[quote name='Grzalka']Ja robię badania co trzy tygodnie, morfologia + mocznik + kreatynia + fosfor za które płacę 50 zł, co ciekawe wet labolatorium płaci za to 23 zł, czy nie za duże te marże?, wychodzi na to, że igła, strzykawka i 10 minut czasu są warte 27 zł. Kuracja przy tej chorobie jest bardzo droga, a ja mam wrażenie, że wszyscy chcą się właśnie na chorych psach dorobić.Pozdrawiam[/QUOTE]
grzałko trzeba jeszcze wiedzieć jak i gdzie sie wkłuc w łapę.niestety wiedza kosztuje....