Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [quote name='rozi']Bazarki oparte są na zaufaniu, tutaj wpisują się ludzie, którzy poczuli się w jakiś sposób oszukani, nie ma innego wątku do zgłaszania nieprawidłowości, czasem w nerwach ktoś pochopnie wyskoczy, można to zrozumieć. Proponuję bardzo solidnie podchodzić do tematu, płacić/wysyłać/rozliczać w terminie, nie wystawiać bubli itd., bo moderatorzy nie mają czasu rozwiązywać problemów i może się zdarzyć, że po kilku aferach admin zlikwiduje Bazarek i będzie pozamiatane.[/QUOTE] Oczywiście solidność przede wszystkim, ale wałkowanie przez kilkanaście postów tego samego jest zaśmiecaniem. Prowadzę bazarki i po prostu chcę wiedzieć na kim mogę polegać a na kim nie. Tyle w temacie
  2. Isadora - popieram :) Przypominam: KTO NIE WPŁACIŁ< KTO NIE WYSŁAŁ - taki jest temat wątku Dziewczyny zaśmiecacie wątek!!!!
  3. A z dobrych wieści - na bazarku mamy już 504 złote :)....i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec :)
  4. raniasku u Ciebie tylko -6...a u mnie -12....odczuwalnie minus 21...jak sobie pomyślę o tych wszystkich bezdomnych psiakach....to jest mi wręcz lodowato :(
  5. Kurcze....ale u Was pięknie....u mnie tylko śnieg i wiatr, że głowę urywa :(
  6. [quote name='Ladymonia0610']Kochani! Robiąc ogłoszenia dla Kseni dopiero policzyłam ile ma lat Księżniczka. Nie 3 tylko 5 lat . Zabierałam ją w 2009 roku .[/QUOTE] Miałam właśnie napisać....idę zatem do pierwszego postu poprawić....
  7. noo :) zwłaszcza, że jest już to 405,00zł :)
  8. Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]5,19 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]21,13 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:
  9. Monika J. wpłaciła 16.01. (a ja durna sprawdziłam konto dopiero wczoraj :oops:) na konto paypal [B]10 euro[/B] dla Kseni :smile: System przeliczył tę kwotę na [B]40,71 złotych[/B] :smile: Pieniążki powędrowały na konto Ani. Jak przepłyną zostaną przelane na konto Kseni :smile:
  10. Na chwilę obecną bazarek zgromadził 382,00zł :)...a to jeszcze nie koniec :)
  11. Jak ten czas szybko leci :( Ślepciu biegaj po zielonych łąkach [*]
  12. [quote name='mari23']przelew poszedł dzisiaj ( i rachunek przyszedł z hotelu) na kwotę 465,- złotych ale i wpłaty są: 30,- Roland_DE (20.01.) 100,- Paweł Piotr W. z Wrocławia (20.01.)[/QUOTE] No i saldo się zmieniło. Teraz wynosi: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]187,11 zł[/COLOR][/U][/I][/B][/TD] [/TR] [/TABLE]
  13. [quote name='ranias']Marinko, dziękujemy...:loveu:[/QUOTE] [quote name='Aimez_moi']Bardzo....:) bardzo.....:)[/QUOTE] Zaczerwieniłam się jak młódka na wydaniu :oops::-o To ja Wam dziękuję :iloveyou::Rose::Rose::Rose::Rose:
  14. No to już teraz oficjalnie :) Takie samo zaproszenie widnieje już na reklamowym :) [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [SIZE=2][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-SMAK-I-ZAPACH-)-Zapraszamy-do-05-02-g-21-30?p=21790364#post21790364"]KLIK[/URL]_<[/COLOR][/SIZE] II już edycję Bazarku ratunkowego SMAK i ZAPACH, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/SIZE][/FONT]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Dla 3 najlepszych Klientów przewidziana nagroda :)[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] Tym razem bazarek trwa tylko 2 tygodnie [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  15. No to już teraz oficjalnie :) Takie samo zaproszenie widnieje już na reklamowym :) [CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [SIZE=2][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-SMAK-I-ZAPACH-)-Zapraszamy-do-05-02-g-21-30?p=21790364#post21790364"]KLIK[/URL]_<[/COLOR][/SIZE] II już edycję Bazarku ratunkowego SMAK i ZAPACH, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/SIZE][/FONT]:loveu: [COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile: [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Dla 3 najlepszych Klientów przewidziana nagroda :)[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] Tym razem bazarek trwa tylko 2 tygodnie [B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/CENTER]
  16. To moje ostatnie szkolenie przypominało raczej spotkanie towarzyskie, było miło....choć niczego się nie nauczyłam :roll:
  17. Wielki bazar już jest, licytować też można - jutro tak jak obiecałam wypoleruję go i wygłaszczę, bo dziś jużna oczy nie widzę :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-w-budowie-JEDNAK-LICYTOWA%C4%86-JU%C5%BB-MO%C5%BBNA-%29?p=21790364#post21790364"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21790364[/URL]
  18. Wielki bazar już jest, licytować też można - jutro tak jak obiecałam wypoleruję go i wygłaszczę, bo dziś jużna oczy nie widzę :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250422-II-edycja-bazarku-ratunkowego-w-budowie-JEDNAK-LICYTOWAĆ-JUŻ-MOŻNA-)?p=21790364#post21790364[/URL]
  19. Jestem :) Byłam na szkoleniu ... wróciłam w niedzielę...ale jakoś zeszło i nie wchodziłam. W środę zabieram się do pracy....albo dziś wieczorkiem zacznę :)
  20. [quote name='funia']Czyli ,ze jest na minusie te 522zł ?[/QUOTE] Nie :) Ma na bieżącą opłatę....na szczęście - tylko co dalej?
