-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Boże Marysiu...czy w końcu doczekasz dnia spokoju? Tego Ci życzę z całego serducha! Przygarniasz te wszystkie porzucone i opuszczone ogonki i dajesz im całą siebie. Puszek i Łatuś siedzieli by teraz w schronie...a być może dawno by ich z nami nie było....dajesz im radość i szczęście każdego dnia. Obaj to staruszki, ale dzięki Tobie nie siedzą z zimnych boksach zapomnieni przez świat. -
[quote name='Aimez_moi']Wstretne Babska na tym Prezesowym watku sa...... przytaskalam dzis pudelko ale okazalo sie za male.....wiec zaczelam pakowac wszystko w paczke po bananach ktora mi Mama przyslala.......ona sie tak fajnie podnosi do gory......i ..... mam problem......mam juz 30kg.[/QUOTE] Ile? :crazyeye: No to chyba na pięć bazarków będzie... Aimez... my kochane baby są :eviltong:...do rany przyłożysz i zdrowaś jak ryba :):p
-
[quote name='Aimez_moi']Jeszcze tak duzo?[/QUOTE] no niestety :( Ale z kończącego się jutro bazarku mamy już uzbierane 352,00zł. Zważywszy, że ta kwota obejmuje 5 ogonków co daje 70,00zł na ogonek, to chłopakom odejdzie 140,00zł. Czyli pozostanie 429,00zł Edytuję .... kwota na bazarku urosła do 406 zł, co daje ok 160 dla chlopaków. Zostaje więc 409 zł....ale to jeszcze zapewne nie koniec :)
-
[quote name='mari23']zacytuję, bo nie pojmuję - o ile wzbogacił się każdy z psiaków? co to za przekręty? ;) ;) jasne, że trochę mniej, bo pewna dobra ciocia wpłaciła :) 60,- AgusiaP za XI (13.12.)[/QUOTE] Tak to jest kiedy pisze się ukradkiem w pracy zwłaszcza metodą kopiuj wklej :oops: Poprawiłam :) Oczywiście do każdego chłopaka należy po 240 złotych :) Deklaracja Agusi dotyczy nie XI a XII 2013
-
[quote name='Doda_']Zapisałam sobie przepis :P a Argowi ile deklaracji stalych brakuje ?[/QUOTE] W związku z tym, że sporo osób się wycofało...a część chyba także (nie mam od nich żadnych deklaracji jak będzie dalej) Argusiowi i Marcelowi (to dwa psiaki) brakuje deklaracji na prawie 300 zł :( Co do przepisu - POLECAM wykonać :)
-
[CENTER][INDENT] [CENTER][FONT=comic sans ms][I][B]Kochani zakończyła się już bazarek ratunkowy dla Argo i Marcela.[/B][/I][/FONT] [/CENTER] [FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]462,50 [/SIZE]złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo][FONT=&]ranias[/FONT][/COLOR][/URL] [FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]17,50[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]480[/SIZE] złotych.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Tak więc każdy z ogonków wzbogacił swe konto o 240 złotych :smile: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] *[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szydłowca-niebawem-straci-DT-u-Funi-("]Marcel [/URL]wzbogacił się o 240 złotych *[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173642-Argo-z-Szydłowca-straci-DT-ze-względu-na-brak-deklaracji-("]Argo [/URL]wzbogacił się o 240 złotych [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Mari23, bardzo prosimy o potwierdzenie jak pieniążki dotrą na konto tutaj i na wątku bazarku[/FONT][/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000000]- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248441-Rozliczamy-Bazarek-ratunkowy-dla-2-psiaków-MOC-Zapachów-i-smaków-)?p=21673655#post21673655"][B]KLIK[/B][/URL][/COLOR] [/INDENT] [/CENTER]
-
[CENTER] [INDENT] [CENTER][FONT=comic sans ms][I][B]Kochani zakończyła się już bazarek ratunkowy dla Argo i Marcela.[/B][/I][/FONT] [/CENTER] [FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]462,50 [/SIZE]złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo][FONT=&]ranias[/FONT][/COLOR][/URL] [FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]17,50[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]480[/SIZE] złotych.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Tak więc każdy z ogonków wzbogacił swe konto o 240 złotych :smile: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] *[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szydłowca-niebawem-straci-DT-u-Funi-("]Marcel [/URL]wzbogacił się o 240 złotych *[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173642-Argo-z-Szydłowca-straci-DT-ze-względu-na-brak-deklaracji-("]Argo [/URL]wzbogacił się o 240 złotych [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Mari23, bardzo prosimy o potwierdzenie jak pieniążki dotrą na konto tutaj i na wątku bazarku[/FONT][/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000000]- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248441-Rozliczamy-Bazarek-ratunkowy-dla-2-psiaków-MOC-Zapachów-i-smaków-)?p=21673655#post21673655"][B]KLIK[/B][/URL][/COLOR] [/INDENT] [/CENTER]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zaraz napiszę do moda prośbę o zmianę tytułu -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Na fb byłam :) Zrobiłam co kazałaś :) -
Ciasto: Ścieramy na średnich oczkach marchew około 5 sztuk, tak żeby wyszły 2 ubite szklanki (250ml) marchwi. Do miski wsypujemy 1,5 szklanki mąki, 3-4 płaskich łyżeczek cynamonu, pół opakowania cukru z wanilią, 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia, 2 płaskie łyżeczki sody oczyszczonej, około 150ml oleju, 50g rozpuszczonego przestudzonego masła, około 200g serka Danio waniliowego i 4 całe uprzednio ubite na piankę jajka. Całość stale mieszamy, dodajemy marchew, zmiażdżone orzechy włoskie (ilość wedle uznania) oraz pokrojone w kostkę 2 banany. Masę (powinna wyjść taka półpłynna) przelewamy na średniej wielkości blachę, wyłożoną papierem do pieczenia. Rozgrzewamy piekarnik z termoobiegiem do 180 stopni, wkładamy ciasto i pieczemy w takiej temperaturze przez około 15 minut, następnie zmniejszamy temperaturę do 150 stopni i pieczemy dalej przez około 30 minut (najlepiej sprawdzać co pewien czas nożem czy ciasto jest już upieczone). Ciasto stanie się brązowe, więc po wyglądzie nie określi się jego gotowości:P Poza tym trzeba mieć na uwadze, że ciasto jest wilgotne także po upieczeniu. Masa na wierzch ciasta: 250g serka Mascarpone mieszamy z około 50g serka Danio waniliowego. Do tego dodajemy drugie pół opakowania cukru z wanilią i szklankę cukru pudru. Masę kładziemy na dość głęboko ponacinane w kratkę gorące ciasto i chowamy całość ponownie do wyłączonego, ale gorącego piekarnika, aż masa wsiąknie. Smacznego:)