Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Chyba się udało, sprawdźcie Miałam trochę pod górkę bo kopiowałam z maila ale po wielu "operacjach komputerowych" chyba się udało;)
  2. Jednak sobie nie poradziłam...........:( Obrazek jest ale po kliknięciu na niego nie otwiera się link:( Na pomoc
  3. Kto mi podpowie jak dodać bannerek? Bo już mam dla Hope:)
  4. Najgorsze cioteczki jest to, że w naszym mieście jest baaaaaardzo mało nas - osób z dogo, ledwie kilka... Więc jest ciężko coś tu lub w okolicach znaleźć, jakiś hotel, chyba nawet żadnego nie ma:( w każdym razie o tym nic nie wiemy Fakt że założyłam wątek na hotelach ale niestety cisza Najlepszy byłby DT, w którym Hope ciągle (lub dużo czasu) byłaby z człowiekiem, celem obserwacji i ewentualnego "socjalizowania". Bo rzeczywiście nic o niej nie wiemy. Może być tak że jak tylko wyrwie się ze schronu, od razu odżyje, a może to nie będie aż tak proste. No ale DT niestety jak na lekarstwo. Więc jeśli hotel u Zuzi jest tak bardzo polecany to bardzo się cieszę, bo jeśli Hope tam trafi to pewnie będzie mieć dobrze:) Oby deklaracje się szybko uzbierały... No i oby jej "szczupłość" była wywołana jedynie złym i skąpym żywieniem
  5. Rozmawiałam dziś z Drzagodhą Nicky - szykuj się pomału, bo prawdopodobnie będziesz mieć weekendową wizytę:)
  6. Będziemy się wspierać wzajemnie, Ty nas, my Ciebie Cieszę się, że masz w planie "nie zniechęcać się małymi niepowodzeniami":) i zapewnić im pobyt u Ciebie tyle ile będzie trzeba... Teraz trzeba myśleć o tym, aby je jak najszybciej przewieźć w ciepłe bezpieczne miejsce
  7. Próbować musimy..................
  8. Najgorsze że choć teraz ma lepiej ze szczeniakami, micha pełna, jest jej "fajnie".......... A potem nagle znów na ogólny:(
  9. Jak sytuacja ślicznej pary Hess i Trudi?:)
  10. Ja również 30zł na bank, po świętach może coś więcej zadeklaruję, jak się kieszeń podreperuje;)
  11. Do Ogonek zgłosiłam "zapotrzebowanie" na banerek, do kogo ewentualnie jeszcze można żeby szybciej???
  12. O to mi też chodziło:) Jeśli ktoś nie może wziąć psiaka na stałe i zdaje sobie z tego sprawę, bardzo ważne są osoby które mogą zapewnić dobry DT lub hotelik a i tego ciągle brakuje... Dla psiaków w potrzebie to jest równie istotne i potrzebne
  13. Cioteczki i Wujkowie kasę wpłacajcie;) A tak przy okazji - jaka data drugiej wpłaty na styczeń żebym nie przegapiła? Buziaki Grinusia:* bądź grzeczna
  14. Nicky to wspaniałe wieści:):):) Z kąpielą myślę że powinnaś się przez parę dni wstrzymać, to i tak będzie duży stres dla psów, po co wywoływać następne... powinny się trochę najpierw oswoić z nową sytuacją... Kaganiec tu może nie pomóc, bo najpierw go trzeba założyć...:cool3: Sytuacja o tyle utrudniona że one będą we dwójkę;) Na spacerach wiem jak to jest, boksery kochają wszystkich (oczywiście mówię o ludziach), ale za psami nie przepadają przeważnie... szczególnie dużymi...:-o Nie wiem czy ktoś będzie "sprawdzał" Cię przed oddaniem H i T? W każdym bądź razie jeśli rzeczywiście psiaki będą u Ciebie, to wierzę że dasz sobie radę, bo wierzę ogólnie w tą przyjazną człowiekowi rasę:)
  15. Pomóc się na pewno postaram, no tak mi jej szkoda:( Pieniążki jakieś oczywiście dorzucę, najpierw sprawdźmy ile potrzeba, znajdźmy coś Kizimizi Ty bannerek jakiś zrobisz czy trzeba też kogoś do tego znaleźć?
  16. Drzagodha wyjaśnij proszę, od 1 stycznia psy mają mieć już opiekę??? Gdyby Nicky mogła je przygarnąć choć do końca grudnia byłoby super! Jest już tak zimno:( Nicky wszyscy Ci w wychowaniu na pewno pomożemy, ja nie wiem po jakich przejściach są te psy i jak się zachowują, ale miałaś boksia i wiesz jak bardzo są kochane:) Jeśli byś się zdecydowała pomóc, myślę że po prostu trzeba by było zacząć działać w kwestiach wsparcia finansowego.................. Co cioteczki?;)
  17. Ewanka aż szkoda by było nie wykorzystać tych możliwości które masz;) A małej trzeba szybko coś znaleźć, bo póki jest w biurze - ok, ale jak długo tego nikt nie wie
  18. Dokładnie...... I to nie może być hotel w którym tylko będzie spać i dostawać miskę..... Jeśli już tylko zwykłe miejsce, gdzie po prostu będzie przebywać, to musiałoby być gdzieś u nas, żebyśmy mogły do niej jeździć i nad nią "popracować"
  19. Zapisuję Kto z naszych cioteczek doda fotki?
  20. Widzę że Grina trafiła w ręce fachowca:) Tu rzeczywiście trzeba czasu..........
  21. Czyli od 1 stycznia je gdzieś zabieracie??? To jakie rozwiązanie? Szybki krótkookresowy hotel?
  22. Mogą być i zdjęcia w biegu;) Ok czyli czekamy na wieści
  23. [quote name='Drzagodha']Ja prosiłam o umieszczenie na stronie Fundacji SOS bokserom niedługo po tym jak do nas trafiły. Także numer telefonu jest mój podany ;) Ale to nie zmienia faktu, że pilnie potrzebują pomocy...[/QUOTE] Nie wiedziałam... ;) Tylko na stronie bokserów to wygląda, jakby chodziły na spacerki itd. a jak czytam nie jest tak różowo:(
  24. Znalazłam je na stronie fundacji bokserów, oto ich opis: "Hess i Trudi to najprawdopodobniej rodzeństwo. Są do siebie tak przywiązane, że gdy jedno z nich oddali się, drugie natychmiast nerwowo za nim wygląda, nie potrafi się uspokoić. Hess nie chce odejść od suczki nawet na kilka metrów. Natomiast w czasie posiłku, pies czeka z podejściem do miski, aż suczka się naje. Zapewne oba psy zbiegły z pseudohodowli. Błąkały się po mieście, gdzie zostały odłowione i przewiezione do azylu. Boksery są już po dwóch wizytach u weterynarza, gdyż były bardzo zaniedbane i wychudzone. Wygląda na to, że nikt nigdy nie wychodził z nimi nawet na spacery - z początku nie umiały chodzić na smyczy, nie znały żadnych komend. Aktualnie uczą się chodzić na smyczy i wychodzi im to już bardzo ładnie. W ogóle zarówno Hess jak i Trudi są bardzo pojętnymi psami i szybko się uczą. Obecność człowieka bardzo uspokaja oba boksery, reagują na niego bardzo przyjaźnie. Psy są grzeczne, nie sprawiają trudności. Bez problemu pozwalają sobie podawać tabletki, nie zareagowały na zastrzyk u weterynarza." Jutro pozwolę sobie zadzwonić do ich opiekunki........... bo już nie wiem jak one mają:(
×
×
  • Create New...