-
Posts
770 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pudzian321
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
co moge powiedziec po kilku godzinach spedzonych z Majka sunia w sumie o lagodnym usposobieniu do kotow nie ufna i warczy gdy sie zblizaja poki co mojej Gabi sie boi. Moja 14 letnia kotka ja olewa ale mlodsza jest w bojowym nastroju w kazdej chwili gotowa zaatakowac, podobnie jest z moja Gabi woli omijać Majke szerokim lukiem po wieczornym spacerze i po zachowaniu Majki wysnuwam teze, ze mogla komus uciec. Na spacerze gdy juz zalatwila swoja potrzebe niespodziewanie zlapala za smycz i probowala sie z niej uwolnic jedynym ratunkiem bylo wziecie Majki na rece i szybki bieg w strone klatki, a smycz w walce z zebami Majki zostala troche poturbowana . Majka wygladala na wprawiona w takich bojach ze sznurkiem takze mysle ze jest spore prawdopodobienstwo ze mogla byc uwiazana przy budzie i byla zdolna by przegrysc sznurek -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Widzę Anita, że humor ci dopisuje nie ma co. Tirówke tirówke może odrazu TIR-a w ogóle pojadę samochodem a wróce na koniu... albo jednorożcu:D -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Może wracając wezmę ze sobą autostopowiczkę :D Dam radę. :) -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Myślę, że sobie poradzę bez towarzystwa w końcu trzeba kiedyś w tą dalszą podróż pojechać. A nie tylko kilometry po Sz-cu nabijać. -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ze spaniem w nocy nie ma problemu kładzie się na kołdrze w nogach i całą noc przesypia. Z jedzeniem tak jak napisałaś też nie ma problemu zero wybrzydzania, sucha karma, pucha, jakieś mięso z kaszą czy ryżem wszystko zniknie z miski. -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Tak Gapa ma teraz około 10 miesięcy. Na spacerach po osiedlu jej nie puszczam ze smyczy bo w pobliżu zawsze sie jakieś psy kręcą a i ruchliwa droga jest. Jak byłem z nią poza miastem i biegala swobodnie to na każde zawołanie przybiegała. Nie mam pojęcia czy szczeka jak zostanie sama. U mnie przeważnie ktoś jest a jak się Gapie wydaje, że jest sama to się zaczyna zabawa z kotami i z moją suczką. -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gapcia jest nie duża na wysokość tak wpół łydki przy moim wzroście 170cm. A charakter jeszcze szczeniacki cały czas chce się bawić, pobiegać czasami poszaleć z moimi kotami. Sunia bardzo przyjaźnie nastawiona totalne zero agresji za równo do innych zwierząt , dorosłych jak i dzieci przetestowana na mojej 4 letniej siostrzenicy:D -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
hop do góry -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
pudzian321 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=5]SCHRONISKA W SZYDŁOWCU NIE BĘDZIE!!![/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=Red][SIZE=5] WŁODARZE BOJKOTUJĄ POMYSŁ NA SCHRONISKO!!![/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][CENTER][B][COLOR=Red] [COLOR=Black]Link do artykułu na ten temat[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=Red] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182189-PSY-z-szyd%C5%82owieckiej-ULICY-bezdomniaki-kt%C3%B3re-poszukuj%C4%85-dom%C3%B3w-DT-DS?p=14561234&viewfull=1#post14561234[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/CENTER] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3385/dsc04235e.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3054/dsc04234z.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4382/dsc04233du.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9202/dsc04224d.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1514/dsc04253f.jpg[/IMG] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1833/dsc04263.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9075/dsc04261k.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6844/dsc04260u.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5677/dsc04244e.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/381/dsc04241l.jpg[/IMG] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
A wiecie że Gapa to mix labradora: *usposobienie Gapy bardzo zbliżone do labków *błona pławna *ogon wydry szeroki u nasady *grube gęste futro *skłonności myśliwskie :D haha -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
a co chcecie więcej? -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wreszcie jakieś fotki Haidulka tak zapominać o DT anita!!! :D a teraz na DT jest negatyw Haidi-Gapa [URL="http://img232.imageshack.us/i/dsc04179f.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3405/dsc04179f.jpg[/IMG][/URL] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc04192p.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9386/dsc04192p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/dsc04185rl.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8438/dsc04185rl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc04181sy.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2875/dsc04181sy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc04179f.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3405/dsc04179f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img541.imageshack.us/i/dsc04177.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3471/dsc04177.jpg[/IMG][/URL] -
Diora - Leonberger ze schroniska- JUŻ W DOMKU - fotorelacja
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Informacja z pierwszej ręki. Diora już w nowym domku a domek wspaniały -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
pudzian321 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Prosze Taubi zdjęcia z dzisiaj [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04113wr.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/940/dsc04113wr.jpg[/IMG][/URL] A tu jest drugi mieszkaniec wysypiska tylko ze nie wiem czy psina tak sie od szczeniaka moze zmienic [URL="http://img203.imageshack.us/i/dsc04115g.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9186/dsc04115g.jpg[/IMG][/URL] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[url=http://img410.imageshack.us/i/beztytuutmt.jpg/][img]http://img410.imageshack.us/img410/9819/beztytuutmt.jpg[/img][/url] wkrótce więcej zaglądajcie a znajdziecie:d -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
GAPA sprzedawca jajek-pisanek na kiermaszu wielkanocnym [URL="http://img94.imageshack.us/i/phocathumblpalmowa278a.jpg/"][URL=http://img94.imageshack.us/i/phocathumblpalmowa278a.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6386/phocathumblpalmowa278a.jpg[/IMG][/URL] [/URL] -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gapa jest dłuuuga jak jamnik i Atos sie z nią dogadywał tyle że to suczka:D