Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. rozmawiałam z babcią,Halutka z jedzeniem się nie poprawiła:( ale jest już taka otwarta i weselsza:) jak babcia wyjdzie,podchodzi,merda ogonkiem i pilnuje się domku, nawet jak wyjdzie za bramę,to pójdzie na krótki spacerek;) i wraca!
  2. [quote name='zioberek87']ok, a co z resztą kasy?? na co idzie?? może przekażemy ją na Barrego z naszego schroniska http://www.dogomania.pl/threads/220389-Barry-Wybierz-si%C4%99-ze-mn%C4%85-na-spacer-a-w-drodze-powrotnej-odmie%C5%84-m%C3%B3j-los-i-daj-szans%C4%99-( może wykupimy mu pakiecik ogłoszeniowy;)
  3. dzisiaj zadzwonię do babci i zapytam jak nasza dziewczyna:)
  4. [quote name='andegawenka']Cały pakiet niestety tak kosztuje...[/QUOTE] ale za to Szaruka już jest zabezpieczona;)
  5. [quote name='karolkamadry']Ja też ostatnio szczepiłam Łatka na wszystko i zpłaciłam za jedną 75 zł, także to chyba normalne ceny[/QUOTE] zgadzam się!
  6. [quote name='Paja']cioteczko od kiedy szczepienie kosztuje 200zł ? wścieklizna w najgorszym przypadku kosztuje 40zł a wirusówki ok 70zl z takimi cenami się spotkałam w środku miasta,a wiadomo że tam drożnej niż na pobocznych miejscach. szczepienie -było dwa razy powtórzone kosztowało 150,-zł, ja przelałam na schronisko 200,-zł więc zostało jeszcze 50,-zł za które dostała jeszcze jakiś preparat szczepionka ochronna -nazwa Duramune 7 która działa na:parwowirozę,nosówkę,wirusowe zapalenie wątroby,leptospirozę i koronowirozę została też zaszczepiona na wściekliznę
  7. [quote name='zioberek87']ciotki a tak orientacyjnie to jak z kasą Helutki?? ile kosztowała sterylka i ile zostało, i co z tą kasa?? Szarutka miała na koncie 274,40 -zł przelałam na szczepienia 200,zł i zostało 74,40 na początku miała 209,40 ale ponieważ kocurek robił przelew z zagranicy,a to mi trochę zabiera z konta;)
  8. Barry jest przeniesiony bliżej wyjścia,będzie chodził na spacerki..;)
  9. niespodzianka:loveu: Baruś wita się z cioteczkami:multi:
  10. wróciłam od Szarutki,babcia naskarżyła na nią,że nie chce jeść,zawieźliśmy jej ryż z serduszkami i wątróbką,to troszkę zjadła;) smaczków nie zna:( ogólnie jest w porządku,była na spacerku w lesie,wie już gdzie jej domek,jak odjeżdżałam to została w budce,ale jest luzem:) teraz fotki
  11. [quote name='jaguska']Wczoraj napisałam maila do schroniska w sprawie Śleputka, myślę że po weekendzie powinnam już otrzymać odpowiedź, czekam :-)[/QUOTE] cierpliwie poczekaj,a jak nie dostaniesz to daj znać;)
  12. i wróciłam od Halutki:multi: zawiozłam jej jedzonko i ciasteczka;) już całkiem inny pies,babcia karmi ją dwa razy dziennie,bo szkoda jej jest jak siedzi w tej budzie i tylko główka wygląda,ale dzisiaj włożyłam jej słomę -od razu weszła i jak się położyła,to nie chciała wyjść teraz czas na fotki:p na razie na łańcuchu.. i Halutka spaceruje po lesie:loveu:
  13. to może zaproponuj innego naszego psiaka? np Śleputka;) ciesze się,że z Gniewusią wszystko ok:multi::multi:
  14. [quote name='jaguska']Proszę o link do wątku schroniskowego, czyli w sprawie Śleputka piszę mail do schroniska a o Dziadunia pytam na wątku schroniskowym.[/QUOTE] tak jest Jaguska:p nasz wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/173527-schronisko-Bia%C5%82a-Podlaska-w%C4%85tek-informacyjno-pogaduszkowy-)-zapraszamy[/url]!
