Witam!
[url]http://img693.imageshack.us/img693/949/dziaakaa1.jpg[/url] - fajnie się to ogląda teraz, gdy za oknem +10 :)
[url]http://i50.tinypic.com/2uh1st1.jpg[/url] - dwa Michały, jeden duży drugi mały ;)
[url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/dziaakaa25.jpg[/url] i [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/dziaakaa23.jpg[/url] - jak można się tak cieszyć z zimy? ;)
[url]http://img40.imageshack.us/img40/7550/obraz085yh.jpg[/url] - można się uściskać z pieskiem bez schylania :)