Jump to content
Dogomania

Klauzunka

Members
  • Posts

    4748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klauzunka

  1. [QUOTE]Lolus teraz wazy gdzies 11kilo a 12 - to max. [/QUOTE] dzięki, ja jutro u siebie lecę się pytać
  2. [QUOTE]na foto 13 widac, jak samiec gwalci suke, czarna, astopodobna... ale dali foto... ja widzialam ten duet ostatnio. [/QUOTE] biedna ta sunia, ona na taką młodziutką wygląda czy mi się wydaje?
  3. [QUOTE][B] [/B] [INDENT] Wielbicieli czekoladki zapraszam do boguchwalskiej labki [/INDENT] [/QUOTE] te cycuchy.....bidulka :(
  4. [QUOTE]odbior za pare dni, to czekamy niecierpliwie, zeby cos sie nie wydarzylo i pani zdania nie zmienila. [/QUOTE] ja będę szalała z radości jak już Bostek będzie w domu :)
  5. [QUOTE]Hehe, kochliwa z Ciebie dziewczyna ;-) [/QUOTE]to nie jest tak:) od początku wiedziałam, że muszę opuścić ten temat bo szło mi po kościach, że na Nuri się nie skończy.... i stało się..... [QUOTE]Poza tym jest mistrzem w bezszelestnym ładowaniu się do łóżka nad ranem[/QUOTE]nie do przyjęcia:) On ma mieć swoje miejsce na łóżku....co to za skradanki...łóżko jest naturalnym środowiskiem psiaka:) [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/16195955/celinka-tequilka-lolinka[/URL] [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/16195941/celinka-i-tequilka[/URL] a to, że Goldini coś Sobie tam ze stołu przetrąci.....cóż życie ja z moją przy jednym małym biurku zasiadałam... [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/8820964/tequila[/URL] [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/8820992/tequila[/URL] [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/8820979/tequila[/URL] jeszcze jakieś wąty mała, buziak: [URL]http://www.garnek.pl/teqilla/8810528/tequila[/URL]
  6. [QUOTE][B] [/B] [INDENT] To aikowy rezydent - Golden - siła psiego spokoju i dobroci w kudłatym ciele :loveu:[/INDENT] [/QUOTE] że aikowy nie wiedziałam, jeśli chodzi o drugi człon odpowiedzi...mogłam się tego spodziewać, bo tak mu z oczu patrzy.... Cudo... Domyślałam się, że na tym wątku zakocham się platonicznie ale, że dwa razy !!!!!!
  7. [B]Andzike [/B]a to niebiańskie stworzenie, to duże, puchate, z pyskiem jak anioł, o przepięknym spojrzeniu to kto? :iloveyou::iloveyou::iloveyou: jakie cudo:loveu: [B][/B]
  8. [QUOTE]oj nigdy wiecej. [/QUOTE] dokładnie...tym bardziej, że szczeniora raczej Wałbrzych łyknie...
  9. [QUOTE]znowu się pogubiłam....przelałam 25 zł na Lolusia za styczeń trochę późno ale nadrabiam :-([/QUOTE] Kochana serdecznie dzięki !!!! :loveu::loveu::loveu: [QUOTE]klauza, kolo 13kg lolek wazyl w grudniu, teraz nie wiem... [/QUOTE] dzięki.
