-
Posts
4748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klauzunka
-
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]pozniej bedzie wiecej i filmiki 3 mam [/QUOTE] później.....teraz plisssssssss :) -
dostałam dzisiaj wiadomość, kopiuję: [QUOTE]WROCŁAWIACY prosimy o pomoc w poszukiwaniu goldenki z pseudo po ucieczce Ostatnio widziano ja biegającą po zamarzniętej rzece rejon Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego - Śluza Szczytniki Sunia jest bardzo płochliwa. Lokalizacja: [URL="http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15"]http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15[/URL] Kontakt Marta 726714598[/QUOTE]
-
[QUOTE]WROCŁAWIACY prosimy o pomoc w poszukiwaniu goldenki z pseudo po ucieczce Ostatnio widziano ja biegającą po zamarzniętej rzece rejon Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego - Śluza Szczytniki Sunia jest bardzo płochliwa. Kontakt Marta 726714598 [/QUOTE] tu lokalizacja : [url]http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15[/url]
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Klauzunka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Do góry Nurku, pomóżcie mi ją dźwigać! Ciężka jest! [/QUOTE]ale to słodki ciężar :iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]W przerwie na lepienie pierogów robie ogłoszenia dla Misia :smile:[/QUOTE] że też mam tak daleko do Ciebie :placz: -
[QUOTE]7 pobranych tel u parowki :smile: czekam!!!![/QUOTE][QUOTE]u Sziry już 6 osoób pobrało numer-dzwoń telefonie! [/QUOTE] Dziewczyny jesteście WIELKIE !!!!!!
-
[QUOTE] posikalam sie, jak zwykle, jak Ty cos palniesz!!! haahaha [/QUOTE] pisz mi tak dalej a oleję Cię ciepłym moczem jak niewykastrowany samiec ! :) Franca :) A Tak w ogóle " Luśka, Luśka miluśka jesteś miękka jak poduśka o Twoje piersi może się rozbić perszing" - ale kuźwa błagam dawaj ludziom sekundę do podjęcia decyzji :) p.s ale mi dowali :)
-
[QUOTE]lolek jedzie jutro do Telimeny sie badac. badz grzeczny psiaku! ania mi dzis w tel wspomniala, ze lolek gwalcil pania, ktora przyszla w gosci. i na mame na spacerze noge podniosl i nasikal.[/QUOTE] o tym nie wiedziałam a to zmienia postać rzeczy.. p.s. Kupiłam karmę dla Lola, postaram Ci się Aniu dostarczyć ją max środa jakoś się zgramy, umówimy - bo póki co jestem poza Wrockiem a dzisiaj mi karmę dostarczyli.
-
z których tekstów mam wybierać? gdzie one są?
-
[QUOTE]Domu sobie z pracy "na lewo" nie wybuduję, to chociaż z poczty skorzystam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dobrze mówi - dać jej wódki :) [QUOTE]Ten pomysł Kora z wizytą w schronie jest super!!! Swietnie by było jakby się seniorzy wybrali. [/QUOTE] jasne, super :) Szkoda, że nie ma spacerów, tak jak w innych schronach....:( Wyobraźcie sobie, że jest jakaś grupa ludzi, wyprowadza psiaki, wyczesuje.....ehhhh....rozmarzyłam się.....
-
szczerze to zdziwiłabym się jakby nie miała robali.....
-
[QUOTE]no i marta nam powysyla wszystkie komplety na firme, za freee!!!!!!!! super! [/QUOTE] Marta dzięki :)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
pokazuj, pokazuj, co nam tak dawkujesz :) -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
super relacja i fotki :) bardzo się cieszę, że Miluśce się poszczęściło :) -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Niebawem wyjeżdżamy... trzymajcie za nas kciuki!!! [/QUOTE] ma się rozumieć :) jak wrócisz od razu zdaj relacje. -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Nie, dopiero jutro jedziemy. A czemu? :smile: To są jeszcze zdjęcia u ataK ;-)[/QUOTE] no to już wszystko jasne :) a ja przeczytałam podpis na jednej fotce "pożegnanie" - i już zaczęłam chlipać :) -
[IMG]http://x.garnek.pl/ga6431/f44df55d09ab6a19491661a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga4930/6ca416ef81450a19491659a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga4730/c7ff6584ffdeca19491657a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga2719/e1828b8979802a19491655a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga1723/f0ed8e382558ba19491653a3/lolo.jpg[/IMG]
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Milka pojechała ? -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Klauzunka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[B]aikowo[/B] dziękuję za informację :) -
[QUOTE]Dziewczyny dajcie spokój, moja mama jest po 60tce i jest 100 razy aktywniejsza niż ja, biega na aerobik 3 razy w tygodniu, lazi z kijami, pracuje na emeryturze itp. Ta pani to pewnie takie ADHD dla, którego wiek nie ma znaczenia;-) Myślę, że warto próbować. [/QUOTE] jestem tego samego zdania :)
-
Kochane szukam kogoś na wizytę, ulica Kurkowa, Wrocław.