Jump to content
Dogomania

pudzian321

Members
  • Posts

    770
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pudzian321

  1. Aimez nawiązując do twojego sms-a Nie wiem, nie mam pojęcia gdzie i kto mógłby dać Lolince DT i co z nią teraz zrobić po prostu nie wiem.
  2. [quote name='eve-w']hmmm. Czyli opłacacie kastrację mimo,iż Kacperek na dom stały? Nie rozumiem, przecież właściciele powinni byc zobligowani do poniesienia kosztów a pieniądze lepiej przeznaczyć na innego psa w potrzebie, których tu pod dostatkiem....[/QUOTE] Kastracja Duszka ma też na celu nazwijmy to działania marketingowe, żeby ludzie nie obawiali się kastracji i sterylizacji swoich zwierząt, a tym bardziej, że jest to pierwsza adopcja psa na terenie Szydłowca. Tłumaczenie ludziom suchej teorii niesie ze sobą mały oddźwięk ale pokazanie im jak się to ma w praktyce to już co innego. Ludzie zobaczą, że kastracja/ sterylizacja nie ma wpływu na zachowanie ich pupilków po za tym, że psy nie znikają gdzieś gdy wyczują cieczkę a u suk nie ma niechcianych miotów. Jest też kilka aspektów zdrowotnych. A Szydłowiec jest na tyle małym miasteczkiem, że nawet takie wieści się szybko rozchodzą. Także kastracja Duszka jako przykład jest jak najbardziej wskazana.
  3. Ciąża Majki to fałszywy alarm, te psy co przy niej się kręciły to widocznie tylko towarzysze niedoli dlatego że Majka teraz dostała cieczki będąc u mnie na DT. Mogło się wydawać, że Majka ma cieczkę bo tak to wyglądało suka i 2 psy przy suce na ulicy pierwsza myśl - cieczka a co za tym idzie ciąża.
  4. Pokazujemy sie Majka. A może zrobimy jakąś sesje żeby cię więcej osób odwiedzało bo prawie nikt nie zagląda Co ty na to Majka?
  5. [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1081/dsc04618z.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1538/dsc04629.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/466/dsc04636g.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6281/dsc04628n.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7116/dsc04641x.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9325/dsc04648mu.jpg[/IMG]
  7. [QUOTE][B]RAMZES - pies "agresywny" z [COLOR=Red]SZYDŁWOCA [/COLOR],kt zwiedziół pól POLSKI zanim dotarł do OSADY[/B][/QUOTE] Anita popraw prosze nazwe miejscowosci :D
  8. 2 zdjęcia Szczotka bo tylko na tyle pozwolił czas:D [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7791/dsc04598n.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2142/dsc04599t.jpg[/IMG]
  9. nie rozumiem i nie wiem co masz na mysli pod pojeciem "warczenie":D
  10. [QUOTE]Ramzes przyjedzie na białym rumaku...podjedzie pod twe okno - zawarczy 3 razy ok. 2.00 w nocy 0 WYJDZ i przywitaj Pana z honorami..bedzie mial swoja wyprawkę...[/QUOTE] nie zawarczy, nie zawarczy bo że tak powiem w białym rumaku narząd mowy lub nazwijmy to narząd wydawania głośniejszych dźwięków jest niekompatybilny z pewnym guzikiem przy lejcach i nawet najsliniejszy, najsprytniejszy i najbardziej inteligenty czlowiek na ziemi naciskajac w to miejsce nie wydobedzie z białego rumaka żadnego dźwięku. Ale zawsze z Aimez możemy trochę powrzeszczeć pod oknem albo równie dobrze możemy miotać pociski balistyczne (czytaj kamienie) w stronę jakże cudownego wynalazku ludzkość jakim jest szkło (czytaj okno) :D
  11. Majka pozdrawia odwiedzających wątek:D [URL=http://img121.imageshack.us/i/54860178.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/351/54860178.jpg[/IMG][/URL]
  12. no niech zostanie NOVA po 89 roku demokracja nastala i zostalem przeglosowany :D hahaha [QUOTE]mi tez sie jakos tak spodobało...obiecywałm sobie, ze jak znajdziemy sunie nazwiemy ją Edith - ale czy do niej pasuje Edith ??? mi bardziej NOvA :P[/QUOTE]Anita a może jeszcze Edith Piaf :D
