Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wiadomość od pańci Szyszki: Szyszka skradla serca domownikow i sasiadów. Jest bardzo grzecznym pieskiem, ładnie chodzi na smyczy i uwielbia długie spacery. Chcemy jej jak najwięcej pokazać ciekawych miejsc póki widzi, ponieważ ma początki zaćmy. Koty bardzo szybko ją zaakceptowały, pozwala im spać w swoim legowisku. Po świętach chcemy ją doszczepić na pozostale psie choroby, a u lutym planuję badania krwi , żeby dokładnie ocenić stan zdrowia i niczego nie przegapicć. Mam nadzieje, ze Szyszka bedzie z nami co najmniej 7 lat ,a moze dłużej.
  2. Życzenia świąteczne od Szyszki i jej rodziny: Witam! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia , szczęścia, pomyślności, zdrowia i wiele udanych adopcji życzy Szyszka ze swoja nowa rodzinką
  3. Dzisiaj dzwonił p. Marcin - Cudka błyskawicznie przestawiła się na tryb życia rodzinnego:) Jest bystra, b. szybko wszystkiego się uczy i ani na spacerach ani w domu nie sprawia żadnych problemów. Drugiego dnia już ciągnęła ze spaceru do siebie do domu, znała drogę. W nocy śpi w łóżku, potrzeby załatwia na spacerach; ma już ulubionych sąsiadów, ulubione psy i własne zdanie na ich temat
  4. Albinka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 20 zł - mgog (06.12.) 300 zł DS Stefci (16.12.)
  5. Na koncie ZEA jest wpłata 550 zł (09.12. ) od Jo37 na hotelowanie Nemo
  6. Opłacona faktura za hotelowanie : 550 zł grudzień Faktura Jagna hotelowanie grudzien.pdf
  7. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 70 zł - Keyuta (09.12.) 60 zł - Ewa Marta (11.12.) 30 zł - Konfirm31 (12.12.) 40 zł - Tianku (12.12.) 20 zł - AlfaLS (16.12.)
  8. Wpłaty na koncie ZEA 20 zł - mgog (06.12.) 70 zł - Keyuta (09.12.) 20 zł - Ewa Marta (11.12.) 285 zł - Gabi79 bazarek (16.12.) 512 zł - elik bazarek (16.12.) 210 zł - Jo37 bazarek (17.12.) 50 zł - Livka (18.12.)
  9. Migotka vel Milusia jako złodziejaszek kapci (i skarpetek też) Pani Beata napisała, że jest w tym przesłodka, bo tylko wynosi na swoje posłanko i trzyma koło siebie. Nie gryzie, nie niszczy tylko lubi mieć.
×
×
  • Create New...