia większych problemów ... jedynie ma choopla jakiegoś na piłki ... jak widzi dzieci z piłką, lub dzieci na boisku to trzeba ją trzymać mocno .. bo chce dostać się do piłki ... a jak się dorwie do rozgryza w mig .. już jedną piłkę ma na swoim koncie ... P. Jolanta musiała dzieciom odkupić :) .................... ja jak na złość ma zamienny telegon 0 starego gruchota bez funkcji mmsów bo mi moja tymczasowiczka nowy pogryzła . i nie mam możliwość oberbrać mmsa ... ale poprosiłam o zdjęcia na inny nr .. ...........a może? - agaga21 - poprosiłabyś Sebastiana może spotkałby się z Rudą i p. Jolantą i pstryknął jakieś fotkiiiii ... plissssssssssssssssssssssssssssssss super by było Rudzielca zobaczyć ... -
zebrałam wszystkie info do jednego postu ... dziękuję :)) rudynpm ma pomóc ogarnąć to wszystko ... ...................... ostatnie wydatki - 30.04 - 15 kg karmy Arion Senior Premium - 107,90 zł - karmy jeszcze nie ma - kurierzy długoweekendowo świętowali , data @ listu przewozowego z 2.05 .. czekam do jutra ... - dojazd na 2 wizyty Miśka do weterynarza po nawrocie guza - 40 zł - leki Miśka dotychczas wykupione : 76,24 leki (paragon) 9,71 wykupiona recepta paragon) ..........suma - 233,85 zł - opłacone z wpłat na Miśka ...... 30.04 - wizyta u dr Jagielskiego w Warszawie 71 zł - wizyta 50 zł - dojazd ............... suma 121 zł - zapłacone z mojego aktualnego bazarku - http://www.dogomania.pl/forum/threads/226347-super-ciuszki-biżuteria-i-buty-dla-Miśka-z-nowotworem-sterylizacje-do-13-05-g-22?p=19058812#post19058812
-
Pipi czy ten pakiet ogłoszen co zamówiłam jest w końcu potrzebny?????? Agucha chce skończyć bazarek może ktoś zgłosi psiaka do Ciebie w Twoim imieniu .. ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223268-OGŁOSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-!-dla-MISIA-17-29-02-GODZ-22-00?p=19058081#post19058081"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223268-OGŁOSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-!-dla-MISIA-17-29-02-GODZ-22-00?p=19058081#post19058081 [/URL]
-
11 m-czna NANA- jak gazela - idealna do pracy z psem - SZUKA DOMU
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia [quote name='Agucha'][COLOR=#008000][B][SIZE=4]NANA[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=1][FONT=&]1. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Roczna-Nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ377133795[/URL] [/FONT] [FONT=&]2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/104536/Roczna-Nana---jak-gazela---idealna-do-pracy-z-psem---SZUKA-DOMU-/[/URL] [/FONT] [FONT=&]3. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/104536/Roczna-Nana---jak-gazela---idealna-do-pracy-z-psem---SZUKA-DOMU-/[/URL] [/FONT] [FONT=&]4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Roczna-Nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-SZUKA-DOMU,63973[/URL] [/FONT] [FONT=&]5. [URL]http://tablica.pl/oferta/roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu-ID13De9.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]6. [URL]http://www.eoferty.com.pl/roczna_nana_jak_gazela_idealna_do_pracy_z_psem_290012.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]7. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu/1954896[/URL] [/FONT] [FONT=&]8. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Roczna-Nana---jak-gazela---idealna-do-pracy-z-psem---SZUKA-DOMU-id41079.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]9. [/FONT][URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/[/URL] - aktywacja na maila [FONT=&]10. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4372/name/oddam-do-adopcji-roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu-warszawa.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]11. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1338608842/Roczna-Nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-SZUKA-DOMU.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]12. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=370011378&ts=1336228560[/URL] [/FONT] [FONT=&]13. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54280,Lw==.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]14. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]15. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]16. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/oddam-psy-mieszance/xrnm/[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]17. [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/roczna_nana_jak_gazela_idealna_do_pracy_z_psem_szuka,215113/[/URL] [/FONT] [FONT=&]18. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20887113.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]19. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/47739[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]20. [URL]http://www.darmowe.linkuje.pl/ogloszenie_5955_roczna_nana_jak_gazela_idealna_do_pracy_z_psem_szuka_domu.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]21. [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2&searchWords=&do=Szukaj&category[/URL][]=18&multiselect_category=18 - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]22. [URL]http://www.pajeczyna.pl/warszawa/Spolecznosc-zwierzaki.html[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]23. [URL]http://www.neeon.pl/208076-roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]24. [URL]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,8502/[/URL] [/FONT] [FONT=&]25. [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=51324[/URL] [/FONT] [FONT=&]26. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-346171.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]27. [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/900_nana-jak-gazela.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]28. [URL]http://gablota.com/mazowieckie/warszawa/zwierzeta/adopcja/13985,roczna-nana--jak-gazela--idealna-do-pracy-z-psem--szuka-domu.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]29. [URL]http://warszawa.lento.pl/zwierzeta/psy.html[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]30. [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]31. [URL]http://warszawa.swistek.pl/roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu_155445.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]32. [URL]http://warszawa.freecf.pl/zwierzeta_c20[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]33. [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]34. [URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,roczna_nana_jak_gazela_idealna_d,44372.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]35. [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem-szuka-domu.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]36. [URL]http://www.wywerna.pl/24/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/[/URL] - aktywacja na maila [/FONT] [FONT=&]37. [URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=97949[/URL] [/FONT] [FONT=&]38. [URL]http://www.ojej.pl/Zwierzeta/psy_i_koty/Oddam_za_darmo.html[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]39. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=231968&catid=26&Itemid=11[/URL] [/FONT] [FONT=&]40. [URL]http://www.bior.pl/index.php?AK=dzial&wpis=23292[/URL] [/FONT] [FONT=&]41. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/180145.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]42. [URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-18-119[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]43. [URL]http://www.katowiczak.pl/sprzedam/zwierzeta.html[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]44. [URL]http://perfekcyjnezoo.pl/advert/show/275/Roczna-Nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem[/URL] [/FONT] [FONT=&]45. [URL]http://www.oglosze.pl/oferta50858_roczna_nana_jak_gazela_idealna_do_pracy_z_psem.html[/URL] [/FONT] [FONT=&]46. [URL]http://owi.pl/zwierzeta/psy[/URL] - aktywacja na maila[/FONT] [FONT=&]47. [URL]http://telezoo[/URL] .pl/ogloszenia/roczna-nana---jak-gazela---idealna-do-pracy-z-psem---szuka-domu_2219.html [/FONT] [FONT=&]48. [URL]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_80/iID/3379[/URL] [/FONT] 49.[/SIZE] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2240691-roczna-nana-jak-gazela-idealna-do-pracy-z-psem/[/URL][SIZE=1] [FONT=&]50. [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/16614,Roczna-Nana---jak-gazela---idealna-do-pracy-z-psem---SZUKA-D.htm[/URL] [/FONT][/SIZE][/QUOTE] -
tak jak jest na wypisie od dr Jagielskiego z 30 kwietnia - Misiek trzeba codziennie podawać następujące leki : Encorton -20 mg - 1,5 tabletki 2 razy dziennie przez tydzień , następnie zmniejszenie do 1 tabletki 2 razy dziennie , potem 1/2 tabletki 2 razy dziennie przez cały czas Ranigast 75 mg - 1 tabletka 2 razy dziennie przez cały czas Poltram 50 mg - lek przeciwbólowy - 1 kapsułak 2 razy dziennie - przez cały czas, Hepatil - 3 tabletki dziennie opłukiwanie 2 razy dziennie różowym nadmanganianem potasu ......................... może ktoś ma możliwość wysłać Miśkowi któryś z tych leków ??? zaoferowana pomoc - dziękuję bardzo i imieniu Miśka : z bazarku dla Miśka Misiek ma zakupione obecnie leki - rozliczenie wstwię póżniej ... każda pomoc na wagę złota - leki te to comiesięczny stały wydatek .. proszę o wsparcie
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kama210 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
możecie mi polecić dobrego , sprawdzonego weterynarza w Radomiu , który nie spaprze sterylki i nie zedrze dużo kasy .. dla mojej tymczasowiczki Balbiny - waga około 17 kg -
11 m-czna NANA- jak gazela - idealna do pracy z psem - SZUKA DOMU
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
teksy do ogłoszeń dla Nany :) tytuł: [B]roczna Nana -jak gazela -idealna do pracy z psem - SZUKA DOMU [/B] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nana to 11 miesięczna sunia która została uratowana przez wolontariuszy .[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nana zwana też Grunią jest żywiołową panną z charakterem - do ludzi nastawiona przyjaźnie – ma stały kontakt z dziećmi. Akceptuje psy i koty.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jest pojętną sunią – uwielbia smakołyki – co sprzyja szkoleniu suni, uwielbia aportować - idealna kandydatka do pracy z psem [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jest psem kochającym ruch, aportowanie, naukę . [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nana szuka domu aktywnego i odpowiedzialnego, który będzie mógł i chciał poświęcić dużo czasu na naukę, zabawę i aktywne spędzanie czasu z psem,.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Szybko się uczy, ale musi być odpowiednio zmotywowana, bo jest dość uparta i próbuje zrobić po swojemu. Wymaga konsekwentnego ale łagodnego prowadzenia[/COLOR] .[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Najlepiej do rodziny gdzie nie będzie musiała długo zostawać sama - bowiem Nana ma objawy lęku separacyjnego, pozostawiona na długo sama s[COLOR=#000000]obie znajduje jakieś zajęcie, które nie zawsze może odpowiadać właścicielowi .