Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='ewajanka']Gdyby była fotka psiaka to byłoby łatwiej. Kiedy miałby trafić do schronu, bo zdjęcia na forum są z początku listopada?[/QUOTE] właśnie nie mam fotki,ale był malutki,puszysty rudy,zwłaszcza ogon i młody..kiedy trafił nie wiem
  2. [quote name='plastelina']przejrzyj ostatnie zdjęcia psów z nowodworu, ja nie kojarzę takiego psiaka, a jeśli tam jest to co dalej z nim?[/QUOTE] kurcze,nie znalazłam:shake: proszę,jeśli możecie sprawdźcie jeszcze,piesek był wspaniały i śliczny,chcę po prsotu go znaleźć,bo po psiaka przyjechała straż (a był w takim domku,że ludzie praktycznie sami nie mają co jeść:-() a od nas psy są wywożone właśnie do Was! a jeśli nie,to nie wiem czy wiedzie,ale są wożone do Lubartowa i od ręki usypiane takie są u nas władze:shake:
  3. [quote name='karolkamadry']Ja dzis wieczorem bede wiedziala czy bedzie mozliwy nocleg Nuki w Warszawie ze srody na czwartek. I od razu napisze[/QUOTE] to czekamy:loveu:
  4. dzisiaj zadzwonię i zapytam jak Szarutka:)
  5. Witajcie dziewczyny,mam takie pytanie: czy ostatnio trafił może do Was nieduży,rudziutki psiak? śliczny,nosek brązowy,oczka chyba takie żółte i puszysty ogon,kurcze nie mam jego zdjęć,bo ten psiak przychodził do mnie na jedzenie,jest z mojego miasta..ale to nie mój piesek
  6. [QUOTE] Dziewczyny zbierajcie kase na transport!!! Karolina bez cienia wątpliwości nadaja się na dom dla Nuki.[/QUOTE] Hura!! Nukusia nareszcie doczekała się domku:laola::laola:
  7. [quote name='nukujek']czekamy teraz na wieści z nowego domku:-) ciekawa jestem jak minęła pierwsza noc i pierwszy poranek, jak się czuje nasz przystojniak i czy wszystko jest w porządku.[/QUOTE] ja też! wczoraj mnie nie było a tu takie wiadomości:klacz::klacz::klacz:
  8. Igiełko może zmień tytuł,że zbieramy na transport,albo może ktoś zrobiłby dla Nuki bazarek?
  9. [quote name='nukujek']Paulinko, Danusiu!!! Halo, halo, czy macie zdjęcie Nuki w oryginaknym rozmiarze??Te od psiego fotografa? Bo te, które ja zrobiłam są kiepskie...[/QUOTE] mam! mogę przesłać,bo ja też muszę jakieś nasze psiaki wybrać i wysłać;)
  10. [quote name='karolkamadry']Jeżeli jesteście w statnie zorganizować transport Nuki do Szczecina, ja mogę dać jej kochający dom.[/QUOTE] karolkamadry wszystko da się zrobić:multi::multi:
  11. [quote name='nukujek']mam pierwsze wieści telefoniczne od Uli:-) powiem tylko, że jest bardzo dobrze, ale szczegóły Ulcia napisze:p Z radością bezwzględną wstrzymujemy się do jutra![/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!:
  12. [quote name='Dogo07']O widzę że tutaj coś się szykuje :). Czyli co wizyta przedadopcyjna w Szwecji ;).[/QUOTE] Pani jak na razie się nie odezwała..miała jednak obawy co do adopcji Śleputka,ale mi się wydaje,że dobrze jednak,że nic z tego nie wyszło;) nasz Śleputek w Szwecji:crazyeye:
  13. jestem i ja! dziękuje Igiełko w imieniu Nuki za wątek:multi::loveu:
  14. oby się jutro udało:multi:
