Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
  2. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
  3. [quote name='mari23']jedne i drugie dotarły! podając wczoraj wpłaty przeoczyłam jeden wyciąg, przepraszam Marinkę! 80,- Marinka za XII i I (29.01.) 10,- grzenka (04.02.) 10,- Dorota1 dla Argo (04.02.) 40,- Marek M. (04.02.) 60,- AgusiaP (04.02.)[/QUOTE] Marysiu, jak dobrze, że pieniążki trafiły na konto, bo już myślałam, że czeka mnie użeranie się z bankiem....uffff Zabieram się do nowego rozliczenia :)
  4. [quote name='Aimez_moi']No ja jestem ciekawa jak my z dlugami stoimy?[/QUOTE] Biorąc pod uwagę, że na chwilę obecną według rozliczenia dług wynosi 235,00zł oraz to, że na konto powinny już trafić pieniążki od AgusiP oraz ode mnie w sumie na 140,00zł to dług wynosi 95,00zł. Jednak nie jest jeszcze uwzględniony wydatek w wys. 710,00zł za hotelik w styczniu dług urasta do kwoty 805,00zł Ratuje nas tu w znacznym stopniu kończący się dziś bazarek....na którym na chwilę obecną uzbierało się 594,00zł - tym samym dług kształtuje się na poziomie 211,00zł
  5. [quote name='AgusiaP']Moje pieniążki poszły w poniedziałek.[/QUOTE] Dzięki Aguniu :) A ja swoje muszę wyjaśniać - bo któryś bank nawalił :(
  6. Marysiu [B]sprawdź proszę[/B] - [B]29.01.[/B] Ania puściła przelew dla chłopaków za 2 miesiące (XII i I) w wys. [B]80,00zł[/B] . Nie dotarły jeszcze na konto? Tego samego dnia poszły też pieniążki z paypala na łączną sumę [B]61,84zł dla Kseni i Rozalk[/B]i.
  7. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/101861-Marinka"][B]Marinka[/B][/URL] :oops: za 2 mies. 80,00zł - wysłane 29.01. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97838-AgusiaP"][B][U]AgusiaP[/U][/B][/URL] :-( za 1 mies. - 60,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
  8. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/101861-Marinka"][B]Marinka[/B][/URL] :oops: za 2 mies. 80,00zł - wysłane 29.01. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97838-AgusiaP"][B][U]AgusiaP[/U][/B][/URL] :-( za 1 mies. - 60,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
  9. [quote name='mari23']jak pięknie i mądrze napisane! :) wpłaty dotarły: 40,- ranias dla Argo i Marcela (03.02.) 50,- Aimez_moi dla Argo i Marcela (03.02.)[/QUOTE] Wpłaty uzupełniłam :) Marysiu 29.01. Ania przelała dla chłopaków 80 złotych - jeszcze nie dotarły :(
  10. [quote name='Marinka']Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]5,19 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]21,13 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:[/QUOTE] Marysiu, te pieniążki powinny być już na koncie....jeszcze ich nie ma? :(
  11. [quote name='mari23']ech, finanse :( :( jest wplata dla Rozalki: 5,- Marta B. z Bieżunia (21.01.)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]-165,24 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  12. [quote name='Marinka']Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]10 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]40,71 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:[/QUOTE] Marysiu, a te pieniążki jeszcze nie wpłynęły? Ania wysłała jakiś czas temu....:(
  13. [quote name='mari23']kolejne wpłaty dla Kseni: 15,- ranias (03.02.) 20,- Agnieszkal2 (03.02.)[/QUOTE] [B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][COLOR=#FF0000]242,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B]
