Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='jotpeg']znowu nikogo?? Biała Podlaska nie jest aż tak daleko...[/QUOTE] tak,tylko potrzebne będę deklaracje na utrzymanie psiaka a wiecie jak jest wszędzie z finansami, tyle jest potrzebujących ,gdyby było zabezpieczenie finansowe ja osobiście nie mam nic przeciwko, to jest oczywiście moje zdanie ...
  2. [quote name='agusiazet']Klusia jest urocza, ale proszę o podanie konkretnego celu na który potrzebne są pieniążki, wspieramy chore starsze pieski, deklaracji na hotel nie składamy![/QUOTE] rozumiem,rozumiem,dziękuje bardzo za odpowiedź,nie doczytałam ;)
  3. w imieniu Klusi zwracam się do skarpety o pomoc,zbieramy deklaracje na hotelik dla dziewczyny,która od 10 lat jest w schronisku :( wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249463-Klusia-wesolutka-radosna-od-10-lat-w-schronisku-zbiera-deklaracje!-[/url] pomóżmy-jej! [IMG]http://i61.tinypic.com/wwn71v.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2eqbg20.jpg[/IMG]
  4. [quote name='kinga_kinga7']dzięki wiewoira! będę pisać,może coś wspomogą Kluskę :): )[/QUOTE] tylko my nie wpłacamy do tej skarpet Talcott i nie śmiemy prosić o pomoc :(
  5. dzięki wiewoira! będę pisać,może coś wspomogą Kluskę :): )
  6. [quote name='jotpeg']... i nikt nie podziwia, jakie ładne foty ma mała/ruda!?[/QUOTE] trzeba chyba troszkę pozapraszać,ale ja się nie wyrabiam .... do jutra mam bazarek cegiełkowy!
  7. [quote name='jotpeg']jestem, jestem!!![/QUOTE] jedna cioteczka zagląda do naszych wszystkich psiaków :multi:
  8. [quote name='jotpeg']a tu czemu nikogo nie ma?????????[/QUOTE] no właśnie :mad:
  9. halo?? cioteczki gdzie jesteście,Kluska zaprasza do odwiedzin :p
  10. [quote name='Doda_']ja na poczatek deklaruje 5 zl miesiecznie, jak pojedzie do hoteliku. kto pomoze??[/QUOTE] super,dziękujemy:) kto następny?
  11. [IMG]http://i58.tinypic.com/2il0qrt.jpg[/IMG]
  12. [SIZE=3]to ja podrzucę [/SIZE]:cool3:
  13. halo?? Pandorka zaprasza cioteczki ......
  14. [quote name='danusiadanusia']aaa!!! jak byłam w schronisku po Nowym Roku to tam nie było!, ale nasza dziewczynka jest bardzo towarzyska:):)[/QUOTE] rzeczywiście jego nie było,tylko Pandorka :)
  15. [quote name='Olaaabp']Ten piesek w ich kojcu to Lulu[/QUOTE] taki terierkowaty troszkę chyba :cool3:
  16. [quote name='Doda_']a może razem by poszły do hotelu? np. do jednego kojca. koszt będzie mniejszy niż jakby osobno. ale my myślałyśmy nad domowym hotelikiem:roll: banerek kto zrobi? wydarzenie na FB, tytul zmienić ..[/QUOTE] no dokładnie - albo zamieszka w domku,albo ...Kluska zostaje w schronisku,gdzie ma naprawdę dobrze! nie będziemy wyciągać jej z kojca i pakować do drugiego,jeszcze za to płacić :p
  17. zdjęcia Kluski są WSPANIAŁE,ten jej pycholek jest cudowny:loveu::loveu:
  18. [quote name='Doda_']no właśnie, spróbujmy uzbierać .. .a deklarowicze wpłacą jak będzie decyzja że psinka pojedzie do hoteliku. . . .[/QUOTE] w takim razie próbujemy zbierać!
  19. to ja podrzucam Kluskę !!
  20. słodki mały maluszek,trzymam kciuki za domek :) :) :)
  21. [quote name='Raffa']Śliczności. Komuś musi się spodobać.[/QUOTE] i dlatego dziewczynkę trzeba podrzucaj,żeby ją ktoś wypatrzył !!
  22. [quote name='Ayame Nishijima'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250601-jamnikowata-rudziudka-Pandorka-wciąż-czeka-schronisko-BP"][IMG]http://imageshack.com/a/img36/8409/zyt2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziękuje za przepiękny bannerek :loveu:
×
×
  • Create New...