Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [FONT=comic sans ms]Życzę aby święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.[/FONT]
  2. [CENTER][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3024/169573dziewczynkapieswi.jpg[/IMG] [SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Życzę aby święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.[/B][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  3. [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]+485,52 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  4. Monika Twoje starania o Jasia być może zaowocują pozytywnie :) Tak bardzo bym się cieszyła :)
  5. [quote name='mdk8']śliczna z nich para- może państwo wezmą obydwa psiaki?[/QUOTE] Pracujemy nad tym...ale póki co Państwu najpierw musi się udać powrót z USA do PL...a ten wciąż utrudnia paraliż pogodowy :( Nie chcę też robić nikomu złudnej nadziei...wolę być posłańcem dobrych wiadomości :)
  6. Wieku suni Wam nie podam, bo go nie znam. Natomiast mam przekazać od znów od neta odciętej Moniki, że u suni wszystko OK :) Smacznie śpi :) Jutro do DS idzie szczeniak Astra <3.. Zostały jeszcze 3 szczeniczki do adopcji...
  7. Zobaczcie jak Monika opatuliła :) sunieczkę po sterylce aborcyjnej [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4355/ar2606.jpg[/IMG] Urodziłoby się 6 szczeniąt [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1091/ar2607.jpg[/IMG]
  8. Na konto PayPAL wpłynęły pieniążki od Moniki J. w wysokości 5,19 euro, co system przeliczył na 20,95 zł. Pieniążki zostały przelane na konto Ani, a następnie powędrują na konto Kseni w SHA :smile:
  9. W Stanach znów paraliż pogodowy :( A na konto PayPAL wpłynęły pieniążki od Moniki J. w wysokości 10 euro, co system przeliczył na 40,37 zł. Pieniążki zostały przelane na konto Ani, a następnie powędrują na konto Kseni w SHA :)
  10. Jaś jedzie na Śląsk....będzie miał domek z ogródkiem w ślicznej okolicy. Niebawem powinien być na miejscu :)
  11. Monika ma znów problem z netem, a właściwie kablem zerwanym przez psiaka... Jutro zabiera do siebie na tymczas suczkę z zagrody w zaawansowanej ciąży. Właśnie przygotowuje jej miejsce w pralni :) Trzymajcie proszę kciuki, aby udało się przeprowadzić aborcyjną...
  12. I ja podążyłam śladami Kseni i jej najlepszego przyjaciela :) Ksenia ma szansę na wspaniały dom z ogromną posesją...wciąż czekamy na powrót Państwa z USA. Cudownie by było, gdyby Państwo zdecydowali się adoptować tę parkę :) Lukas jest śliczny...i potwierdzam słowa mari23....musi być wyjątkowy, skoro pozyskał względy Kseni :)
  13. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1739/dscf4589kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4741/dscf4590kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5315/dscf4591kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9614/dscf4596kopia.jpg[/IMG] ...i moje ulubione :) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8655/dscf4597kopia.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1521/dscf4582y.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9488/dscf4585kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6460/dscf4586kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5867/dscf4587kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5059/dscf4588kopia.jpg[/IMG]
  15. Czyż nie jest piękna? Ksenia bardzo się wyciszyła...jest cudownym psem :) Patrzcie i podziwiajcie :) [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1746/dscf4576kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3329/dscf4578kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/663/dscf4579kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8098/dscf4580kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4202/dscf4581kopia.jpg[/IMG]
  16. [quote name='mari23']jest wpłata dla Rozalki: 5,- Marta B., Bieżuń (21.03.)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]+455,52 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  17. Mam nadzieję, że nie czują na odległość...ja już pazury zjadłam... Daszeńko :thumbs::thumbs::thumbs:
  18. Kciuki oczywiście za Daszeńkę zaciśnięte.. Miałam to wkleić już wcześniej...ale jakoś wyleciało mi z głowy...przepraszam
  19. Dziewczyny, czy zima wreszcie odpuści? U funi na fotkach także śnieg... Widziałyście wiosnę...czy ona nadejdzie...
  20. Raniasku trzymam kciuki, aby wszystko się dobrze ułożyło
  21. Nie mogę...Marcelino oczko puszcza :) Świetna fota :) [URL]http://img715.imageshack.us/img715/7404/p3169606.jpg[/URL]
  22. Niestety kochani...zapraszam na mój profil na fb: https://www.facebook.com/marinka.xym Piszcie na pw...odpowiem na pewno :)
  23. Sądzę, że to nic nie da...regulamin jak i prawo jest pełen luk...a te możemy interpretować dowolnie....na zasadzie "pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Dziewczyny wysyłam do Was pw :)
×
×
  • Create New...