  15. [quote name='hosenka']ja też się cieszę, ale staram się pamiętać, że to jeszcze nic pewnego;), pani Kinga mieszka w bloku, w okolicach placu Hallera w Warszawie, zadzwoniła do Vivy w sprawie adopcji psiaka, miał jakiegoś upatrzonego ale jeszcze nie na 100% i z tego co zrozumiałam tamten psiaczek ma dobrą sytuacje na razie w domu tymczasowym więc Paweł opowiedział pani Kindze o Kacprze i o jego pilnej sprawie, przekazał jej mój nr telefonu i ...zadzwoniła:D :D, juto p 18 się spotkam z nią u niej, żeby poznać ją osobiście:), jeśli wizyta będzie udana dla obu stron to w czwartek zaaranżujemy spotkanie z Kacprem, a w piątek najdalej w sobotę....adopcję!!!!!!:D!! mamo ja niewierząca jestem ale chyba zacznę się modlić;P, a i właśnie wróciłam od weta z Kacprem, zaszczepiłam go na wściekliznę, tak żeby czy to hotel czy ds miał wszystko w papierach dobrze:) PS jak dodaje się banerek??bo mi nie wychodzi a chciałam dodać KAcpra:([/QUOTE] no, to mocno trzymamy kciuki:mdrmed::mdrmed::ghost_2::ghost_2::modla::modla:
  16. i to mi się podoba:) tak musimy trzymać i intensywnie szukać domku!
  17. ja musiałabym wykasować Szarutkę albo schronisko,żeby dodać Kacperka:( bo więcej nie można..
  18. bannerek Kacperka:) tylko nie podlinkowany..może jest ktoś na wątku,kto umiałby to zrobić? [URL="http://ja%20poprosz%c4%99%20o%20podlinkowany%20bannerek%20dla%20kacperka%20%5burl%5dhttp//www.dogomania.pl/threads/213817-Kacper-psina...nikt-go-nie-chce-%28%28%28-Mamy-czas-tylko-do-ko%C5%84ca-listopada"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1784/beznazwy1mki.jpg[/IMG][/URL]
  19. Szarutka do wszystkich cioteczek merda ogonkiem
  20. Szarutko w górę! coś mało cioteczek zagląda..
  21. [QUOTE] Znalazlam takie cos na ten temat: [URL]http://www.swedenabroad.com/Page____26326.aspx[/URL] [B]kinga_kinga7[/B], ten ostatni e-mail od tej Pani tez Ci przeslalam. Prosze odpisz jej. Podam Ci jej adres e-mailowy na PM.[/QUOTE] dostałam tego e-maila,napisałam tej Pani i podałam jej ten link
  22. [quote name='JOHANNALIND']Hej, czy szukacie domu w domu czy może być podwórko? Mogłabym spytać moich teściów- mają duże gospodarstwo i u nich zawsze było sporo "dodatkowych" zwierząt, czyli psów i kotów- ostatnio odszedł od nich w wieku 17-tu lat pewien Misio i można powiedzieć, że "zwolniło" się miejsce:) Pieski tam nie mieszkają w domu, ale też nie są na łańcuchu- mają do dyspozycji podwórko i teren wokół oraz ciepłe miejsce w stodole i oborze u krówek- tam jest najcieplej kiedy chłodno na dworze. Wszystkie mają stały kontakt z człowiekiem, czyli z moimi teśćmi i ich córką, która jeszcze z nimi mieszka- straaaszna psiara i kociara:) Jeżeli by to Wam odpowiadało to mogę pogadać, ale nic nie obiecuję, bo nie chcę na siłę...a jak nie to dajcie również znać...[/QUOTE] byłoby wspaniale:ghost_2::sweetCyb::happy1::happy1:
  23. [quote name='Sabina02']Wyslalas ten e-mail na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to poszlo do mnie. :eviltong: Ale przekazalam go tej Pani. :lol: tak :crazyeye: to fajnie,że jej odesłałaś:p
×
×
  • Create New...