aanka
Members-
Posts
2884 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aanka
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Super ogłoszenie ,MONIKA:p:lol:.. .. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Tygrysowi dziewczyny robiły chyba , ale nie wkleiły , szkoda . . -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Giselle 4, interesuje mnie temat tych wywozów do Niemiec i ta baba też . .Mogłabyś mi przesłać fotki tych szczeniorków na maila [email][email protected][/email]. , jak możesz oczywiście .. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
BEZ POŚPIECHU ..poczekamy....:p -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Amandziu ,ja autobusem pojadę nieco póżniej ............ok 11-ej będę -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Założę wątek Bandziorowi i , a może wszystkim lepiej osobno ... dziś załozyłam naszemu Tygrysowi - mix amstaffa ..nie w pełni adopcyjny , niestety.... dzięki za zdjęcia . i zajmowanie się naszymi psiakami :p;) -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208538-Tygrys-mix-amstaffa-dominant-i-indywidualista[/url]........... wątek Tygrysa .Wellington -zapraszam też....... . dzięki za linki .. . Niestety nie ma naszych psiaków :shake: ...... -
http://www.bolec.info/zdjecie_obrazki.php?zdjecie=1305690781_qj2gckw.jpg&typ=1. na razie wstawiam link - nie umiem zdjęcia:oops:. potem więcej zdjeć wstawię .... Tygrys lubi kraść - zabrał mi 2 kagańce i skasował- pogiąłł , ale nie daj Bóg mu je odebrać wtedy.....chowa do budy i nie da podejść .....cwaniak jeden ...:eviltong:
-
Tygrys jest psim indywidualistą ,o dominującym charakterze. Z tego powodu nie jest psem dla każdego . Został przywieziony do bolesławieckiego punktu przetrzymań przez Straż Miejską , niestety nie są ujawniane nam bliższe informacje o psach............. Przez pierwsze dni pobytu w przechowalni był bardzo nieufny i wykazywał agresję . Nie dał podejść do boksu , bez warczenia i pokazywania niezadowolenia , gdy ktoś bliżej podchodził do siatki ...... Bardzo długo nie wychodził w związku z tym na spacery .. wzbudzał i dalej wzbudza respekt . Nikt z nas nie miał wiedzy , na tyle ,aby móc mu pomóc i wyjść z nim na spacer , co wiązało się z założeniem kagańca , a nie było to łatwe , bo pies dalej był nieufny i przy każdej próbie założenia kagańca odwarkiwał i stawiał się ...... Musiałam pomału i ostrożnie wchodzić do boksu , niby przypadkiem ,, bez zwracania na psa uwagi , np dając mu wody . Karmiłam go też z ręki , aby nabrał zaufania . Trwało to b. długo ........... Pies coraz bardziej się otwierał.. ale brak spacerów i nadmiar energii powodowało napięcie i stres. Kagańca nie dał dalej sobie założyć ........................................ W końcu , po wielu podchodach i próvbach : udało się i mi włozyc mu kaganiec , i nie wierząc w ten cud :evil_lol: poszłam z nim na pierwszy spacer . po kilku mies. pobytu psa w zamknięciu .........Od tej pory Tygrys najbardziej ufa mi , a ja jemu coraz bardziej także ... ........Chodzimy na spacery . Najbardziej uwielbia się kąpać i w żwirowni i szaleć w wodzie - to jego żywioł:eviltong:. Staram się go bardziej zrozumieć i przygotować do życia z ludzmi , jednak mam za mało wiedzy na ten temat ... ..... Nie jest jeszcze w pełni adopcyjny , potrzebuje odpowiedniego poprowadzenia i zrównoważonego , mądrego właściciela , znającego się na psach w typie amstaffa. Niestety o to nie jest łatwo . Nie zaufa każdemu ,........ musi sobie sam wybrać człowieka. Ostatnio w Bolesławcu są wywożone psy do schronisk i kilka wywieziono do Niemiec także:shake: Kontakt ;69 160 14 26. anna Wybacz .........................................
