Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Ile lat ma sunia? Biduńka tyle przeszła. Na chwilę obecną nie jestem w stanie pomóc finansowo....jak tylko coś się zmieni postaram się pomóc
  2. A ja ślę głaski i pozytywną energię dla Gai :):loveu: i jej rodziny :)
  3. [quote name='Lu_Gosiak']co????????????? jak to dzis?? juzzz:crazyeye: GRATULACJE!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] Już :) o dwa miesiące za wcześnie...ale wszystko jest ok i z Karinką i z Wiolką :) Zdenerwowała si e po pw jakie dostała od gissel
  4. [B]A ja na przekór złej i nad wyraz podłej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :smile: :smile: :smile:[/B]
  5. Rozmawiałam z Wiolką :) Przekazałam jej pozytywną energię od Was...Wiolka bardzo dziękuje:) Karinka jest zdrowa:) Wszystkie organy wykształcone i funkcjonują prawidłowo :) Wiolka osłabiona, ale szczęśliwa :) Miłosz zachwycony swymi dziewczynami i dumny...przyklejony do szyby i wpatrujący się w swoją córeczkę :) Psiaki mają opiekę p. Gosi...która przyjechała z pomocą :)
  6. [quote name='agnieszkal2']Może ktoś nas tu odwiedzi?[/QUOTE] Zaznaczam sobie :) w dzień poczytam :)
  7. [quote name='Ziutka']To dwa miesiace przed terminem tak ?[/QUOTE] Tak, zgadza się
  8. [B]A ja na przekór złej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :smile: :smile: :smile:[/B]
  9. [B]A ja na przekór złej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :) :) :)[/B]
  10. A ja na przekór złej i nad wyraz podłej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :) :) :)
  11. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/549846_477771695605682_1773986675_n.jpg[/IMG]
  12. Rozmawiałam z Panią Gosią...Państwo są jak najbardziej zainteresowani adopcją Kseni...jest jednak problem z ich wylotem ze Stanów. Panują tam śnieżyce...wszystkie loty transatlantyckie są odwoływane....Państwo trzy dni koczowali na lotnisku. Też są tym już zmęczeni...chcieliby już wrócić do domu i cieszyć się swoim psem... Musimy więc uzbroić się w cierpliwość...mam nadzieję, że wkrótce będzie z górki :)
  13. Wioluś, a co u Jasia słychać? Jak się chłopak spisuje?
  14. [quote name='Martika@Aischa'] P.S. Emocje są niestety złym doradcą a wykrzyczanych słów się nie da cofnąć. I to dotyczy i jednej i drugiej strony. Bardzo mi przykro że tak się stało ...a dla mnie nauczka na przyszłość abym nigdy więcej bez wcześniejszych ustaleń nie rezerwowała miejsca w hoteliku dla żadnego psiaka. Tyle ode mnie. Masz rację...emocje są złym doradcą. Ale jakie trzeba mieć emocje...aby napisać coś takiego???: "cieszę sie ze jestes w ciąży i zycze aby to dziecko było bardzo chorowite bo wtedy kiedy ono bedzie płakac Ty bedziesz widziala te osoby ktore ponizyłas i te kłamstwa ktorymi poczętowałas innych i ta gnojowica spłynie na Ciebie ktorą oblalas inne osoby. Zyczę Ci tego z całego serca i tak sie stanie bo kłamstwo ma krotkie nozki ale powoli dojdzie do prawdy. Wiec czekamy na rozwiązanie i niech tak sie stanie -chore Amen" i takiego: "Zawsze smieszna istotko wspanialego porodu i poczekam a mam dar wiec pamietaj co Ci zyczylam Kocham boksery i mojego męża." ????
  15. Wioluś....mi tego tłumaczyć nie musisz....zastanawiam się nawet czy nie powinno to być rozpowszechnione i zgłoszone na czarne kwiatki....i to zapewnienie gissel, że ma takie umiejętności...tylko ktoś wyjątkowo podły lub chory psychicznie mógł się pokusić o takie pw... I kto pierwszy rzucił przysłowiowym kamieniem? Gissel jak myślisz? Czy będziesz miała teraz odwagę ustosunkować się do swojej wypowiedzi publicznie na forum???
  16. [quote name='Wiola&Miłosz']Po raz pierwszy zdarzylo mi sie wkleic czyjes pw ale tym razem wybaczcie nie moglam inaczej.. To jak dla Mnie za wiele.. Pomimo tego ze mam ciety jezyk i nie raz Mnie cos trafia to w tym wypadku jest mi po prostu przykro bo uwazam ze nikt nie zasluzyl az na takie "zyczenia" .[/QUOTE] Wioluś...fakt wiadomości prywatnych się nie rozpowszechnia...wymaga tego zwykła ludzka przyzwoitość...co innego taki jak ten kwiatek ... notabene sam świadczy o jego autorce..
  17. Czegoś tak ohydnego i plugawego jeszcze na dogo nie widziałam :angryy: I przyznam szczerze, że już dawno zastanawiałam się nad kondycją psychiczną tego portalu...ale teraz już wiem...to jest bagno...i gdyby nie psiaki dawno opuściłabym ten portal. Gissel...osiągnęłaś szczyt :angryy:
  18. Witaj Wiolka :) Sieropsiniec...kurdupelek to tak pieszczotliwie :) To z sympatii do Majkela :) i jego wielkiego ducha :)
  19. To drugi tymczasik, który trzeba odkarmić :) Witaj Wiolka...a jak Ty tę nogę skręciłaś??
  20. Mam zdjęcie do wklejenia zgrywam z telefonu i wklejam ....sunia ze szczeniaczkami [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3568/ar14140.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Wiola&Miłosz']I ja tez nic a nic nie wiem.. Ale sie do wieczora dowiem!! Czesc:) Teskniliscie? :diabloti:[/QUOTE] Pewnie, że tak :) przecież wiesz...nareszcie jesteś <3
  22. Lu__Gosiak, czy 20 złotych od piescofajnyjest dotarło do Ciebie?
  23. [quote name='Ladymonia0610']Pani Gosia nic nie wie?Kurde!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Nie wiem ...ja nic nie wiem...miałam mieć telefon jakby oś wiedziała...
  24. [quote name='mari23']dobrze, może tak być, bardzo dziękuję !!! Doktory mnie "skredytowały", fakturkę wystawią w poniedziałek, czasu im zabrakło ( jutro tylko jeden z nich ma dyżur) mieli tam dzisiaj strasznie dużo pracy, badania trwały długo, czekaliśmy na wyniki, siedziałam, psisko zmeczone leżało, a lekarze biegali od pacjenta do pacjenta...... pies z białaczką szpikową był nawet :( :([/QUOTE] Marysiu, na dzień dzisiejszy mamy 240 złotych. Daj sygnał gdzie mam wysłać pieniążki:) Jutro zapewne dojdzie jeszcze 20 złotych. Jedna z dziewczyn biorących udział w bazarku pisała mi na pw w sobotę, że pieniążki poleciały :)
  25. [quote name='Ladymonia0610']Powiem szczerze ale nie obrażac się prosze-widze to wszystko zle... ;([/QUOTE] No nie jest różowo....Ksenia miała trafić do domu w połowie lutego...luty już za nami...a ja nie mam żadnych wieści :( oprcz tych które podawałam wcześniej.... Na koncie Kseni sąpieniążki, aby zapłacić jej pobyt do 19.03. Ale co ze szczepieniami?
×
×
  • Create New...