Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Ilonko, głos oddałam :) Oczywiście zweryfikowany :)
  2. Jestem...choć rawdę mówiąc ledwo przytomna.... Zabieram się za zaległości...zaraz po powrocie z Sabą ze spacerku zrobię rozliczenie. Mam już trzy za sobą :) Dziewczyn y, tekstu dla Argo nie jestem w stanie sklecić - wyslać ten z pierwszej strony?
  3. [quote name='mari23']zapłacone :) 200zł za okres od 10.02. d0 09.03.2014r. - przelew 06.02.2014r. i wpłaty: 5,- Aneta K. ze Świebodzic (05.02.) 5,- Ewa G. z Warszawy (05.02.) 10,- Jolanta W. z Wrocławia (10.02.) 5,- Marta B. z Bieżunia (21.02.) 30,- Anna D.-Z. ze Świdnicy (24.02.)[/QUOTE] Saldo Rozalki znów nie wygląda dobrze :( [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]-229,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatk[/TD] [/TR] [/TABLE]
  4. Stan deklaracji aktualny w 1 poście a saldo wynosi: [B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][COLOR=#FF0000]77,82 zł[/COLOR][/U][/I][/B]
  5. [quote name='Tianku']a Ksenia ma wydarzenie na facebooku? pytam bo ja facebookowa więc nie wiem...[/QUOTE] Ma wydarzenie :) Jest link w pierwszym poście pod zdjęciami :) [URL]https://www.facebook.com/events/563647870391290/[/URL]
  6. [quote name='Kamila Proc']a kto uzupelnia te kwote?[/QUOTE] No przecież widać, że ranias :) Jakoś mi to porozrzucało, bo pisałam w trybie awaryjnym. Ale mam dobre wieści - muszę się pochwalić, że jako domorosłemu informatykowi - udało mi się nie tylko odzyskać system, ale również wszystkie dane :) Jestem zatem do dyspozycji :)
  7. [CENTER][I][B]Kochani zakończyła się już II edycja bazarku ratunkowego dla Argo i Marcela.[/B][/I] [COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]634,20 [/SIZE]złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo]ranias[/COLOR][/URL][CENTER][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]15,80[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#ff0000][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]650[/SIZE] złotych.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER] [/COLOR] [COLOR=#ff0000][CENTER][B]Tak więc każdy z ogonków wzbogacił swe konto o 325 złotych :smile:[/B][/CENTER] [/COLOR]
  8. [CENTER][I][B]Kochani zakończyła się już II edycja bazarku ratunkowego dla Argo i Marcela.[/B][/I] [COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]634,20 [/SIZE]złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo]ranias[/COLOR][/URL][CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]15,80[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER][COLOR=#ff0000][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]650[/SIZE] złotych.[/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR] [COLOR=#ff0000][CENTER][B]Tak więc każdy z ogonków wzbogacił swe konto o 325 złotych :smile:[/B][/CENTER][/COLOR]
  9. [CENTER][I][B]Kochani zakończyła się już II edycja bazarku ratunkowego dla Argo i Marcela.[/B][/I] [COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]Uzbierałyśmy [SIZE=4]634,20 [/SIZE]złotych i już tradycyjnie[/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [SIZE=4][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107064-ranias"][COLOR=indigo]ranias[/COLOR][/URL][/B][/SIZE][CENTER][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][I][B]dla równego rachunku uzupełnia tę kwotę o [COLOR=#ff0000]15,80[/COLOR] złotych co daje sumę[/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#ff0000][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=4]650[/SIZE] złotych.[/B][/I][/FONT][/SIZE] [/CENTER] [/COLOR] [COLOR=#ff0000][CENTER][B]Tak więc każdy z ogonków wzbogacił swe konto o 325 złotych :smile:[/B] [/CENTER] [/COLOR]
  10. [quote name='ranias']znalazłam taki bazarek, tylko tu potrzebne są umiejętności komputerowe Marinki....:roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250819-OGŁOSZENIOWO-na-sterylkowy-dług-ONki-Wery-04-02-28-02-2014-godz-22-00[/URL][/QUOTE] [quote name='Aimez_moi']Marinko......:) pomozesz nam sierotkom?[/QUOTE] Chętnie bym pomogła, Ale mam problem z kompem....utraciłam wszystkie dane takie jak zdjęcia, rozliczenia....walczę o ich odzyskanie
  11. Wciąż walczę z kompem po jego awarii, próbuję odzyskać dane. Jak mi się uda zrobię aktualizację rozliczenia
  12. [quote name='mari23']miejsca zamieszkania to zazdroszczę, ale szkoda, ze dostepu do internetu nie ma ( myślę o odwiedzinach na dogo oczywiście, przelewy poczekają ;)) przelew w piątek zrobiłam na te obroże dla Argo i Marcela. bo to ważne jest wstałam na chwilę, bo kości od leżenia bolą - i od razu na dogo :smile:[/QUOTE] Marysiu, na jaką kwotę wyszedł przelew?