-
Cyrkówka - Ma najlepszy dom na świecie !!! :)
aanka replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.wroclawiak.pl/119304_cyrkowka_ruda_sunia_.html[/url]. [url]http://www.zinfo.pl/ogloszenia/wpis/12695[/url] [url]http://www.luban24.pl/index.php?topic=4896.0[/url]. To z lokalnych . ogł. [url]http://boleslawiec.lento.pl/cyrkowka----ruda-sunia----,87825.html[/url] zrobię ci Cyrka papierowe tez - takie , jak umiem . -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
2 szczeniaczki są adoptowane już dawno , jeden jest na mojej ulicy Tosia :lol: - spotykam ją często . Cezar niestety wywieziony do Niemiec zostal przez panią A.,nie wiem gdzie jest obecnie.............. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota k.']Niesamowite z Dantem:) Super wiadomość. Mam namiary na jeden wątek z ogłoszeniami - tam gdzie dawałam Fuksa i Prezesa, ale trochę czasu trwa zanim ogłoszenia są zrobione. Jeśli ktoś ma namiary na bazarek z ogłoszeniami - poproszę. Jeśli mowa o hoteliku - to chętnie takowy bym widziała dla wszystkich naszych psiaków. Niestey, wszystko rozbija się o kasę. Tygrysowi - proponuję założyć wątek - może się uda....[/QUOTE] Tak ,tylko nie wszystkie nasze psiaki potrzebują szkolenia - jak to jest w przypadku Tygrysa . I Nie wszystkie mają być wywiezione teraz ,a jemu to grozi ewidentnie - gdyby był zaczipowany już dawno byłby wywieziony , a potem być moze uśpiony ....bo jest wiadomo ... nie dla każdego .i typ dominanta. . Inne psiaki nie są zagrożone . i nie grozi im raczej uśpienie z powodów ich zachowania..sa w pełni adopcyjne. Teraz jest pusto w Z.P ,więc potrzeba tylko porządnie je ogłaszać . ... Zrobię im papierowe ogloszenia . Chciałabym mieć wieści z Niemiec o Batoniku ,Danio ,Cezarku i Norce - nie wiem , co z Misiem .. ............... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze :bigcool::cunao: . To wspaniały , mądry i przyjazny pies. I piekny . Dzięki za info . Chciałabym przyjechać , ale moze w przyszlym tyg , nie wiem dokładnie. .....Ja też mam dziś wiele wrażen . .:mdleje: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
spytam się brata o te go kocurka . nie dawno stracili swojego .....:-( -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
są może kocurki ?.. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
nIE dam rady robić wszystkim psom ogloszeń . Im potrzeba przynajmniej 30 ogłoszen , a jest 5 psów w Dzierżoniowie i u nas 7 na razie . Ostatnio zrobiłam papierowe ogłoszenie Batonikowi ..... . Lepiej jest wykupić parę pakietów . też ...... Ja opłacę przynajmniej 3 .pakiety . KAJTEK ma chyba ok 20 -ścia, ogłoszeń na razie .. , .Zacznę innemu robić , jak ich nie wywiozą po cichu .........:shake::angryy:. Lokalne - na zinfo , luban 24. , wrocławiak ...robię cały czas...... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Zaznaczam ,ze trzeba ogłaszać nasze psy w Dzierżoniowie ....można wykupić ogloszenia na bazarku . 2 pakiety opłacę ... Tygrys ma być wywieziony.......................chcę mu załatwić hotel - kto pomoże ... -
Zapisuję .....
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
MaM prośbę , proszę opiszcie dokładnie charakter owczarka . z Bolesławca -Kazana. Po wizycie wet . zaczał się zachowywać agresywnie - podejrzewam ,ze się bardzo wystraszył zabiegów i wet. Miał Łapę mocno skaleczoną . i nie dał potem podejsć nikomu . . Przed wet było dobrze , był spokojny .., tyllko niepewny ...Może wykupic im ogloszenia ,tak myślę ........ -
jestem na zaproszenie ... ....
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjęcia . Kazan wprost nie do poznania - odmłodniał- dobra robota:p. Bandyta mój kochany - dobrze ,ze sam siedzi . i Demon. Borys to fajny pies ,ale nimiłosiernie ciągnie , na spacerach .... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
jkim cudem ktoś go oddaje teraz , jak było info ,ze Cerber nie żyje :-(:-( jakiś mies temu.. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
wygląda jak CERBER . ale pod zdjeciem jest 2006 rok.