-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Tylko jak już maluchy podrzucasz, to później łap, żeby na ziemię nie spadły :diabloti:
-
Poszukujemy małego, tykającego zegarka dla Daisy. Przy takowym śpi spokojnie. Niestety ten, który miała, uległ zniszczeniu :( Nie ma ktoś takowego na zbyciu?
-
Rap na cztery łapy w poszukiwaniu Bobisiowego domku :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Bobiś będzie miał prawdopodobnie nową koleżankę na dniach ;) Sunia z cieczką, ale on wykastrowany, więc nic nie zmajstruje :diabloti: -
Z przyjemnością melduję, że cioteczka [B]yunona[/B] opłaca warzywkom pakiet 50 ogłoszeń ;) Dziękujemy! :loveu:
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Ozon i Fruba od wczoraj w nowych domach ;) Jednego haszczaka mniej ;) W ostatnim tygodniu domy znalazły również trzy kociaki, dodatkowo moja tymczasowiczka kocia zostaje u mnie na stałe ;) Szykuje się również dom dla dwóch kolejnych, dorosłych kotów. Ogrzewanie w budynkach z kojcami założone, beton już prawie wszędzie wylany, jeszcze tylko daszki nad wybiegami i będzie git ;) -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
Drzagodha replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
A Ireneusz K. to ja, tylko przelew był robiony z konta ojca. Skoro Oczka jest na BDT i potrzebuje tylko karmy, to może znalazłby się ktoś chętny na jej zakup, a wtedy całość mogłaby iść na Kamę? Może mi ktoś podać wątek Oczki, żebym nie szukała? -
[quote name='ŚWIAT']Pewnie mu się misiek stawiał:)[/QUOTE] Był o dziwo bardzo grzeczny i potulny :evil_lol: Ostatnio w gazecie był artykuł o schronisku, było również wspomniane o Muńku jako o psie, który w schronisku jest od początku jego powstania, ale niestety cisza :( Także Muniek mieszka sobie dalej w schroniskowym biurze, sypia na kanapie i jest zawsze pierwszy w samochodzie, jeśli zostawi się otwarte drzwi ;)
-
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Obiecuję dziś te zdjęcia wrzucić, bo trochę więcej czasu będę mieć ;) -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Prawdopodobnie (na 95%) pojadą: Mopsik, Psotka, Lucky, Perełka i jeszcze ktoś, w tej chwili nie pamiętam... Wybierałam mniejsze psiaki, żeby wziąć jak najwięcej, ale nie zarzucić kobiety dużymi w dużej liczbie.[/QUOTE] Karmel? Ja myślę, że jak już się nauczy chodzić na smyczy, to szybko dom powinna znaleźć Psotka. Szybko przekonuje się do człowieka i jest najbardziej kontaktowa.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Z wieści - Feler musiał się na chwilę przeprowadzić do innego kojca, gdyż mamy wylewany beton i jest taki sajgon, że masakra :eviltong: Dzisiaj było w schronie trochę wolontariuszy, więc chłopak był na spacerku z dziewczynami ;) A głodny na pewno nie chodzi ;) Dziś oprócz suchej karmy dostał również kilka udowych kości w ramach przekąski (jakieś małżeństwo przywiozło nam 20kg, bo ktoś zamówił w sklepie i nie odebrał). Także mógł sobie pochrupać. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Drzagodha replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Aniu, jakby jeden z domków dalej haszczaka chciał, to ja mam w schronie cztery... -
Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku
Drzagodha replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Casablanca']Trzymam kciuki za udaną adopcję :) I będę karmić Krecika brzoskwinkami ;) Może taki bazarek cegiełkowy dla Krecika?[/QUOTE] Tak! Zbierajmy na brzoskwinki :evil_lol: Ja się mogę podzielić jeszcze włoskimi orzechami, moje psy mają na ich punkcie bzika ;) -
Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku
Drzagodha replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Mogę się podzielić z Krecikiem gruszkami jak lubi ;) -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Justynko, będziesz za tydzień w piątek w Krzykosach? Aneta chciała odebrać osobiście zdjęcia szczeniaczkowych chrześniaków ;)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Drzagodha replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A za małe pieniądze tzn? :eviltong: -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Dotarła dziś paleta karmy od nas, więc psy krzykoskie głodne chodzić nie będą ;)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Poinformowanie myśliwych to dobry pomysł. A ona wraca na noc pod tą jedną posesję ciągle? Może by wystawić jej jedzenie z sedalinem i przypilnować, gdzie się położy i zaśnie? Byłoby ją łatwiej złapać. Tylko ktoś musiałby tam siedzieć i patrzeć gdzie ona po posiłku pójdzie, żeby nie zasnęła gdzieś na środku drogi...
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Odeszła wspaniała dogomaniaczka Zuzka... :( [*] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a[/url].... -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
Drzagodha replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Nie znałam osobiście, ale każdy pomagający dogomaniak jest mi bliski :( Opiekuj się teraz z góry nami, żebyśmy mieli siłę do działania takiego jak Ty... [*] Również proszę o numer konta.