  14. [quote name='mari23']jest wplata dla Argo: 50,- Anna Marta M. z Celestynowa (31.01.)[/QUOTE] [quote name='mari23']kochane cioteczki pamiętały psiakach: 40,- ranias dla Argo i Marcela (03.02.) 50,- Aimez_moi dla Argo i Marcela (03.02.)[/QUOTE] Zaraz uzupełnię wpłaty. Marysiu, a czy pieniążki które wpłacała jakiś czas temu Ania jeszcze nie zameldowały się na koncie? :(
  15. [quote name='Kamila Proc']no to juz nadrobilam[/QUOTE] i tak trzymaj :) :loveu:
  16. [quote name='Kamila Proc']Smak i Zapach?[/QUOTE] Tak :) Kliknij w mój podpis :)
  17. [quote name='Aimez_moi']Spoko.......:) nie ma sprawy. Tu chemii jest bardzo duzo i nie jest droga......[/QUOTE] No właśnie wiem :) Nie wiem dlaczego tak się dzieje - u nas droga i mało skuteczna :(
  18. [quote name='Kamila Proc']no to hop:sweetCyb:[/QUOTE] Ej, Kamilko hopaj na bazarku :p
  19. [quote name='Kamila Proc']kurcze, trzeba wyprobowac[/QUOTE] Koniecznie :) teraz na bazarku mamy :)
  20. [quote name='Aimez_moi']Przywioze Ci takie bajery jak bede jechala do Pl...... taki wielki Cilit Bang w sprayu.....na przyklad....:)[/QUOTE] O kurcze :) Dzięki )
  21. [quote name='Aimez_moi']Marinka....... wlasnie tak jakos mi sie wydawalo...... niby np. domestos....... a ten domestos w sprayu to po prostu wymiata......nasz w PL jakis slabszy jest.[/QUOTE] Nie wydawało Ci się....córka przywiozła mi kiedyś środki do czyszczenia wanny - cudo....nie takie jak u nas A poza tym wydajność tego środka o wiele większa, pianki wystarczyło na rok :crazyeye:.
  22. I bardzo dobrze....angielska chemia jest o wiele lepsza od tej produkowanej na polski rynek - dla nas produkuje się z tańszych komponentów :(
  23. Baby stare i te piękne i młode (wybór do Was należy :p) spieszę donieść, że na bazarku mamy już 553 złote :multi:
  24. [quote name='Havanka']Hektor już nie cierpi. Odszedł z pomocą p. Oli. Do zobaczenia piesku.[/QUOTE] Hektorku odpoczywaj [*]
  25. [quote name='ick']Witaj marinka , i mnie też to pierwszy raz tutaj spotkało..Znasz mnie juz od wielu bazarkow i masz zapewne swoja opinie.. Niesłusznie podano mnie na tę listę aby mi zaszkodzić i cały czas mnie obrażając na pm ,ktore nie chcę tutaj publikować.. A pretekstem było niezapłacenie, bo sprzedajca nie podała mi nr konta a i umowić się z nią było niemozliwe,bo w ostatniej chwili odmawiała. I co mialam tutaj cytować te obrazliwe pm cały czas czekając na nr konta... Nie wiem wogole dlaczego moderator nie skasował tej historii. Jak ktos chce to może tutaj każdemu zaszkodzić..i wymyślac historie i zaśmiecać ten watek. Wyjasniam to najchętniej na pm i tego nie publikuje. Kazdy popełnia bledy i ma szanse na ich poprawienie...Tu chodzi o zwierzaki.. A miałambym tez tutaj pare fantów do pokazania.Mam jeszcze te fotki na komputerze .... Tych zniszczonych fantow, ktore otrzymałam..Niestety zwrotu pieniędzy nie otrzymałam tylko odpowiedz,że to niemozliwe i zmyślam... Po co znowu to odgrzewać i walkować i wysluchwac jakis historii. Pozdrawiam[/QUOTE] Oj, to prawda :) Jesteś jedną z pierwszych osób z którymi miałam szczęście współpracować na dogo. Poznałam Cię jako jedną z pierwszych wspaniałych dusz na dogo w czasach mojego raczkowania na dogo. Byłaś moim mentorem bazarkowym i zawsze chętnie słuchałam Twoich uwag :) , tym bardziej, że były cenne i bardzo pomocne :) Z tychże powodów nigdy nie uznałabym Cię w tej materii za osobę niewiarygodną. Pozdrawiam cieplutko :)
×
×
  • Create New...