  10. [QUOTE]zobacz 1 i 2 post, jaki ladnie uzupelniony wreszcie :smile:[/QUOTE] widzę, widzę - majstersztik :)
  11. [QUOTE]wiozlam go na drugi koniec Wcha autobusem, bo tylko tam pani mogla dojechac. do schronu by po pracy nie zdazyla. specjalna podroz do schronu 2 autobusy, z psem= 2 bilety, do domu 2 bilety. bilet po 2,40. nie licze, ze 2 zgubilam przy okazji ;P wychodzi 6 biletow po 2,4 = 14,40. musze niestety prosic o zwrot ze Skarpety Walbrzyskiej, bo za ubiegly mc jestem z kasa na domowe wydatki w plecy. bylam w pt w schronie po Migdala, pozniej znow w niedz z pania do Bostona i Keksa na koty sprawdzac dla ludzi. szykuje sie ponowny niedlugi wyjazd po Lusi. jezdzac po 4 bilety do schronu, co najmniej raz w tyg wychodzi mi prawie 40zl na bilety. to duzo. czasem jade co 2 tyg, bywalo, ze i 3 razy w tyg. nigdy tego nie odliczalam sobie, ale w tym mcu akurat musze. bazarkuje ostro ze swoich rzeczy i z kizi, to sie nadrobi po stokroc. jest jeszcze opcja, ze moze bede musiala z dzieckiem do schronu jechac, zeby bosta na dzieci sprawdzic. na godz 15sta. a moje dziecko budzi sie o 14.30-15.30. sjego sen to dla mnie priorytet. wiec zeby zdazyc musialabym taxi jechac. wtedy za to tez musialabym ze Skarpety odliczyc. do auta siostry dziecka nie wezme bez fotelika, a w taxi foteliki nie obowiazuja. ale to dopiero zalozenia dzisiejsze, bo w sr mialam jechac na 15sta do Lusi i Bosta jednoczesnie. nic pewnego. [/QUOTE]Według mnie to jest oczywista oczywistość i nie ma o co kopii kruszyć. Odejmij to i koniec. Poza tym z bostonowej kasy też zwracałam za bilety za wizyty. Sama jechałam na drugi koniec wrocka dwa razy w tygodniu i to odjęłam, sorry ale nie stać mnie póki co na takie wydatki, poza tym jak widać walę bazar za bazarem, żeby Bost miał. No i umówmy się, nie wyobrażam sobie tachania dziecka przy minus 20 przez miasto dla naszych idei. Jeśli Pani od Bosta się odezwie, czy Ty jej powiesz, że możesz jechać tam z Małym Korem do schronu to wsiadaj w taksówkę i się nie zastanawiaj.
  12. [QUOTE]Mignęła mi Andzike na skrzyżowaniu. [/QUOTE] i jak znam życie to pewnie wymusiła albo na czerwonym pomknęła....ehhhh ta [B]Andzike[/B]....;)
  13. [QUOTE]oczywiscie, juz to robie. [/QUOTE] aż musiałam to skopiować :) Grzeczna Luczija :)
  14. jest śliczna :) moja siora ma szitsiaka, nie pozwoliłam jej strzyc na zimę i taki sam poczochraniec :)
  15. jeśli mogę prosić o info to Aniu ile waży Lolo?
  16. [B]Andzike[/B] ja wysłałam przelew za swoje zakupy.
  17. [QUOTE]Satrina [INDENT] Kończy się za kilka dni wyróżnienie Sziry na tablicy i 30 osób pobrało numer telefonu, Kora nikt nie zadzwonił????No yo chyba jakis wał jest, bo nie chcę mi się wierzyć, żeby ani jedna osoba nie zadzwoniła. [/INDENT] [/QUOTE] zgadniesz jak nie wiesz....ja osobiście nie wierzę w te wyróżnienia, to znaczy wiadomo psiak jest bardziej marketingowo potraktowany - bo jest wyróżniony, ale jak ktoś szuka psa to przegląda tony ogłoszeń, zobacz Boston - wyróżnienia, podkreślenia, ogłoszenia na milionie województw, był czas, że około 500 ogłoszeń aktywnych i nic. Telma - max 20 ogłoszeń, żadnych bajerów - kilka telefonów w przeciągu 2 tygodni. Moja wcześniejsza Tajga (lęk separacyjny na maxa) - ogłoszenie za ogłoszeniem - cuda wianki, niekończące się allegra. Zareklamowałam ją w dziale "przygarnę", nie doczytałam, że ludzie chcą psa ze swoich okolic. Przeprosiłam na wątku. Autorka wątku i tak Tajgę wysłała do szukających psa - i klamka zapadła...ona i tylko ona. Ludzie przyjechali, wysłuchali o jej problemach, przeanalizowali czy dadzą radę i do teraz psiak żyje jak pączek w maśle.
