-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
-
[quote name='mari23']jedne i drugie dotarły! podając wczoraj wpłaty przeoczyłam jeden wyciąg, przepraszam Marinkę! 80,- Marinka za XII i I (29.01.) 10,- grzenka (04.02.) 10,- Dorota1 dla Argo (04.02.) 40,- Marek M. (04.02.) 60,- AgusiaP (04.02.)[/QUOTE] Marysiu, jak dobrze, że pieniążki trafiły na konto, bo już myślałam, że czeka mnie użeranie się z bankiem....uffff Zabieram się do nowego rozliczenia :)
-
[quote name='Aimez_moi']No ja jestem ciekawa jak my z dlugami stoimy?[/QUOTE] Biorąc pod uwagę, że na chwilę obecną według rozliczenia dług wynosi 235,00zł oraz to, że na konto powinny już trafić pieniążki od AgusiP oraz ode mnie w sumie na 140,00zł to dług wynosi 95,00zł. Jednak nie jest jeszcze uwzględniony wydatek w wys. 710,00zł za hotelik w styczniu dług urasta do kwoty 805,00zł Ratuje nas tu w znacznym stopniu kończący się dziś bazarek....na którym na chwilę obecną uzbierało się 594,00zł - tym samym dług kształtuje się na poziomie 211,00zł
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/101861-Marinka"][B]Marinka[/B][/URL] :oops: za 2 mies. 80,00zł - wysłane 29.01. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97838-AgusiaP"][B][U]AgusiaP[/U][/B][/URL] :-( za 1 mies. - 60,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=6][SIZE=4][U][I]Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! - dane w poście 5[/I][/U][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Brak odpowiedzi:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/89022-Leyla"][B][U]Leyla[/U][/B][/URL][B] :-( za 19 mies. 950,00zł [/B][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL][/SIZE] :-([/B] za 14 mies. 140,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/102335-kama210"][B][U]kama210[/U][/B][/URL] :-( za 15 mies. 150,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44209-mtf-zalesie"][B][U]mtf zalesie[/U][/B][/URL] :-( za 2 mies. 100,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/101861-Marinka"][B]Marinka[/B][/URL] :oops: za 2 mies. 80,00zł - wysłane 29.01. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/105389-mariusz-pp"][B]mariusz pp[/B][/URL] :-( za 1 mies. - 10,00zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97838-AgusiaP"][B][U]AgusiaP[/U][/B][/URL] :-( za 1 mies. - 60,00zł Nie liczę oczywiście bieżącego miesiąca - luty 2014 [B]Pozostałym osobom bardzo dziękuję[/B] :smile:
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]5,19 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]21,13 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:[/QUOTE] Marysiu, te pieniążki powinny być już na koncie....jeszcze ich nie ma? :( -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']ech, finanse :( :( jest wplata dla Rozalki: 5,- Marta B. z Bieżunia (21.01.)[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]-165,24 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]10 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]40,71 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:[/QUOTE] Marysiu, a te pieniążki jeszcze nie wpłynęły? Ania wysłała jakiś czas temu....:( -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']kolejne wpłaty dla Kseni: 15,- ranias (03.02.) 20,- Agnieszkal2 (03.02.)[/QUOTE] [B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][COLOR=#FF0000]242,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B] -
[quote name='mari23']jest wplata dla Argo: 50,- Anna Marta M. z Celestynowa (31.01.)[/QUOTE] [quote name='mari23']kochane cioteczki pamiętały psiakach: 40,- ranias dla Argo i Marcela (03.02.) 50,- Aimez_moi dla Argo i Marcela (03.02.)[/QUOTE] Zaraz uzupełnię wpłaty. Marysiu, a czy pieniążki które wpłacała jakiś czas temu Ania jeszcze nie zameldowały się na koncie? :(
-
[quote name='Aimez_moi']Marinka....... wlasnie tak jakos mi sie wydawalo...... niby np. domestos....... a ten domestos w sprayu to po prostu wymiata......nasz w PL jakis slabszy jest.[/QUOTE] Nie wydawało Ci się....córka przywiozła mi kiedyś środki do czyszczenia wanny - cudo....nie takie jak u nas A poza tym wydajność tego środka o wiele większa, pianki wystarczyło na rok :crazyeye:.
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Marinka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Havanka']Hektor już nie cierpi. Odszedł z pomocą p. Oli. Do zobaczenia piesku.[/QUOTE] Hektorku odpoczywaj [*] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Marinka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ick']Witaj marinka , i mnie też to pierwszy raz tutaj spotkało..Znasz mnie juz od wielu bazarkow i masz zapewne swoja opinie.. Niesłusznie podano mnie na tę listę aby mi zaszkodzić i cały czas mnie obrażając na pm ,ktore nie chcę tutaj publikować.. A pretekstem było niezapłacenie, bo sprzedajca nie podała mi nr konta a i umowić się z nią było niemozliwe,bo w ostatniej chwili odmawiała. I co mialam tutaj cytować te obrazliwe pm cały czas czekając na nr konta... Nie wiem wogole dlaczego moderator nie skasował tej historii. Jak ktos chce to może tutaj każdemu zaszkodzić..i wymyślac historie i zaśmiecać ten watek. Wyjasniam to najchętniej na pm i tego nie publikuje. Kazdy popełnia bledy i ma szanse na ich poprawienie...Tu chodzi o zwierzaki.. A miałambym tez tutaj pare fantów do pokazania.Mam jeszcze te fotki na komputerze .... Tych zniszczonych fantow, ktore otrzymałam..Niestety zwrotu pieniędzy nie otrzymałam tylko odpowiedz,że to niemozliwe i zmyślam... Po co znowu to odgrzewać i walkować i wysluchwac jakis historii. Pozdrawiam[/QUOTE] Oj, to prawda :) Jesteś jedną z pierwszych osób z którymi miałam szczęście współpracować na dogo. Poznałam Cię jako jedną z pierwszych wspaniałych dusz na dogo w czasach mojego raczkowania na dogo. Byłaś moim mentorem bazarkowym i zawsze chętnie słuchałam Twoich uwag :) , tym bardziej, że były cenne i bardzo pomocne :) Z tychże powodów nigdy nie uznałabym Cię w tej materii za osobę niewiarygodną. Pozdrawiam cieplutko :)