Już odzyskałą, biega po domu i się cieszy, ogon w ruchu, kapiel też przeżyła..
Siku cztery razy w salonie...koooopa tez :evil_lol:
Na pewno była bita....
Ma strupy ,również na głowie....
A Neri (rezydentka) jak się ucieszyła :multi:
[quote name='Basia1244']xmartix? [/QUOTE]
Już jest adminem wydarzenia :-)
[quote name='Basia1244']i jest o połowę młodsza :)[/quote]
Jezu....to jaka ja muszę byc stara :crazyeye:
Pewnie dziewczyny zaraz napiszą, ale west używany jako reproduktor - może być problematyczny w zachowaniach w stosunku do innych samców i to jeszcze długo po kastracji, o ile w ogóle mu przejdzie
[url]https://www.facebook.com/events/289537321100574/[/url]
Ja poproszę o sprawdzenie danych i do mnie na PW profil (FB) osoby,która będzie na bieżąco kotrolować sprawę na FB.
Dodam wtedy do administratorów eventu, wtedy bedą przychodzić powiadomienia o nowych wpisach
[quote name='Basia1244']bo znalazł się dla niej dt we Wrocławiu - to jest bdt bezterminowy ze wsparciem na leczenie i inne nieprzewidziane wydatki[/QUOTE]
Magia FB :evil_lol:
Osoba sprawdzona, adoptowała od nas jedną sunię :loveu:
[quote name='terierfanka']jest koścista strasznie, ale brzuszek ma okrągły i może być w ciąży niestety. [/QUOTE]
Nasze labradorki z pseudo w Śremie wszystkie jak jeden maż wyglądały jak w ciaży i wszyskie wazyły poniżej połowy tego, co normalny lab ważyć powinien.
Już trzeciego dnia okazało się, ze były potwornie zagazowane - żadna w ciąży nie była...
Moze i u Was to samo....
Wątek labki [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=974512#974512[/url]
Czy mogę prosić o uzupełnienie informacji o stanie zdrowia, na ile to mozliwe?
moje ważą między ok 7/8 kg,w zależności od pory roku (teraz wiecej, bo spacerów mniej,a żarcia tyle samo pochłaniają)
A ile waży sunia?
Bo wydaje się drobniutka....
[quote name='xmartix']2-3 letni czekoladowy labek Bono (awaryjnie u Brzośki)[/quote]
Ma u nas temat [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=974348#974348[/url]
Wrzuciłam również na profil Labradory.info na FB, może go ktos wypatrzy...
[quote name='xmartix']10 letnia westie zagłodzona (schron)
4 letni west (schron)[/quote]
Poprosiłam Basię o info,ma mi przysłac na PW
[quote name='xmartix']10 letnia wyeksploatowana biszkoptowa labradorka (schron)[/QUOTE]
Też czekamy na informacje...