Ta Pani miała dwa wybrane psiaki - Spryciarza i Lessie. Ale, że są tam kury! Bo domek na wsi, Sprytka od razu odrzuciłam, bo nie chce, żeby po raz kolejny przechodził to co poprzednio, chce, żeby w końcu znalazł prawdziwy, dobry dom na zawsze, tylko bez takich zwierzaków, bo ich nie toleruje - dusi!!
Lessie nie wiem jak reaguje na nie, jest przyjacielski, ale nie wiem czy nawet dla kur :) Więc prosiłam o tel. do kierownika z tym pytaniem, bo nie umiałam na nie odpowiedzieć. Potem dzwoniła do mnie jeszcze raz, bo zrobiło się z KUBUSIAMI zamieszanie i kierownik się pogubił! Więc podałam jej nr ewidencyjny! A kiedy do Ciebie pisała?