[quote name='mariusz pp']Jeszcze ja nie wpłaciłem od lipca ale proszę o chwilę cierpliwości ,prawie skończyły mi się numerki do pko,/mam jeszcze cztery ale muszę trzymać w nagłych wypadkach/ wiem ,że na przesyłkę mogę czekać i rzy tygodnie.[/QUOTE]
Te numerki to zmora.......
ja juz sie nauczylam i prosze moja Mame jak przyjda aby mi je podala telefonicznie.....:)
Niekiedy sie Ona myli albo ja zle uslysze i jest niezla zabawa.......