Chyba niezle......szkoda, ze nie powie tylko sie domyslac trzeba.....:)
czasami staje na ta lape czasem nie.....ale generalnie juz na niej chodzi. Raz w tygodniu jezdzi na basen zobaczymy po kilku sesjach. Ogolnie jest straszliwie rozpuszczony i to wykorzystuje.....:)