[quote name='osobek']Wieści z wczorajszej wieczornej wystawy z ringu sznaucerów miniaturowych:
sznaucer miniaturowy czarny Xiado Decoy on Girls- [B]BIS PUPPY[/B] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
sznaucer miniaturowy pieprz i sól Irvier's Classy-Chassy- Cac, BOS i na koniec [B]BOB[/B] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
sznaucer miniaturowy pieprz i sólTorcik Mały Cukiereczek- Cac i [B]BOS[/B] - rozp. Championat Chorwacji [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
sznaucer miniaturowy czarny Shot Gun-n di Monte Gentile - Cac, BOS i [B]BOB[/B] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
i jeszcze biala suczka z hodowli Grasant ( imienia jeszcze nie znam- przepraszam)- równiez [B]BOB[/B] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
Polska górą ;) <lol>[/QUOTE]
Biała suczka to LIMITED EDITION Grasant FCI ;) Trzymam kciuki , zeby jutro dokonczyła ch.chorwacji ;)