  21. [quote name='mari23']trzeba próbować do skutku, ja dzwonię "do upadłego" co pół godziny, bo pani Agnieszka to zapracowana i zabiegana kobieta a oto wpłaty dla Kseni: 100,- Anita G. ( czerda) za 5 miesięcy 5,- Madziek25 (10.01.) 20,- Madzior czyli Magdalena S. za 2 m-ce (14.01.) 15,- Paulina H. - Kropcia (16.01.)[/QUOTE] Stan salda Kseni to: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD][B][I][U][FONT=Times New Roman][COLOR=#FF0000]SALDO:[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B][/TD] [TD][B][I][U][COLOR=#FF0000]522,11 zł [/COLOR][/U][/I][/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] Stan deklaracji w poście pierwszym uaktualniony
  22. [quote name='Doda_']marinka mam nadzieje ze nie bedziesz zla, tak mi sie spodobal Twoj wzor, wyglad tabeli itd do deklaracji, wplatow i wyplatow... nasladowalam jak papuga . . . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249970-VIGO-potrzebne-deklaracje-psiak-z-mordowni-w-małopolsce-!?p=21754606#post21754606[/URL][/QUOTE] Ależ czerp pełnymi garściami :)
  23. [quote name='Bunnyshock']Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?[/QUOTE] Tak Marinko, ja jestem zdecydowana tylko niestety teraz przede mną żmudna robota, żeby przekonać do tego mojego partnera. Jeśli dostanę zielone światło na drugiego psa to na pewno jakąś biedę przygarniemy. A co, masz jakiegoś konkretnego do przedstawienia?[/QUOTE] A to ma być piesek czy suczka? Szczeniak, dorosły czy staruszek? Mam jednego takiego w trudnej sytuacji - nie jest jednak pod moją opieką.... Zajrzyj proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249970-VIGO-potrzebne-deklaracje-psiak-z-mordowni-w-małopolsce-![/URL] Psiak wykastrowany ok. dwuletni
  24. [quote name='Bunnyshock']Dziewczynki dziękuję za życzenia, dla Was też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) za karę, że piszę dopiero teraz wrzuciłam dwa filmiki i zdjęcia zrobione dzisiaj :) [URL]https://www.facebook.com/events/526563337392988/?source=1[/URL] Myślę, że miód na serce dla każdej osoby, która zna losy Majkela, dla tych osób, które go uratowały, dla osób które znają jego osobowość itp. Codziennie robimy postępy bo Majki to psiak bojaźliwy i strachliwy. Zresztą same wiecie.... On już wie, że ja jestem Jego Panią i staje się coraz pewniejszy ale ciągle pracujemy nad relacją idealną :) Pracujemy również, żeby nie bał się głupot (jak np jazda windą czy szelest karki papieru) dlatego w miarę możliwości zabieram go gdzie się da, w różne miejsca do różnych ludzi. Pozdrawiamy i miłego oglądania :)[/QUOTE] Dziękuję Ci Karolinko z całego serducha :) Film - miód dla serca :) Miło jest oglądać szczęśliwego Majkela :) Nareszcie ma dom na jaki zasługuje i człowieka któremu może zaufać. Wierzę, że szybko uda Wam się osiągnąć wymarzony cel :) Buziaki dla Ciebie i Majkela :) Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?
  25. [quote name='Aimez_moi']Nie ma sprawy. To specjalnie polece do sklepu tylko z szamponami. Kupie komplety od razu. A ten niebieski tez dobry jest?[/QUOTE] Oba są świetne :) Ten niebieski dodatkowo super nabłyszcza włosy
×
×
  • Create New...