-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zaczynam się poważnie martwić... zbliża się kolejny termin opłaty za hotelik...pieniążków nie ma...ludzi też...:( -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu: [B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile: Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile: [/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242243-XIV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI%21-Zapraszamy-05-05-g-21-30"][B]TUTAJ[/B][/URL] [IMG]http://www.ludolettre.qc.ca/apprenants/cchenard/img34.gif[/IMG][/CENTER] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu: [B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile: Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile: [/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242243-XIV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI%21-Zapraszamy-05-05-g-21-30"][B]TUTAJ[/B][/URL] [IMG]http://www.ludolettre.qc.ca/apprenants/cchenard/img34.gif[/IMG][/CENTER] -
[CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu: [B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile: Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile: [/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242243-XIV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI%21-Zapraszamy-05-05-g-21-30"][B]TUTAJ[/B][/URL] [IMG]http://www.ludolettre.qc.ca/apprenants/cchenard/img34.gif[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu: [B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile: Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile: [/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242243-XIV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI%21-Zapraszamy-05-05-g-21-30"][B]TUTAJ[/B][/URL] [IMG]http://www.ludolettre.qc.ca/apprenants/cchenard/img34.gif[/IMG][/CENTER]
-
[FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=5][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/FONT]ofiarowała nasza kochana ranias i tym razem również Aimez_moi [/FONT]:loveu: Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile: Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile: TUTAJ
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Marinka replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Dziś dostałam potwierdzenie i zgodę na przekazanie 100,00zł od Ani S.-K. z fb dla psiaków z Lubawki. Dziś jeszcze poleci przelew na konto SHA :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl72"][B]Kto: [/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69, width: 72"][B]Ile:[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69, width: 81"][B]Od kiedy:[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69, width: 165"][B]Wpłacone:[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70, width: 127"][COLOR=#ff0000][B]Nie wpłacone:[/B] [/COLOR][/TD] [TD="width: 72"][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/TD] [TD="width: 72"][/TD] [TD="width: 72"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000]Ladymonia0610 [/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#ff0000]25,00 zł[/COLOR][/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VII,VIII,IX,X,XI[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][COLOR=#ff0000][B]XII,I,II,III[/B][/COLOR][/TD] [TD="colspan: 3"]Od X 2012 - 25 zł/mies.[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#000000]Magdalena S. [/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000]Lady S. [/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#ff0000]10,00 zł[/COLOR][/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II[/B][/TD] [TD][B][COLOR=#ff0000]III[/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]agnieszkal2[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]20,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#808080][B]Paczek [/B][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#808080][B]20,00 zł [/B][/COLOR][/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VII,VIII[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][/TD] [TD="colspan: 3"][COLOR=#696969]Rezygnacja od IX 2012 [/COLOR][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000]Funia [/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#ff0000]10,00 zł[/COLOR][/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][B][COLOR=#ff0000]III[/COLOR][/B] [/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Magolek[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]10,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B],[B]IV[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Handzia[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]10,00 zł[/TD] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Madziak25[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]5,00 zł[/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Roland_De[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]50,00 zł[/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Paulina H. z fb[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]10,00 zł[/TD] [TD]od X 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]X,XI,XII,I,II,III[/B][/TD] [TD][/TD] [TD="colspan: 3"]Od I 2013 - 15 zł/mies.[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Monika J. z fb[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]40,00 zł[/TD] [TD]od XII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]X,XII,I,II,III [/B][/TD] [TD][/TD] [TD="colspan: 3"]Pani Monika przesyła 10 euro[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]Marlena J.[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]20,00 zł[/TD] [TD]Od X[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]X,XI,XII,I,II,III,IV [/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000]Monika D. z Poznania fb [/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"][COLOR=#ff0000]30,00 zł [/COLOR][/TD] [TD]od XI 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl70"][COLOR=#ff0000]XI,XII,I,II,III [/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl73"]AltaCaraya[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]20,00 zł[/TD] [TD]od XII 2012[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]XII,I - 1/2 VII[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl74"][U][I][B]RAZEM: [/B][/I][/U][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl75, align: right"][U][I][B]290,00 zł[/B][/I][/U][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl74"][U][I][B]RAZEM: PO REZYGNACJI: [/B][/I][/U][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl75, align: right"][U][I][B]270,00 zł[/B][/I][/U][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl76"][B]Kto: [/B][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl69"][B]Ile:[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl77"]Olena84[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]10,00 zł[/TD] [TD](05.06.)