Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. Tylko jak już maluchy podrzucasz, to później łap, żeby na ziemię nie spadły :diabloti:
  2. Poszukujemy małego, tykającego zegarka dla Daisy. Przy takowym śpi spokojnie. Niestety ten, który miała, uległ zniszczeniu :( Nie ma ktoś takowego na zbyciu?
  3. Bobiś będzie miał prawdopodobnie nową koleżankę na dniach ;) Sunia z cieczką, ale on wykastrowany, więc nic nie zmajstruje :diabloti:
  4. Z przyjemnością melduję, że cioteczka [B]yunona[/B] opłaca warzywkom pakiet 50 ogłoszeń ;) Dziękujemy! :loveu:
  5. Ozon i Fruba od wczoraj w nowych domach ;) Jednego haszczaka mniej ;) W ostatnim tygodniu domy znalazły również trzy kociaki, dodatkowo moja tymczasowiczka kocia zostaje u mnie na stałe ;) Szykuje się również dom dla dwóch kolejnych, dorosłych kotów. Ogrzewanie w budynkach z kojcami założone, beton już prawie wszędzie wylany, jeszcze tylko daszki nad wybiegami i będzie git ;)
  6. A Ireneusz K. to ja, tylko przelew był robiony z konta ojca. Skoro Oczka jest na BDT i potrzebuje tylko karmy, to może znalazłby się ktoś chętny na jej zakup, a wtedy całość mogłaby iść na Kamę? Może mi ktoś podać wątek Oczki, żebym nie szukała?
  7. [quote name='ŚWIAT']Pewnie mu się misiek stawiał:)[/QUOTE] Był o dziwo bardzo grzeczny i potulny :evil_lol: Ostatnio w gazecie był artykuł o schronisku, było również wspomniane o Muńku jako o psie, który w schronisku jest od początku jego powstania, ale niestety cisza :( Także Muniek mieszka sobie dalej w schroniskowym biurze, sypia na kanapie i jest zawsze pierwszy w samochodzie, jeśli zostawi się otwarte drzwi ;)
  8. Obiecuję dziś te zdjęcia wrzucić, bo trochę więcej czasu będę mieć ;)
  9. Muniek dzisiaj miętosił nogę pluszowemu misiowi przez dłuższy czas :diabloti:
  10. [quote name='Justyna Klimek']Prawdopodobnie (na 95%) pojadą: Mopsik, Psotka, Lucky, Perełka i jeszcze ktoś, w tej chwili nie pamiętam... Wybierałam mniejsze psiaki, żeby wziąć jak najwięcej, ale nie zarzucić kobiety dużymi w dużej liczbie.[/QUOTE] Karmel? Ja myślę, że jak już się nauczy chodzić na smyczy, to szybko dom powinna znaleźć Psotka. Szybko przekonuje się do człowieka i jest najbardziej kontaktowa.
  11. Super! To czekamy na wieści z nowego domu ;)
  12. Z wieści - Feler musiał się na chwilę przeprowadzić do innego kojca, gdyż mamy wylewany beton i jest taki sajgon, że masakra :eviltong: Dzisiaj było w schronie trochę wolontariuszy, więc chłopak był na spacerku z dziewczynami ;) A głodny na pewno nie chodzi ;) Dziś oprócz suchej karmy dostał również kilka udowych kości w ramach przekąski (jakieś małżeństwo przywiozło nam 20kg, bo ktoś zamówił w sklepie i nie odebrał). Także mógł sobie pochrupać.
  13. Aniu, jakby jeden z domków dalej haszczaka chciał, to ja mam w schronie cztery...
  14. [quote name='Casablanca']Trzymam kciuki za udaną adopcję :) I będę karmić Krecika brzoskwinkami ;) Może taki bazarek cegiełkowy dla Krecika?[/QUOTE] Tak! Zbierajmy na brzoskwinki :evil_lol: Ja się mogę podzielić jeszcze włoskimi orzechami, moje psy mają na ich punkcie bzika ;)
  15. Tylko, że w sumie wieści o psie ostatnio ucichły...
  16. Jedyna nadzieja w tym, że jak wejdzie nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to się coś zmieni...
  17. Mogę się podzielić z Krecikiem gruszkami jak lubi ;)
  18. Justynko, będziesz za tydzień w piątek w Krzykosach? Aneta chciała odebrać osobiście zdjęcia szczeniaczkowych chrześniaków ;)
  19. Dobrze, że pościel jasna, to przynajmniej psa widać :evil_lol: Ale i tak najgorzej się robi zdjęcia czarnym kotom :shake:
  20. Dotarła dziś paleta karmy od nas, więc psy krzykoskie głodne chodzić nie będą ;)
  21. Poinformowanie myśliwych to dobry pomysł. A ona wraca na noc pod tą jedną posesję ciągle? Może by wystawić jej jedzenie z sedalinem i przypilnować, gdzie się położy i zaśnie? Byłoby ją łatwiej złapać. Tylko ktoś musiałby tam siedzieć i patrzeć gdzie ona po posiłku pójdzie, żeby nie zasnęła gdzieś na środku drogi...
  22. To i ja na zaproszenie Lili, ale chwilowo nie mam pomysłu :(
  23. Odeszła wspaniała dogomaniaczka Zuzka... :( [*] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a[/url]....
  24. Nie znałam osobiście, ale każdy pomagający dogomaniak jest mi bliski :( Opiekuj się teraz z góry nami, żebyśmy mieli siłę do działania takiego jak Ty... [*] Również proszę o numer konta.
×
×
  • Create New...