No ja nie wiem......moze jestem marna Pancia ale jak slysze, ze Dago mruczy i zmienia miejsce czesto to lece z tramalem.....moze za bardzo wzielam sobie do serca, ze ma nie bolec. Bral 3 dni ten Melobax i nagrzewam lapine i masuje. Nie widze zadnych rezultatow. Tylko piesio jak mnie widzi z niebieskim termoforkiem to zwiewa......