  13. [quote name='madziak25']Cioteczki proszę o informację ile deklaracji mi brakuje bo przelew robię co miesiąc. Cioteczki przelewy będą ode mnie wychodziły 10 każdego miesiąca bo tak mam wypłatę[/QUOTE] Kochana z rozliczeń wynika, że za miesiące XII 2013 i I 2014 brakuje 10,00zł + 5,00zł za miesiąc II 2014
  14. [quote name='Tianku']nie no czytam i czytam i nie wiem ile brakuje do hoteliku :oops: ciemnota jestem z finansów :niewiem:[/QUOTE] Jeśli chodzi o obecny miesiąc to Kseni brakuje 13,00zl Natomiast w miesięcznych deklaracjach jest to już suma ok.150,00 złotych. Piszę około ponieważ nie wszystkie deklaracje wpływają
  15. [quote name='mari23']najpierw się zdziwiłam, teraz do mnie dotarło, że luty na 28 dni, dlatego mniej dla Kseni wpłynęło: 5,- madziek25 (11.02.) 20,- Marlena J. (11.02.)[/QUOTE] [TABLE] [TR] [TD="width: 213"][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD="width: 115"][B][I][U][COLOR=#FF0000]407,82 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD="width: 59"][/TD] [/TR] [/TABLE]
  16. Ale u Kseni cichutko :( Niebawem kolejny termin....a pieniążków brakuje....potrzeba 420,00zł
  17. Aimez Ty się ciesz kochana, że w Anglii siedzisz, bo tu w Pl życie coraz trudniejsze :( Doła dzisiaj jakiegoś złapałam....po chusteczkę dorwałam tę gazetę i ją przeczytałam....co mnie podkusiło :( ?
  18. [quote name='mari23']tak, dokładnie tyle widnieje na przelewie[/QUOTE] Już uwzględniłam i teraz saldo prezentuje się znacznie gorzej :( niż przed chwilą (widać to w poście zatytułowanym "poprzednie rozliczenie") [TABLE] [TR] [TD="width: 125"][/TD] [TD="width: 193"][B][I][U][COLOR=#FF0000]SUMA:[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD="width: 123"][B][I][U][COLOR=#FF0000]-745,00zl [/COLOR][/U][/I][/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] na szczęście na bazarku uzbierało się już 601,00zł - to nas znacznie podreperuje :)
  19. Na chwilę obecną mamy na bazarku rewelacyjny wynik 601,00zł :multi:
  20. [quote name='mari23']są, i nie tylko te, komputer mi szwankuje i zanim znajdę watek Rozi, to się zawiesi.... ale udało się, podam wpłaty: 30,-Anna D.-Z. ze Śwodnicy (23.01.) 21,13 z PAYPALA (29.01.) 10,- Monika M. Jarosław L. (30.01.) 10,- Bożena J. z Krakowa(03.02.) 10,- Inez R. z Kielc (04.02.)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]-84,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  21. Tak deklaracje wyglądają obecnie: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][B]Kto:[/B][/TD] [TD][B]Ile:[/B][/TD] [TD][B]Od kiedy:[/B][/TD] [TD][B]Wpłacone:[/B][/TD] [TD][B][COLOR=#FF0000]Nie wpłacone:[/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Ladymonia0610[/TD] [TD]25,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do II 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Magdalena S.[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do II 2014[/TD] [TD][B][COLOR=#FF0000] [/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Lady S.[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do XI 2013[/TD] [TD][B][COLOR=#FF0000] [/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]agnieszkal2[/TD] [TD]20,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do II 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Funia[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD]do XII 2013[/TD] [TD][B][COLOR=#FF0000]I [/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Magolek[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do III 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Handzia[/TD] [TD]20,00 zł[/TD] [TD]od VI 2012[/TD] [TD]do I 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Madziak25[/TD] [TD]5,00 zł[/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD]do XI 2013 [/TD] [TD][B][COLOR=#FF0000]XII[/COLOR][COLOR=#ff0000],I[/COLOR][/B] [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Roland_De[/TD] [TD]50,00 zł[/TD] [TD]od VII 2012[/TD] [TD]do I 2014[/TD] [TD][/TD] [TD]od X wpłacane 30 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Paulina H. z fb[/TD] [TD]15,00 zł[/TD] [TD]od X 2012[/TD] [TD]do I 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Monika J. z fb[/TD] [TD]40,00 zł[/TD] [TD]od XII 2012[/TD] [TD]do I 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Marlena J.[/TD] [TD]20,00 zł[/TD] [TD]od X 2012[/TD] [TD]do II 2014 [/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Renata Golba[/TD] [TD]20,00 zł[/TD] [TD]od VIII 2013[/TD] [TD]do XI 2013[/TD] [TD][B][COLOR=#ff0000]XII,I[/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Asia Grubasia[/TD] [TD]5,00 zł[/TD] [TD]od VII 2013[/TD] [TD]do II 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Szarotka[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od VII 2013[/TD] [TD]do XI 2013[/TD] [TD][B][COLOR=#ff0000]XII,I[/COLOR][/B][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]Anita Glińska[/TD] [TD]20,00 zł[/TD] [TD]od VII 2013[/TD] [TD]do V 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]ranias[/TD] [TD]15,00 zł[/TD] [TD]od X 2013[/TD] [TD]do II 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #95B3D7"]dusje[/TD] [TD]10,00 zł[/TD] [TD]od XII 2013[/TD] [TD]do XI 2014[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD][B]RAZEM:[/B][/TD] [TD][B]315,00 zł[/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  22. Saldo Kseni wygląda następująco: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]382,82 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [/TR] [/TABLE]
  23. [quote name='mari23']przelew już zrobiony, pójdzie jutro rano, więc może juz jutro będzie na Twoim koncie podając wczoraj wpłaty przeoczyłam jeden wyciąg, przepraszam Marinkę! 80,- Marinka za XII i I (29.01.) 10,- grzenka (04.02.) 10,- Dorota1 dla Argo (04.02.) 40,- Marek M. (04.02.) 60,- AgusiaP (04.02.)[/QUOTE] Czyli Marysiu mam uwzględnić w rozliczeniu wydatek na kwotę 710,00zł?
×
×
  • Create New...