[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nana ma 11 miesięczny , jest szczupłej budowy ciała, wysokość w kłębie – do kolana.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jest zaszczepiona , odrobaczona, niebawem będzie sterylizowana /lub warunek sterylizacji przez nowego właściciela /[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nana obecnie przebywa w domu tymczasowym w Szydłowcu koło Radomia – woj. mazowieckie[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Szuka kogoś kogo pokocha na lata. Człowiek dla Nany to [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][U]musi być ktoś aktywny[/U][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2], kto będzie miał czas i chęci na zabawę, spacery, bieganie i naukę z psem! KONTAKT Kamila 604 322 515 Anita 0 692 407 681 @ : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Opiekun zastrzega sobie prawo do wyboru jak najkorzystniejszej oferty domu dla psiaka [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/[/SIZE][/FONT] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/549334_392930637417826_173802145997344_1259507_1569608326_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577375_392937194083837_173802145997344_1259518_587812850_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/538757_392937524083804_173802145997344_1259519_1030630989_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/529829_392937867417103_173802145997344_1259520_1262868561_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/148981_392938177417072_173802145997344_1259521_1777412255_n.jpg[/IMG] -
więc zaczynam zbierać na sterylkę Balbiny ..... [B]zapraszam na bazarek - na leki dla Miśka z nowotoworem i sterylkę Balbiny [/B] może ktoś zbłądzi i wpłaci grosik dla Blbinochy na sterylke :) [B][SIZE=4][COLOR=#800080][SIZE=5]bazarek z ślicznymi ubraniami w różnych rozmiarach - [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff8c00][SIZE=5]letnie bluzki [/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5], sukienki, spodnie , [/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00][SIZE=5]cudna letnia biżuteria[/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5] , [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5]super letnie buty [/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#800080][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226347-super-ciuszki-biżuteria-i-buty-dla-Miśka-z-nowotworem-sterylizacje-do-13-05-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-13-05-g-22[/URL][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/B] Balbina wyrosła już dawno z poprzedniego posłania które kupiłam dla mojego Duszka i które sobie przywłaszczyła jak zjadła swoje :) a ze Duszek nie protestował i uwielbia spać między ścianą a łózkiem albo na moim fotelu .. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rb0-tEiCuT0/T6GVxOPC1uI/AAAAAAAAAOI/1i0CpzQeyaY/s640/DSC08193aa.JPG[/IMG] ale jak już się w nim totalnie nie mieściła - przed kwietniowymi świętami sprawiłam więc jej osoboste posłanie - większe ... koszt 20 zł /opłacone z bazarków/ kupione w Szydłowcu bezpośrednio od producenta ... mają przystępne ceny - sprzedają tez na allegro .. POLECAM :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-J3bMoRst9XE/T58JixnT4WI/AAAAAAAAAN8/dkbD5Es_Hi0/s640/DSC08293.JPG[/IMG]
-
Ora wiosenna ... [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/560322_340259789363273_100001377644374_777121_50604323_n.jpg[/IMG] i reszta zwierzyńca Ilony - kot i świnka morska :))))))))) [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523976_340279912694594_100001377644374_777135_1291235831_n.jpg[/IMG] Ora .. Ora ... [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/529185_335121036543815_100001377644374_766245_1032113328_n.jpg[/IMG]
-
hmmm ... a o co chodzi ?? rudynpm wraz z mężem po operacji przez 2 miesiące walczyli o to aby Misiek stanął na łapy .. są bardzo zaangażowani w jego sprawę .. Misiek ma wsparcie od kochanej P. Aleksandry, która zapewnia mu bezpieczny pobyt w DT ... więc dopóki nic z powyższych nie ulegnie zmianie Misiek jest na razie bezpieczny - i może się na stare lata oddawać ulubionemu nic nierobieniu :)))))))))) a że są głosy że nie warto , po co wizyta która nic nie zmieni , po co to po co tamto ... ja to mam w tym momencie gdzieś i sie z tym nie zgadzam .. Misiek został uratowany i jak każdy zasługuje na to co inne psy - mimo że stary i nic nie robi ciekawego i jeszcze mu niewiele życia zostało ... ............................................... zapraszam na moje "dzieło " robione od 5 dni - [SIZE=5]bazarek z ślicznymi ubraniami w różnych rozmiarach - letnie bluzki , sukienki, spodnie , cudna letnia biżuteria , super letnie buty http://www.dogomania.pl/forum/threads/226347-super-ciuszki-biżuteria-i-buty-dla-Miśka-z-nowotworem-sterylizacje-do-13-05-g-22 dla Miśka na leki i sterylkę Balbiny u mnie na DT i resztę potrzeb szydłowiaków
-
rudynpm wejdzie jak będzie miała chwilę i napiszę - ona to zrobi najlepiej ... wizyta potwierdziła że Miskowi już w tym wieku i przy tym rodzaju nowotworu złośliwego możemy jedynie ulżyc jak będzie już bardzo cierpiał :(((((((((((... zrobione wszystko co możliwe ... i w ramach naszych możliwości .. dopóki Misiek dobrze się czuje będzie dostawał ciągle Encorton , dodatkowo leki osłonowe na wątrobę , i przeciwbólowe - guz nie jest ruchomy , i przy chodzeniu będzie mu sprawiał coraz większy ból .. DT wstawi dokłądny opis od lekarza ... dzieki rudynpm za super opiekę ...