  18. [IMG]http://images39.fotosik.pl/1313/d04f04cd9596de95gen.jpg[/IMG] Jak słodko :) Opis fotki mnie rozwalił :)
  19. [QUOTE]Dzisiaj miałem przyjemność poznać Nuri... Jest fantastyczna, opanowana, spokojna, piekna, wdzięczna, słodka...można by tak pisać przez całą noc!!! Jednym słowem: CUDO, nie pies. I to jej spojrzenie, serce zaraz mięknie. [/QUOTE] zazdroszczę :) [QUOTE]Nie widziałam wcześniej Twojego pytania, a na wątku wszystko jest ... Od tygodnia je karmę Purina Sensitive - łosoś z ryżem, poprawy nie widać, wiem, że jest za wcześnie. Co do leków przeciwhistaminowych i wapna - ciekawa uwaga, szkoda, że pojawia się dopiero teraz, mogłam poruszyć ten temat u weta. [/QUOTE] Dokładnie ciut za wcześnie. Niemniej jednak nie kombinowalabym już z karmami, dopóki się nic nie wyjaśni. Nuri nie ma prawa też jeść żadnych smakołyków, nawet powąchać :) Jak zeskrobina nie da odpowiedzi to są testy alergiczne. Te bagatela jakieś 300 zł:-(
  20. [URL]http://www.facebook.com/events/344127915612572/[/URL] Luczija wklej do pierwszego postu linka do bostowego fejsa :)
  21. własnie z tej strony przekopiowałam Wrocław. [QUOTE]klauzua dowiaduj sie, u ciebie jest tez dobry wet.[/QUOTE] jasne zapytam u mojego.
  22. W marcu są tańsze sterylki - coś takiego znalazłam: [B][COLOR=blue]WROCŁAW[/COLOR][/B] [B]PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA[/B] lek.wet. Sławomir Kotowicz specjalista chirurgii weterynaryjnej ul. H. Balzaka 46 A tel 71 364 31 27, 603 582 556 ---- [B]Gabinet Weterynaryjny "Dolittle"[/B] ul. Osobowicka 99 tel. kom. 693-11-76-11 [URL="http://www.weterynarz-radzi.pl/"]www.weterynarz-radzi.pl[/URL] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ----- [B]"Kumak" Marek Włodarczyk Przychodnia Weterynaryjna[/B] ul. ul.Głogowska 2-4 [URL="http://www.dobryweterynarz.wroclaw.pl/"]www.dobryweterynarz.wroclaw.pl[/URL] [B]dr nauk wet. Marek Włodarczyk[/B] tel. mobilny 606 532 903 tel. stacjonarny 71 72 45 385 (w godzinach pracy przychodni) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Godziny pracy w Kumak: Poniedziałek, środa i piątek od 15.00 do 19.00 Sobota II i IV w godz. od 10.00 do 13.00, ale po wcześniejszej rejestracji telefonicznej [B]lek. wet. Katarzyna Sawicka[/B] tel. stacjonarny 71 72 45 385 (w godzinach pracy przychodni) Godziny pracy w Kumak: Poniedziałek od 10.00 do 19.00 wtorek, środa i piątek od 14.00 do 19.00 Czwartek od 10.00 do 19.00 Sobota I i III miesiąca od 10.00 do 13.00 W celu ustalenia dogodnych godzin wizyty u dr Włodarczyka prosi się o wcześniejszy kontakt telefoniczny, mailowy lub smsowy. [B][COLOR=red]uwaga[/COLOR]:[/B]Akcję będziemy prowadzili od 1 do 31 marca 2012 oraz wykonamy zabiegi w cenach promocyjnych dla wszystkich, którzy się zgłoszą w marcu, ale będą musieli zostać przygotowani do zabiegu i zabieg będzie zaplanowany na termin późniejszy. W ramach zabiegu wszystkie psy zostaną poddane badaniu Ekg i USG bezpłatnie. Podczas znieczulenia wszystkie psy i koty będą miały wykonany bezpłatny przegląd jamy ustnej, uzębienia. Bezpłatna porada w zakresie dbania o uzębienie zwierząt. Porady na temat profilaktyki i leczenia otyłości u zwierząt. Wszystkie zwierzęta skierowane na zabieg sterylizacji lub kastracji wymagają wykonania badań przesiewowych krwi w celu zakwalifikowania do zabiegu. Wszystkie badania wykonujemy na miejscu w przychodni przed zabiegiem. --- [B]"Legwan" Przychodnia Weterynaryjna[/B] al. Wiśniowa 