  13. No niestety nie udało mi się zdobyć budy ponieważ ta została rozłożona na części pierwsze a deseczki posłużyły do uzupełnienia zakrycia kanału w garażu chyba tak to sie nazywa ale sprobuje dowiedzieć się jeszcze czy nie ma na zbyciu jakiejś budy pani H. która znalazła Zygmunta jak tylko wroci to do niej zadzwonie
  14. też jestem jak najbardziej za tym żeby dać tym ludziom szansę, bo co najważniejsze od ludzi powoli wypływa jakaś chęć współpracy /co związane jest chyba z początkiem ich edukacji na temat bezdomności wśród zwierząt i sposobów jej zapobiegania i przestali się obawiać, że posiadając suczkę każda cieczka kończyć się bedzie szczeniakami/ suka znalazła swoisty azyl u tej dziewczyny warunków najlepszych nie miała bo z reguły łańcuch jest złym rozwiązaniem ale na pewno suczka miała i ma lepiej w tej prowizorycznej budzie niż na sznurku w lesie Mam taką cichą nadzieję, że państwo dadzą się przekonać do poprawienia warunków suczce i z naszą pomocą wszystko dobrze się zakończy edit: Znajomi mieli kiedyś owczarka niemieckiego ale powędrował za TM a buda chyba została spróbuje się czegoś dowiedzieć i może uda mi się pozysakć budę dla psa jeżeli tylko ją mają
  15. swojego czasu w sumie nie tak dawno ktoś z Łodzi chciał owczarka niemieckiego może tu kryje się rozwiązanie problemu zaraz znajde kto o tym wspominal ale wydaje mi sie ze ten ktos co chcial huskiego edit: wspominala o chetnych na onka [URL="http://www.dogomania.pl/members/80398-WiolaRude"][B]WiolaRude[/B][/URL] ale to chyba nieaktualne
  16. [QUOTE]bo dupki najwieksze dupkowate ambicje maja [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] i wladza im sie marzy.[/QUOTE] zgadzam sie w 100% zobaczcie czym sie zajmuje urzad miasta w sz-cu [url]http://szydlowiec.pl/index.php/wydarzenia/1-biezace/133-konkurs-%E2%80%9Enajladniejszy-przydomowy-ogrod-kwiatowy-i-balkon-%E2%80%93-chluba-mieszkancow-gminy-szydlowiec%E2%80%9D.html[/url]
  17. Nie dość że sie czepia Owners'a to jeszcze sie o Aniprazol upomina :D Duszek dostał od pana weteryniarza :D QUANIFEN P.S. A pozwole sobie na jeszcze mały komentarz:D Anita a może w Owners mieliśmy wpisać Sz. P. Andrzej J. Burmistrz Miasta Szydłowiec. Mam nadzieję, że za moje specyficzne poczucie humoru nikt nie bedzie ciągał mnie po sądach:)
  18. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6514/fakx.jpg[/IMG]
  19. Wynik badan krwi Duszka [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6316/badfh.jpg[/IMG] Karta informacyjna [URL=http://img408.imageshack.us/i/fak2.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2775/fak2.jpg[/IMG][/URL]
  20. tak tak czytam jasne, że pojade
  21. Coś nie moge poprzedniego posta edytować a chciałem dopisać do pierwszego zdjęcia, że Majka mimo wszystko, że po lewej stronie miała poduszkę na której mogła się położyć nie zrobiła tego /a na psia kanape i nie tylko zaczela wchodzic od niedawna/ bo wie , że ta poduszka należy do mojej Gabi. Czuje dziewczyna respect przed stałym domownikiem także myślę, że relacje Majki z innymi psami powinny być jak najbardziej pozytywne.
  22. Wrzucam 2 fotki Majki i 1 fotke ciekawostke:D A tak sie wyleguje na psiej kanapie:D / To jest ulubiona poza Majki do spania/ [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2384/obraz021x.jpg[/IMG] Po spotkaniu z kotką Cilą [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6793/obraz016is.jpg[/IMG] A Cila mimo wszystko unika schodzenia na podłogę i nawet jedzenie na wysokościach dostaje-mól książkowy [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8214/obraz015r.jpg[/IMG]
  23. Po tej całej akcji ze smyczą jestem troszkę zaskoczony i zapomniałem o tym że Majka potrafi na komende podać łapę i usiąść. A tak wygląda teraz moja młodsza kotka Cila [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1557/obraz005w.jpg[/IMG] A to jedno zdjecie Majki bo takim aparatem jakim dysponuje przy słabym świetle to można g... zrobić [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7223/beztytuuihl.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...