-
[quote name='Awit']Byłam na wątku, fajna jest:-) Szczęściara mała, do was trafiła chyba?[/QUOTE] tak ... jest pod naszą opieką - tzn .socjalizuje ją Marta w DT .. .a my utrzymujemy sunię - karma i wet :) sunia niebawem będzie do adopcji ... a ja własnie dziergam kolejny bazarek - bo nasz Misiek emeryt po amputacji łapy na nawrót nowotworu :(((((((((((((( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218076-Owczarek-staruszek-w-krzakach-jaskra-wielki-guz-POMOCY!!-Szydłowiec?p=18043193#post18043193"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218076-Owczarek-staruszek-w-krzakach-jaskra-wielki-guz-POMOCY!!-Szydłowiec?p=18043193#post18043193[/URL] wszystkim rządzi piep..ona kasa ... bez kasy nie da rady pomagać :(((((((((((((
-
dzikusek robi postępy .... na szczęscie to szczeniak więc łatwiej go zsocjalizować :) ................. ogłoszenia Pepsi i Coli - z bazarku - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-ogłoszeniowy-60-ogłoszeń-12zł-i-inne-Zapraszam-do-1-05?p=19017486#post19017486[/URL] [quote name='grazia68'][URL]http://adsy.pl/index.php?view=post&cityid=61&lang=en&catid=7&subcatid=33&adid=&imgid=&countryid=&areaid=&pos=&picid=&page=&foptid=&eoptid=&pricemin=&pricemax=&[/URL] AKTYWACJA [URL]http://www.adopcje.org/doadopcji-7-0-0-0-Mazowieckie.html[/URL] [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=29094&ti=MQ[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53888,Lw==.html[/URL] [URL]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=0&Itemid=103[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=49742[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja23565_pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pepsi-i-Cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu,63575[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki,ida68b95dr2669d.html[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaok.pl/ogloszenie,20120427142210,pepsi_i_cola_8211_dwie_mini_labradorki_8211_szukaja_wspo.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/103669/Pepsi-i-Cola-–-dwie-mini-labradorki-–-szukaja-wspolnego-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/103669/Pepsi-i-Cola-–-dwie-mini-labradorki-–-szukaja-wspolnego-domu/[/URL] [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] aktywacja [URL]http://www.neeon.pl/207570-pepsi-i-cola-8211-dwie-mini-labradorki-8211-szukaja-wspolnego-domu.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/?message_id=1[/URL] aktywacja [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=14893[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] aktywacja [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/47561[/URL] aktywacja [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] aktywacja [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] aktywacja [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pepsi-i-Cola---dwie-mini-labradorki---szukaja-wspolnego-domu-id40733.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26615,pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/post/thankyou/id/75116/hash/a682523e910f9aff9afc7b92b7fc428c[/URL] aktywacja [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=18740&catid=77&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-18-0/zwierzeta.html[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/category/cat_07_04_003/8025[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ConfirmAd?AdId=375040624&Guid=136f3d84-4510-a20b-26b6-f683ffffda9e&Mode=AdActivationSignIn[/URL] aktywacja [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2234347-pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu/[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38620-pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki/[/URL] [URL]http://www.123info.pl/ogloszenia/2244/Pepsi_i_Cola_8211_dwie_mini_labradorki_8211_szukaja_wspolnego_domu[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_79_129/iID/3371[/URL] [URL="http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie/50828-pepsi-i-cola-–-dwie-mini-labradorki-–-sz-anonse.htm"]http://www.xogloszenia.pl/ogloszenie/50828-pepsi-i-cola-–-dwie-mini-labradorki-–-sz-anonse.htm[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=230959&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://zoologiczne.targi.pl/dodanie_ogloszenia.html[/URL] aktywacja [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/URL] aktywacja [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=135500[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/pepsi-i-cola-dwie-mini-labradorki-szukaja-wspolnego-domu-iid-363282667[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/50794.html[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/179760.html[/URL][/QUOTE]