Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. Wiec tak: Powyższe zdjęcie to przygotowania naszego spanielka do wyjazdu (hotelik w Mielcu) Jesteśmy u Naszej nowej Basi
  2. Ludziska nauczyłam sie wklejać zdjęcia Huraaaaaa
  3. [img][url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/275/12b14b3ae687323c.jpg[/img][/url][/img]
  4. Aguś nie zastanawiaj sie zrób zdjęcia książek i wyślij Bryśce jak tez oddaje swoje :)
  5. Witam kupiłam cegiełki z aukcji razem z przyjaciółmi (właśnie przelałam pieniążki) mam nadzieje że uda się nazbierać. Czy sunia miała dzisiaj operacje??
  6. Przelewam pieniążki i trzyma kciuki żeby się udało nazbierać na hotelik
  7. Witam wszystkich Jestem wolontariuszką z Gliwic na tą chwilę moge przeznaczyć 30 zl stalej deklaracji.
  8. Witam Wszystkich Jestem Wolontariuszką schroniska w Gliwicach. nie ma problemu w sprawdzeniu domku. Podajcie namiary na osobę.
  9. Szukam pilnie osoby która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną dla naszego schroniskowego jamniczka
  10. Iwonko czy wiesz może o której ma być ta Pani z Tarnowskich ??
  11. Witam Z tego co wiem Kichol zostal odebrany przez wlaścicieli.
  12. [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Misio i Spaniel jadą do hoteliku w Mielcu. Psiaki zaważą Pani Teresa i nasza nowa Basia. Gdzieś słyszałam ze Misiem jest ktoś zainteresowany. Proszę o sygnał do jutra. [/FONT] [/FONT]
  13. Jagoda Babcia pojechała a jej nowa pani jest super babką. O wszyskim opowie naszan nowa Basia w sobotę :)
  14. Basiu co z babcią i transportem do Łodzi ?? Czy znalazł się ktoś kto sprawdzi domek ??
  15. Witam Moge pojechać i sprawdzić domek jestem z Gliwic
  16. Hej :) Syla miło Cię poznać :) Słuchaj po 30 roku życia czas zaiwania strasznie hihiih więc z tą starością dobrze mówisz hihihiih :) Brysio, Iwonko cześć kochane :) Za godzinkę jade do schronu karmić sunię od 12 szczeniaków :) wiec wracam do gotowania. Do następnego razu
  17. [FONT=Tahoma][FONT=Arial][SIZE=4]Udało mi się nareszcie zalogować na Dogo. Z tej strony Iza już nie taka nowa wolontariuszka z schroniska Gliwice :) Nadal słabo się poruszam ale myślę że szybko wpadnę w rytm :) [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Arial][SIZE=4]Pozdrowienia dla Wszystkich[/SIZE][/FONT] [/FONT]
×
×
  • Create New...