[URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0164.jpg[/URL] - ilustracja do bajki, a odbicie lampy wygląda jak księżyc :klacz:
Hej!
[url]http://img294.imageshack.us/img294/2082/2617.jpg[/url] - rany ani grama biało-szarego dziadostwa
[url]http://img7.imageshack.us/img7/5182/2625x.jpg[/url] - ciągnie z gwinta jak stary ;)
Dobry!
Fajny węzeł, moja potwora po ponad pół rocznej pracy rozwiązała oba końce :)
Co do dzieła pisanego, fajne tylko czemu takie smutne, wiem że poeta romantyczny cierpi za miliony ale szkoda zdrowia.
Dzięki za odwiedziny!
Ciąg dalszy zdjęć z wczoraj
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWIPqzUmI/AAAAAAAAAWE/nQ-Jdpv2UuQ/_IGP2289.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWIYEi0NI/AAAAAAAAAWI/DXKsLYSQa5E/_IGP2293.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWIvP2rrI/AAAAAAAAAWM/8qD4ao-2nZo/_IGP2304.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWI3FlGJI/AAAAAAAAAWQ/P9FxcWQzlD4/_IGP2305.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWJAxdpeI/AAAAAAAAAWU/JVIRIrvVBos/_IGP2306.jpg[/IMG]
...cd
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWHJLl3yI/AAAAAAAAAVk/5gpkr7jOFDo/_IGP2259.jpg[/IMG]
to jest dla mnie paranoja, czemu dziady nie odlatują?
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWHLt-dgI/AAAAAAAAAVo/92LDMbZwEYU/_IGP2270.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S5YWHf9QsuI/AAAAAAAAAVs/gZ3OQtq3zfM/_IGP2271.jpg[/IMG]
fajny kawałek patyczka