[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl77"]Poker[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]30,00 zł[/TD] [TD](08.06.)[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl77"]Sharka[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]20,00 zł[/TD] [TD](06.06.)[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl77"]martasekret[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]20,00 zł[/TD] [TD](06.06.)[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl77"]Olena84[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl71, align: right"]50,00 zł[/TD] [TD](30.07.)[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl78"][U][I][B]Razem: [/B][/I][/U][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_cms_table_xl75, align: right"][U][I][B]130,00 zł[/B][/I][/U][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kochani, przypominam o wypełnieniu deklaracji !!! Zaległości sięgają już 120 zł :( -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ladymonia0610']12.03.2013r zakończył się bazarek dla piesków pod opieką Anioła-mari23;) Udało się zebrać 380,00zł. Wydatki: Opłacona faktura 20/01/2013 - 179,00zł (12.03.) Opłacona faktura 22/01/2013 - 133,00zł (01.04.) Opłacona częściowo (nie starczyło środków :-()faktura 18/01/2013 - 68,00zł (08.04.) [B]Wydatki razem: 380,00zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]Saldo: 380,00 - 380,00 = 0,00zł[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239856-Ona-pomaga-Psiakomi-daje-im-BDT!My-pomóżmy-jej-Mari23-Zakończony-ROZLICZAMY[/URL][/QUOTE] Marysiu, mam nadzieję, że nie masz szygnałów aby któraś z 3 faktur została nieopłacona? Chciałabym jakoś rozliczyć poprzedni bazarek :) -
[quote name='mari23']no i wydało sie ;) bo ja znów z finansami.... ;) ;) cieszę się, że już się lepiej czujesz i zdrowia życzę, podobno wiosna idzie :) u nas leje, a Odra ledwie sie w brzegach mieści... no dobra, teraz obiecane finanse: 50,- mtf zalesie (10.04.) 80,- Marinka (10.04.)[/QUOTE] Ufff....sumienie oczyszczone :)
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']i znów się poprawiło :) 10,- Jolanta W. z Wrocławia (10.04.) 10,17 Natalia P. (10.04.) wplata przez PayPala Rozalcia teraz bogata, jak trzeba, to biedniejszych wspiera ze swego zapasu.... kiedyś sama z takiej "pomocy" korzystała, teraz pomaga innym :)[/QUOTE] Oj, to prawda :) Czynsz na bieżąco :) i jeszcze mały zapasik :) [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]396,64 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Przydałyby się ładne wiosenne fotki :) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Marinka replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']potwierdzam, dotarło na konto 20 zł ! :) i jeszcze inna wpłata: 120,- od zbanowanej Wioli (08.04.)[/QUOTE] Ja tylko dla czystej formalności :) Kwota 120,00zł składa się na następujące czynniki: 104,00zł to efekt wymiany 25 euro od Alicji Magdaleny S., a reszta to wpłata Wiolki -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']zaraz sie saldo poprawi, bo ja mam meldunek z konta ;) 5,- Aneta K. ze Świebodzic (09.04.) 5,- Marlena W. z Wałbrzycha (09.04.)[/QUOTE] ....no i poprawiło się :) [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]376,47 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']troszkę minus zmaleje, bo wpłata jest: 20,-Marlena J. z Góry (09.04.) podobno w USA idzie wiosna..... oby jak najszybciej, bo z czego za kolejny miesiąc zapłacimy?[/QUOTE] Oj, ja też mam nadzieję, że Państwo niebawem szczęśliwie wrócą do domu... [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, width: 176"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]-124,85 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Łatuś to faktycznie najcudowniejszy psi terapeuta o wielkim i wspaniałym sercu. Myślę, że chłopaki szybko się zaprzyjaźnią :) -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']tyle się dzisiaj działo, że dopiero teraz do Rozalci dotarłam :) oto wpłaty: 5,-Paweł Leszek D. za IV (02.04.) 10,- Bożena P.-J. (02.04.) 10,- Monika M. Jarosław L. (02.04.) 15,- Dominika J.W. (04.04.) 5,- Dorota D. z Fb (04.04.) 5,- Ewa G. (05.04.) 10,- Inez R. (05.04.) poszedł dzisiaj przelew do hoteliku - 200 zł (10.04. - 09.05.)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl73"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]366,47 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [/TR] [/TABLE] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Super :multi::multi::multi::multi::multi: Marysiu, on jest cudny :) -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']potwierdzam, kwota 20,95zł dotarła na konto.... i nie tylko, ale resztę wpłat podam, jak do domu wrócę... a akcja zakończona sukcesem :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Na konto PayPAL wpłynęły pieniążki od Moniki J. w wysokości 5,19 euro, co system przeliczył na 20,95 zł. Pieniążki zostały przelane na konto Ani, a następnie powędrują na konto Kseni w SHA :smile:[/QUOTE] Marysiu, jak wrócisz z akcji (za którą wciąż trzymam kciuki) i znajdziesz chwilkę potwierdź i tę wpłatę. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']potwierdzam, dotarło !!! :)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, width: 176"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]-144,85 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='mari23']moje pieski dostały przecież pomoc ! teraz psy z Lubawki ratować trzeba.... trzymajcie kciuki za "akcję" - za 10 minut wyruszam..... tak sie boję, że aż mi słabo i w gardle ściska.... no ale cóż robić - ponad 1,5 roku na ulicy... czas najwyższy to zakończyć, choćby trzynastka mi szczęście przynieść miała.... bo ten kudłacz trzynasty będzie...[/QUOTE] Trzymam z całych sił :kciuki::kciuki::kciuki::happy1::happy1::happy1::happy1::thumbs::thumbs::thumbs: Musi się udać :) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Marinka replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [INDENT] [INDENT] [B]Witam i serdecznie [COLOR=#ff0000]zapraszam na kolejną II edycję bazarku [/COLOR] stworzonego przez Ladymonia0610 [COLOR=#ff0000]na potrzeby BDT naszej kochanej mari23 [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]:loveu: [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242084-Ona-pomaga-Psiakomi-daje-im-BDT%21My-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Mari23-Cegie%C5%82kowy-do-01-05-2013r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-01-05-2013r[/URL] [B]Bazarek ma formę cegiełek - ewentualny dochód zostanie przeznaczony na karmę i leczenie psiaków[/B] [/INDENT] [/INDENT] [/CENTER]