Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. na spacerach chce wariować, nie można momentami utrzymać jej na smyczy, tyle się wyleżała, ona to sobie odbije:multi:
  2. [quote name='jostel5']Ależ się Lusi powodzi! Ciasteczko? Psie? Czy jakie? Też bym chciała...:evil_lol:[/QUOTE] ciasteczko było psie:)
  3. my już jesteśmy po kolacji, udko poszło a potem ciasteczko:lol:
  4. zobaczymy teraz gotuję udko, wcześniej zjadła 1,5 kotleta mielona
  5. jestem już umówiona z wetem. na zdjęcie szwów w piątek, jeszcze rano zadzwonię, żeby konkretnie umówić godz., bo mam dać jej tabletkę na uspokojenie pół godz. przed wizytą, będziemy od razu szczepić się ochronnie i książeczka zdrowia będzie ok!. Ona jeszcze nie jadła! Była drugi raz na spacerku, był bob tylko!
  6. dzisiaj Lusia dała radę kaftanikowi, zdjęła sobie nad ranem. Co tu tak pusto?
  7. [quote name='Dogo07']Oby kierownik przyjął tego biedaka, bo lepiej mu będzie tam w schronisku niż u tych ... ludzi :(.[/QUOTE] na pewno przyjmie:)
  8. Witamy, my już po spacerku ale bez śniadania:multi:
  9. [quote name='monika083']sluchajcie ,dostalam info od znajomej ,ze do jej znajomej przyblakal sie pies...owczarkowaty. A ze to ludzie nie lubiacy psow (delikatnie mowiac) uwiazali go na lancuch ,on piszczal ,zostal kopniety ,ma prawdopodobnie zlamana nozke ,ojciec tej dziewczyny grozi ,ze go powiesi....do schroniska nie chca go zawiezc..bo twierdza ,ze musza placic... POMOCY !!! co robic ?? to jest wwiocha ,studzianka ,kolo bialej podlaski. Czy ktos moglby go zawiezc do schronu??[/QUOTE] Ja niestety nie jestem z Białej..ale może zadzwoń z tym do kierownika schroniska?
  10. Jutro, myślę, że ją rozliczymy z dzisiejszego dnia, a teraz wszystkim życzymy miłych snów :loveu::multi:
  11. tylko cioteczka Wasabi nas dzisiaj zaniedbała! gdzie ona jest?, brak jest jej komentarza zdjęć Lusi
  12. [quote name='haniabor']Żebyś wiedział , że Barniś mi utkwił w mózgownicy, mimo postulatów dzieci.[/QUOTE] ja też wolę Barnisia:)
  13. [quote name='jostel5']Może i ja też się załapię...? :p Oczywiście wtedy,kiedy wyadoptujesz już Elmirkę :evil_lol:[/QUOTE] chyba muszę robić listę kolejki na tymczas:evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='elmira']Boskie zdjęcia. Jak Lusia zwolni DT, to ja się zapisuję do Was;) Żarełko do wyrka...no, no:)[/QUOTE] OK! tylko kupię większe posłanko:evil_lol: Hura, później biorę naszą kochaną ELMIRKĘ;):multi::loveu:
  15. jej jest bardzo niewygodnie w tym kaftaniku, więc bez problemu je z tego małego spodeczka sama, suchą karmę je albo z podłogi lub z tego talerzyka, chyba boi się zajrzeć do głębszej mieseczki
  16. teraz kolacja na leżąco w posłanku:) [IMG]http://i36.tinypic.com/2r57od5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/msixwo.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/155gmz4.jpg[/IMG] i po kolacji:) [IMG]http://i37.tinypic.com/33c88kx.jpg[/IMG]
  17. Obiecane zdjęcia komenda łapka:) [IMG]http://i33.tinypic.com/339lf0o.jpg[/IMG] komenda siad:) [IMG]http://i37.tinypic.com/2mmdcsx.jpg[/IMG] szykujemy się na spacer:) [IMG]http://i34.tinypic.com/10z7qjs.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/21whfs.jpg[/IMG]
  18. [quote name='anetek100']zakończyło się allegro Lusi, rozumiem, że mogę wznowić:):)?????[/QUOTE] .................................
  19. [quote name='anetek100']zakończyło się allegro Lusi, rozumiem, że mogę wznowić:):)?????[/QUOTE] taaak:) bardzo prosimy!
  20. słuchajcie pomyślałam tak sobię,że może znajdziemy Obiemu jakiś DT?Nawet znalazłam coś takiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190527-Dom-tymczasowy-u-Figu-i-m%C4%99%C5%BCa-[/url])
  21. pięknie reaguje na siad i daje łapkę, później wstawię zdjęcia, szkoda, że to nie filmik
  22. Lusia jak leży, to robi śmieszne wygibasy, ona już nie reaguje na aparat, tyle było sesji zdjęciowych:evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/wvzbz4.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/34qsrwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/16kb6kl.jpg[/IMG]
  23. halo! co tu tak pustko. Wszyscy wyjechali na urlopy? kto nas odwiedzi?
  24. Elmirko,ale masz wesołe nocne życie i śmiech:evil_lol::evil_lol: Ja z Jeżynką miałam tak samo,ale już wyrosła,więc daj Kazikowi czasu...:multi:
×
×
  • Create New...