-
Posts
35520 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aimez_moi
-
Tak siedze i mysle......naprawde. To tak jak napisala Iljova piesio jest coraz starszy.....za miesiac skonczy 11 lat. Siedzial spokojnie na dupie nagle bol zerwane wiazadlo.....wyjazd szybki do Pl....operacja....pobyt w PL.....przyjazd z powrotem. Moze troche boli lapa bo nigdy nie mial podobnych przezyc....moze troche sie jeszcze postarzal po operacji i baniak siada. Troche Mu sie pieprzy w glowie. A moze wszystko razem. Moze faktycznie troche czasu Mu potrzeba......
-
Pewnie tak ale wydaje mi sie, ze jest po prostu jakis rozbity. Dzis powtorka....nie chcial wejsc do autobusu i musialam czekac na nastepny. Pozniej wlokl sie tak bardzo, ze musialam co chwila stawac. Po powrocie do domu dlugo lezal i tarzal sie w ogrodku a teraz spi na swoim lozku. Albo jest zmeczony i rozbity albo Go cos boli albo ma cos z glowa...... Albo ma mnie gleboko w dupie i to manifestuje. To stary bardzo madry piesio..... Trzymajcie kciuki za ten basen .....nie wiem co moze tam wymyslec.
-
Jessuuuu dziewczyny.....dzieki...:) Przeciez wyniki badan ma dobre i przez miesiac nie mogly sie drastycznie pogorszyc. Zreszta Dagulec zawsze byl udany....woli facetow niz mnie i Mloda..... nigdy nie byl wylewny.....po kilku glaskach zawsze ma dosc i odchodzi.Teraz na starosc to juz w ogole jest uparty jak cholera, dzis stanal na srodku ulicy i koniec. Po kilku minutach dopiero ruszyl ale w kierunku ktory Jemu odpowiada......Zobzczymy w sobote jak w domu bedzie juz cicho i jutro na basenie.....
-
Sluchajcie nie wiem co sie dzieje z Dago.......jest ospaly, caly czas tylko spi, dzis nie chcial jechac do pracy na przystanek szlismy 20minut a zawsze niecale 5. Niby cos tam tam je ale nie chce chodzic tylko do ogrodka. Juz roznie mysle..... Moze to ma zwiazek z tym, ze w PL bylismy caly czas sami teraz mam pelen dom bo do soboty mieszka u mnie corcia z chlopakiem. Caly czas ruch po chacie. Dago spi i mruczy, steka, .......ja juz psychicznie siadam.
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Aimez_moi replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Dzieki Kochana....:) Fajnie to wyglada....Dago mial tylna lape. Ale mnie najbardziej interesuje teraz zycie po TTA Rapid. W czwartek jedziemy z Cudem na basen .....zobaczymy czy bedzie chcial plywac. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Aimez_moi replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Moja corka ma facebooka......moge poczytac. Wyslij mi prosze linka. Dago 16 maja jest miesiac po operacji. Tylko, ze Moje Cudo w czerwcu skonczy juz 11 lat....wszystko moze sie zrastac troche wolniej. Jest dzien kiedy ladnie chodzi innym razem kuleje. -
Iljova Kochana Moja.....:) jestem juz w Anglii....tu sie czlowiek nie przemecza......:) Tu wszystko idzie innym torem niz w PL. Dzis zrobilam jeden pokoj na gorze....jutro moze drugi moze nie.....:) A na spotkaniu ze szczeniaczkami bylo ich 8 sztuk......no mowie WAM kosmos. Zjezdzaly na zjezdzalni do basenu, tarzaly sie na swiezej rozlozonej trawce, mialy czesane futerka, zakladane kolorowe pierdolniczki dziewczynki rozowe chlopcy niebieskie. Suszone suszarka futerka. Wlascicielki przy odbiorze byly bardzo zadowolone. Dzieci sie pobawily. Nastepne spotkanie w sobote.
-
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
Aimez_moi replied to jolam's topic in Już w nowym domu
No niestety.....Moje Cudo mialo zerwane wiazadlo krzyzowe w prawej tylnej lapie i musial przejsc operacje TTA Rapid. Jestesmy miesiac po zabiegu i sie kurujemy.