-
Posts
770 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pudzian321
-
[quote name='eve-w']hmmm. Czyli opłacacie kastrację mimo,iż Kacperek na dom stały? Nie rozumiem, przecież właściciele powinni byc zobligowani do poniesienia kosztów a pieniądze lepiej przeznaczyć na innego psa w potrzebie, których tu pod dostatkiem....[/QUOTE] Kastracja Duszka ma też na celu nazwijmy to działania marketingowe, żeby ludzie nie obawiali się kastracji i sterylizacji swoich zwierząt, a tym bardziej, że jest to pierwsza adopcja psa na terenie Szydłowca. Tłumaczenie ludziom suchej teorii niesie ze sobą mały oddźwięk ale pokazanie im jak się to ma w praktyce to już co innego. Ludzie zobaczą, że kastracja/ sterylizacja nie ma wpływu na zachowanie ich pupilków po za tym, że psy nie znikają gdzieś gdy wyczują cieczkę a u suk nie ma niechcianych miotów. Jest też kilka aspektów zdrowotnych. A Szydłowiec jest na tyle małym miasteczkiem, że nawet takie wieści się szybko rozchodzą. Także kastracja Duszka jako przykład jest jak najbardziej wskazana.
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Ciąża Majki to fałszywy alarm, te psy co przy niej się kręciły to widocznie tylko towarzysze niedoli dlatego że Majka teraz dostała cieczki będąc u mnie na DT. Mogło się wydawać, że Majka ma cieczkę bo tak to wyglądało suka i 2 psy przy suce na ulicy pierwsza myśl - cieczka a co za tym idzie ciąża. -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy sie Majka. A może zrobimy jakąś sesje żeby cię więcej osób odwiedzało bo prawie nikt nie zagląda Co ty na to Majka? -
[QUOTE]Ramzes przyjedzie na białym rumaku...podjedzie pod twe okno - zawarczy 3 razy ok. 2.00 w nocy 0 WYJDZ i przywitaj Pana z honorami..bedzie mial swoja wyprawkę...[/QUOTE] nie zawarczy, nie zawarczy bo że tak powiem w białym rumaku narząd mowy lub nazwijmy to narząd wydawania głośniejszych dźwięków jest niekompatybilny z pewnym guzikiem przy lejcach i nawet najsliniejszy, najsprytniejszy i najbardziej inteligenty czlowiek na ziemi naciskajac w to miejsce nie wydobedzie z białego rumaka żadnego dźwięku. Ale zawsze z Aimez możemy trochę powrzeszczeć pod oknem albo równie dobrze możemy miotać pociski balistyczne (czytaj kamienie) w stronę jakże cudownego wynalazku ludzkość jakim jest szkło (czytaj okno) :D
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Majka pozdrawia odwiedzających wątek:D [URL=http://img121.imageshack.us/i/54860178.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/351/54860178.jpg[/IMG][/URL] -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
No niestety nie udało mi się zdobyć budy ponieważ ta została rozłożona na części pierwsze a deseczki posłużyły do uzupełnienia zakrycia kanału w garażu chyba tak to sie nazywa ale sprobuje dowiedzieć się jeszcze czy nie ma na zbyciu jakiejś budy pani H. która znalazła Zygmunta jak tylko wroci to do niej zadzwonie -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
też jestem jak najbardziej za tym żeby dać tym ludziom szansę, bo co najważniejsze od ludzi powoli wypływa jakaś chęć współpracy /co związane jest chyba z początkiem ich edukacji na temat bezdomności wśród zwierząt i sposobów jej zapobiegania i przestali się obawiać, że posiadając suczkę każda cieczka kończyć się bedzie szczeniakami/ suka znalazła swoisty azyl u tej dziewczyny warunków najlepszych nie miała bo z reguły łańcuch jest złym rozwiązaniem ale na pewno suczka miała i ma lepiej w tej prowizorycznej budzie niż na sznurku w lesie Mam taką cichą nadzieję, że państwo dadzą się przekonać do poprawienia warunków suczce i z naszą pomocą wszystko dobrze się zakończy edit: Znajomi mieli kiedyś owczarka niemieckiego ale powędrował za TM a buda chyba została spróbuje się czegoś dowiedzieć i może uda mi się pozysakć budę dla psa jeżeli tylko ją mają -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
pudzian321 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
swojego czasu w sumie nie tak dawno ktoś z Łodzi chciał owczarka niemieckiego może tu kryje się rozwiązanie problemu zaraz znajde kto o tym wspominal ale wydaje mi sie ze ten ktos co chcial huskiego edit: wspominala o chetnych na onka [URL="http://www.dogomania.pl/members/80398-WiolaRude"][B]WiolaRude[/B][/URL] ale to chyba nieaktualne -
[QUOTE]bo dupki najwieksze dupkowate ambicje maja [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] i wladza im sie marzy.[/QUOTE] zgadzam sie w 100% zobaczcie czym sie zajmuje urzad miasta w sz-cu [url]http://szydlowiec.pl/index.php/wydarzenia/1-biezace/133-konkurs-%E2%80%9Enajladniejszy-przydomowy-ogrod-kwiatowy-i-balkon-%E2%80%93-chluba-mieszkancow-gminy-szydlowiec%E2%80%9D.html[/url]
-
Nie dość że sie czepia Owners'a to jeszcze sie o Aniprazol upomina :D Duszek dostał od pana weteryniarza :D QUANIFEN P.S. A pozwole sobie na jeszcze mały komentarz:D Anita a może w Owners mieliśmy wpisać Sz. P. Andrzej J. Burmistrz Miasta Szydłowiec. Mam nadzieję, że za moje specyficzne poczucie humoru nikt nie bedzie ciągał mnie po sądach:)
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6514/fakx.jpg[/IMG] -
Wynik badan krwi Duszka [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6316/badfh.jpg[/IMG] Karta informacyjna [URL=http://img408.imageshack.us/i/fak2.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2775/fak2.jpg[/IMG][/URL]
-
tak tak czytam jasne, że pojade
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Coś nie moge poprzedniego posta edytować a chciałem dopisać do pierwszego zdjęcia, że Majka mimo wszystko, że po lewej stronie miała poduszkę na której mogła się położyć nie zrobiła tego /a na psia kanape i nie tylko zaczela wchodzic od niedawna/ bo wie , że ta poduszka należy do mojej Gabi. Czuje dziewczyna respect przed stałym domownikiem także myślę, że relacje Majki z innymi psami powinny być jak najbardziej pozytywne. -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Wrzucam 2 fotki Majki i 1 fotke ciekawostke:D A tak sie wyleguje na psiej kanapie:D / To jest ulubiona poza Majki do spania/ [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2384/obraz021x.jpg[/IMG] Po spotkaniu z kotką Cilą [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6793/obraz016is.jpg[/IMG] A Cila mimo wszystko unika schodzenia na podłogę i nawet jedzenie na wysokościach dostaje-mól książkowy [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8214/obraz015r.jpg[/IMG] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
pudzian321 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Po tej całej akcji ze smyczą jestem troszkę zaskoczony i zapomniałem o tym że Majka potrafi na komende podać łapę i usiąść. A tak wygląda teraz moja młodsza kotka Cila [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1557/obraz005w.jpg[/IMG] A to jedno zdjecie Majki bo takim aparatem jakim dysponuje przy słabym świetle to można g... zrobić [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7223/beztytuuihl.jpg[/IMG]