Jump to content
Dogomania

Aimez_moi

Members
  • Posts

    35520
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aimez_moi

  1. No to tak jak u mnie. Kilka wiazek od razu.......
  2. No ja Cie Babo zaraz pacne. Jednak to bol. Od wczoraj jest na lekach przeciwbolowyvh i jest zupelnie inny. Za duzo od Niego od razu chcialam. Lapa boli i dlugo chodzic nie moze. A dzis bylismy na basenie.....pozniej pokaze WAM zdjecia.....:)
  3. Tak siedze i mysle......naprawde. To tak jak napisala Iljova piesio jest coraz starszy.....za miesiac skonczy 11 lat. Siedzial spokojnie na dupie nagle bol zerwane wiazadlo.....wyjazd szybki do Pl....operacja....pobyt w PL.....przyjazd z powrotem. Moze troche boli lapa bo nigdy nie mial podobnych przezyc....moze troche sie jeszcze postarzal po operacji i baniak siada. Troche Mu sie pieprzy w glowie. A moze wszystko razem. Moze faktycznie troche czasu Mu potrzeba......
  4. Raniasku ...:) nie wiem czy to to. Dalam Mu jakies pol godziny temu przeciwbolowy i spokojnie poszedl spac. Na razie nawet nie mruczy. Cholera....a jak ta lapa jeszcze boli?
  5. Zagladam do Prezesa.......:) Zjadlabym takich obwarzankow.......
  6. Pewnie tak ale wydaje mi sie, ze jest po prostu jakis rozbity. Dzis powtorka....nie chcial wejsc do autobusu i musialam czekac na nastepny. Pozniej wlokl sie tak bardzo, ze musialam co chwila stawac. Po powrocie do domu dlugo lezal i tarzal sie w ogrodku a teraz spi na swoim lozku. Albo jest zmeczony i rozbity albo Go cos boli albo ma cos z glowa...... Albo ma mnie gleboko w dupie i to manifestuje. To stary bardzo madry piesio..... Trzymajcie kciuki za ten basen .....nie wiem co moze tam wymyslec.
  7. Jessuuuu dziewczyny.....dzieki...:) Przeciez wyniki badan ma dobre i przez miesiac nie mogly sie drastycznie pogorszyc. Zreszta Dagulec zawsze byl udany....woli facetow niz mnie i Mloda..... nigdy nie byl wylewny.....po kilku glaskach zawsze ma dosc i odchodzi.Teraz na starosc to juz w ogole jest uparty jak cholera, dzis stanal na srodku ulicy i koniec. Po kilku minutach dopiero ruszyl ale w kierunku ktory Jemu odpowiada......Zobzczymy w sobote jak w domu bedzie juz cicho i jutro na basenie.....
  8. U mnie w Pl obwarzanki sa w srode i w sobote na targu......a teraz stoi nawet kobitka z prawdziwymi takimi z Krakowa.....ale sa po 4zl.
  9. Sluchajcie nie wiem co sie dzieje z Dago.......jest ospaly, caly czas tylko spi, dzis nie chcial jechac do pracy na przystanek szlismy 20minut a zawsze niecale 5. Niby cos tam tam je ale nie chce chodzic tylko do ogrodka. Juz roznie mysle..... Moze to ma zwiazek z tym, ze w PL bylismy caly czas sami teraz mam pelen dom bo do soboty mieszka u mnie corcia z chlopakiem. Caly czas ruch po chacie. Dago spi i mruczy, steka, .......ja juz psychicznie siadam.
  10. A sluchajcie....sa u Was na targu sprzedawane obwarzanki? Gdy wyjezdzalam z PL byly dwa rodzaje duze i male teraz sie pojawila trzecia odmiana takie posrednie. Cena wtedy to bylo 1zl 20gr za sztuke.....teraz 2zl 50gr.
  11. Dzieki Kochana....:) Fajnie to wyglada....Dago mial tylna lape. Ale mnie najbardziej interesuje teraz zycie po TTA Rapid. W czwartek jedziemy z Cudem na basen .....zobaczymy czy bedzie chcial plywac.
  12. Kurcze.......musze zdjecie zrobic. A dzis Dago marnie sie czuje.....pada deszcz co chwila a On teraz ma reagowac na mokro i zimno. W czwartek jade z Nim na basen......wieczorem....zobaczymy czy bedzie chcial plywac.
  13. Wiesz co.....wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jak pudelko fajne to w srodku ciastka takie se sa..... Ale te tetley do herbaty sa niezle.
  14. Raniasku .....:) ja kocham te czekoladki. Sa naprawde super. Musze Ci koniecznie je kupic abys mi przypadkiem nie schudla......:)
  15. Nie smiej sie Babo....... ja musze tu pracowac. Wiesz jak sie wpycha na sile szczeniaczka na zjezdzalnie aby sie pobawil? Dago mial tak dzis na wszystko w........, ze polozyl sie w koncu sali na materacu i chrapal.
  16. Moja corka ma facebooka......moge poczytac. Wyslij mi prosze linka. Dago 16 maja jest miesiac po operacji. Tylko, ze Moje Cudo w czerwcu skonczy juz 11 lat....wszystko moze sie zrastac troche wolniej. Jest dzien kiedy ladnie chodzi innym razem kuleje.
  17. Widzialam, ze nawet kilka groszy sie zebralo z bazarku.....:) Fajnie.
  18. Iljova Kochana Moja.....:) jestem juz w Anglii....tu sie czlowiek nie przemecza......:) Tu wszystko idzie innym torem niz w PL. Dzis zrobilam jeden pokoj na gorze....jutro moze drugi moze nie.....:) A na spotkaniu ze szczeniaczkami bylo ich 8 sztuk......no mowie WAM kosmos. Zjezdzaly na zjezdzalni do basenu, tarzaly sie na swiezej rozlozonej trawce, mialy czesane futerka, zakladane kolorowe pierdolniczki dziewczynki rozowe chlopcy niebieskie. Suszone suszarka futerka. Wlascicielki przy odbiorze byly bardzo zadowolone. Dzieci sie pobawily. Nastepne spotkanie w sobote.
  19. No niestety.....Moje Cudo mialo zerwane wiazadlo krzyzowe w prawej tylnej lapie i musial przejsc operacje TTA Rapid. Jestesmy miesiac po zabiegu i sie kurujemy.
×
×
  • Create New...