[quote name='zuzolandia']
....[B][I]hiuston mamy problem [/I][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/shake.gif[/IMG]
/ciach
[/QUOTE]
Czakaj, no czakaj. Jo Ci haja zrobia. Karta w czytnik i sznupać foty
I nie gniewaj się na mnie za kaleczenie języka śląskiego :)