  15. [quote name='jaguska']mam jeszcze ogromna prośbę, jak będę prosić o info o Dziaduniu to jak mam pytać i wytłumaczyć o którego psiaka mi chodzi, wystarczy pytać o Dziadunia, proszę o jakąś podpowiedź[/QUOTE] lepiej może będzie jak napiszesz na naszym schroniskowym wątku masz link?
  16. [quote name='jaguska']Dziękuję za konkretną odpowiedź, w takim razie wieczorkiem napiszę do schroniska w sprawie wirtualnej adopcji Śleputka i o info o Dziaduniu, mam nadzieję że raz na jakiś czas dostanę jakieś fotki i że Wy również nie zapomnicie o Śleputku, bo przecież ogłaszać go można nadal, ja co jakiś czas zapłacę za pakiet ogłoszeń ale nie mam o tym pojęcie więc mam nadzieję że je ktoś kumaty porobi, może w końcu los się do psiula uśmiechnie, pozdrawiam.[/QUOTE] oczywiście będą zdjęcia i fotki dla Ciebie,bo będziesz opiekunem naszego Śleputka;) a ogłaszany będzie! właśnie może ktoś zrobi allegro?
  17. [quote name='jaguska']kinga_kinga7 właśnie chodzi mi o to czy zbieramy deklaracje na DT czy nie, bo po co mam Śleputka adoptować wirtualnie w schronisku skoro zbieramy deklaracje na DT, dlatego proszę o decyzję autora wątku.[/QUOTE] ja myślę,żeby dać sobie spokój z DT i deklaracjami,po pierwsze to wątpię,że uda się uzbierać a po drugie Śleputek tyle już jest w schronisku,ma swoich kumpli;) wiem,że to jest za długo i na pewno chciałby mieć swój domek,ale ja uważam,że dt byłby potrzebny jak piesek byłby w większej potrzebie,chory po wypadku..jestem trochę przeciwna dt [B]taka jest moja decyzja[/B]
  18. [quote name='jaguska']20 zł miesięcznie na razie na 12 miesięcy ale pod warunkiem że ktoś się zobowiąże raz w miesiącu smsem przypomnieć mi o tym, bo jestem zapominalska, może uda się zebrać deklaracje na Śleputka/Fredzia (dla mnie już zostanie Śleputkiem)? I bardzo proszę o informacje odnośnie Dziadusia którego swojego czasu Śleputek poturbował, może można mu jakoś polepszyć warunki, może coś mu potrzeba kupić, jakieś psie witaminy czy inne rzeczy, bardzo dziaduś mnie ujął (oprócz domku którego oczywiście potrzeba wszystkim psiakom) :-) Jeżeli nie uda się zebrać deklaracji na dt to czytałam na stronie schroniska o adopcji wirtualnej więc na te 12 miesięcy obejmę chuligana adopcją wirtualną, tylko wyznaczcie jakiś termin zbierania deklaracji, jeśli się nie uda proszę wolontariuszki z BP o poproszenie w schronisku o wstawienia Śleputka na stronę schroniska żebym mogła go oficjalnie zaadoptować wirtualnie, zaglądam tam co jakiś czas ale strona jest w aktualizacji, pozdrawiam.[/QUOTE] jagusko jeśli chciałabyś zaadoptować Śleputka wirtualnie,to wystarczy dopisać w tytule przelewu -"adopcja wirtualna Śleputek" i pieniążki idą na jego potrzeby:) z tamtym dziadziem jest lepiej,napisz może na wątku schroniskowym,na pewno ktoś udzieli informacji;)
  19. a może ogólnie lunarmermaid na konto schroniska? tam zawsze się przyda..
×
×
  • Create New...