Jump to content
Dogomania

Klauzunka

Members
  • Posts

    4748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klauzunka

  1. [QUOTE]pozniej bedzie wiecej i filmiki 3 mam [/QUOTE] później.....teraz plisssssssss :)
  2. dostałam dzisiaj wiadomość, kopiuję: [QUOTE]WROCŁAWIACY prosimy o pomoc w poszukiwaniu goldenki z pseudo po ucieczce Ostatnio widziano ja biegającą po zamarzniętej rzece rejon Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego - Śluza Szczytniki Sunia jest bardzo płochliwa. Lokalizacja: [URL="http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15"]http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15[/URL] Kontakt Marta 726714598[/QUOTE]
  3. [QUOTE]WROCŁAWIACY prosimy o pomoc w poszukiwaniu goldenki z pseudo po ucieczce Ostatnio widziano ja biegającą po zamarzniętej rzece rejon Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego - Śluza Szczytniki Sunia jest bardzo płochliwa. Kontakt Marta 726714598 [/QUOTE] tu lokalizacja : [url]http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.104384%2C17.068527&sspn=0.012382%2C0.033023&oq=wroc%C5%82aw%2C+%C5%9Bluza+szczytni&hq=%C5%9Aluza+Szczytniki%2C&hnear=Wroc%C5%82aw%2C+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15[/url]
  4. a Nos ciachnięty był? Może za cieczką poleciał? A nieraz w schronie piszą skąd maja psa - że np błąkał się przy ulicy takiej a takiej, że przyprowadzony przez właściciela - może coś ma w tej karcie napisane i jeśli tak to w tych rejonach go szukać?
  5. [QUOTE]Do góry Nurku, pomóżcie mi ją dźwigać! Ciężka jest! [/QUOTE]ale to słodki ciężar :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  6. [QUOTE]W przerwie na lepienie pierogów robie ogłoszenia dla Misia :smile:[/QUOTE] że też mam tak daleko do Ciebie :placz:
  7. [QUOTE]7 pobranych tel u parowki :smile: czekam!!!![/QUOTE][QUOTE]u Sziry już 6 osoób pobrało numer-dzwoń telefonie! [/QUOTE] Dziewczyny jesteście WIELKIE !!!!!!
  8. [QUOTE] posikalam sie, jak zwykle, jak Ty cos palniesz!!! haahaha [/QUOTE] pisz mi tak dalej a oleję Cię ciepłym moczem jak niewykastrowany samiec ! :) Franca :) A Tak w ogóle " Luśka, Luśka miluśka jesteś miękka jak poduśka o Twoje piersi może się rozbić perszing" - ale kuźwa błagam dawaj ludziom sekundę do podjęcia decyzji :) p.s ale mi dowali :)
  9. [QUOTE]lolek jedzie jutro do Telimeny sie badac. badz grzeczny psiaku! ania mi dzis w tel wspomniala, ze lolek gwalcil pania, ktora przyszla w gosci. i na mame na spacerze noge podniosl i nasikal.[/QUOTE] o tym nie wiedziałam a to zmienia postać rzeczy.. p.s. Kupiłam karmę dla Lola, postaram Ci się Aniu dostarczyć ją max środa jakoś się zgramy, umówimy - bo póki co jestem poza Wrockiem a dzisiaj mi karmę dostarczyli.
  10. z których tekstów mam wybierać? gdzie one są?
  11. [QUOTE]Domu sobie z pracy "na lewo" nie wybuduję, to chociaż z poczty skorzystam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dobrze mówi - dać jej wódki :) [QUOTE]Ten pomysł Kora z wizytą w schronie jest super!!! Swietnie by było jakby się seniorzy wybrali. [/QUOTE] jasne, super :) Szkoda, że nie ma spacerów, tak jak w innych schronach....:( Wyobraźcie sobie, że jest jakaś grupa ludzi, wyprowadza psiaki, wyczesuje.....ehhhh....rozmarzyłam się.....
  12. szczerze to zdziwiłabym się jakby nie miała robali.....
  13. [QUOTE]no i marta nam powysyla wszystkie komplety na firme, za freee!!!!!!!! super! [/QUOTE] Marta dzięki :)
  14. pokazuj, pokazuj, co nam tak dawkujesz :)
  15. super relacja i fotki :) bardzo się cieszę, że Miluśce się poszczęściło :)
  16. [QUOTE]A to eurocity to musisz mi dac link koniecznie [/QUOTE] ja tyż poproszę. Nie wiem czy to dogo czy mój net - non stop mnie dzisiaj wywala, zaraz mnie dosłownie trafi.
  17. [QUOTE]Niebawem wyjeżdżamy... trzymajcie za nas kciuki!!! [/QUOTE] ma się rozumieć :) jak wrócisz od razu zdaj relacje.
  18. przyszła wpłata od [B]marta0731 50 zł [/B]- za styczeń i luty, serdecznie dziękujemy[B]:loveu::loveu::loveu: [/B]
  19. [QUOTE]Nie, dopiero jutro jedziemy. A czemu? :smile: To są jeszcze zdjęcia u ataK ;-)[/QUOTE] no to już wszystko jasne :) a ja przeczytałam podpis na jednej fotce "pożegnanie" - i już zaczęłam chlipać :)
  20. [IMG]http://x.garnek.pl/ga4848/f8f0989ea06daa19491651a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga4747/76849eea8f2eba19491649a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga8546/ee6c43e83f6aba19491609a3/lolo.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://x.garnek.pl/ga6431/f44df55d09ab6a19491661a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga4930/6ca416ef81450a19491659a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga4730/c7ff6584ffdeca19491657a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga2719/e1828b8979802a19491655a3/lolo.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga1723/f0ed8e382558ba19491653a3/lolo.jpg[/IMG]
  22. [B]aikowo[/B] dziękuję za informację :)
  23. [QUOTE]Dziewczyny dajcie spokój, moja mama jest po 60tce i jest 100 razy aktywniejsza niż ja, biega na aerobik 3 razy w tygodniu, lazi z kijami, pracuje na emeryturze itp. Ta pani to pewnie takie ADHD dla, którego wiek nie ma znaczenia;-) Myślę, że warto próbować. [/QUOTE] jestem tego samego zdania :)
  24. Kochane szukam kogoś na wizytę, ulica Kurkowa, Wrocław.
×
×
  • Create New...