33 [URL="http://www.legwan-wet.pl/"]www.legwan-wet.pl[/URL] tel. 71 33 700 60 [B]dr nauk wet Marek Włodarczyk[/B] tel. 606 532 903 (w celu umówienia zabiegu wcześniejszy kontakt telefoniczny) wtorek i czwartek od 15.00 do 20.00 [B]dr nauk wet Albert Czerski[/B] poniedziałek, środa i piątek od 15.00 do 20.00 [B]lek. wet. Paulina Nieśpielak lek. wet. Magdalena Smolarek[/B] od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 18.00 [B][COLOR=red]uwaga[/COLOR]:[/B] Akcję będziemy prowadzili od 1 do 31 marca 2012 oraz wykonamy zabiegi w cenach promocyjnych dla wszystkich, którzy się zgłoszą w marcu, ale będą musieli zostać przygotowani do zabiegu i zabieg będzie zaplanowany na termin późniejszy. W ramach zabiegu wszystkie psy zostaną poddane badaniu Ekg i USG bezpłatnie. Podczas znieczulenia wszystkie psy i koty będą miały wykonany bezpłatny przegląd jamy ustnej, uzębienia. Bezpłatna porada w zakresie dbania o uzębienie zwierząt. Porady na temat profilaktyki i leczenia otyłości u zwierząt. Wszystkie zwierzęta skierowane na zabieg sterylizacji lub kastracji wymagają wykonania badań przesiewowych krwi w celu zakwalifikowania do zabiegu. Wszystkie badania wykonujemy na miejscu w przychodni przed zabiegiem. ---- [B]Przychodnia Weterynaryjna "ZWIERZYNIEC"[/B] ul. Głogowska 2-4 tel. 71 790 14 99, 694 174 334, 600 248 446 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.wet.wroclaw.pl/"]www.wet.wroclaw.pl[/URL] [B]uwaga:[/B] Dodatkowe opłaty to: •ubranko pooperacyjne (25-45zł) lub kołnierz ochronny (20-40zł). Jeżeli właściciel posiada takowe to prosimy o przyniesienie do lecznicy i zakładamy na miejscu •u suk i psów badanie krwi na czczo, min. morfologia (20 zł) Proszę pamiętać, że kotka nie może być w rui, a suka musi być min 4 m-ce po ostatniej cieczce. Oferta nie dotyczy psów i kocurów wnętrów. Z psami i sukami zapraszamy na około tydzień przed zabiegiem do przychodni na pobranie krwi i zakwalifikowanie do zabiegu. Wszyscy właściciele proszeni sa o umawianie się telefonicznie pod numerem 71 790 14 99. Zabiegi będš wykonywane przez cały marzec. ---- [B]Gabinet Weterynaryjny Agnieszka Wall[/B] ul. Grota Roweckiego 75 tel; 71 368 70 71, 504 158 231 --- [B]Przychodnia Weterynaryjna[/B] Tatiana Narajowska ul.Pilczycka 114, róg ul.Hutniczej tel. 71 353 80 04 --- [B]Gabinet Weterynaryjny "Amicus" s.c.[/B] ul. Mieczykowa 1 tel. 502-463-994, 505-691-139 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] --- [B]Przychodnia Weterynaryjna "Na Kuropatwiej"[/B] ul.Kuropatwia 2 Wrocław Psie Pole tel. 71/723 40 56, 504 259 676 [URL="http://www.nakuropatwiej.pl/"]www.nakuropatwiej.pl[/URL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=red]uwaga[/COLOR]:[/B] Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni przez cały marzec! Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną terminu zabiegu. Mile widziana wizyta kwalifikująca przed zabiegiem (bezpłatna). Oferujemy także promocyjną cenę badań krwi, które można u nas wykonać przed zabiegiem w celu określenia wydolności organizmu oraz poziomu bezpieczeństwa związanego z zastosowaną narkozą. Można się u nas także zaopatrzyć się w ubranko pooperacyjne/kołnierz po zabiegu. Na wszelkie pytania, na które nie znajdą Państwo odpowiedzi na stronie akcji, chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Skopiowałam to ze strony Arki. [B][COLOR=blue]Maksymalna cena zabiegów(bezproblemowych) kastracji:[/COLOR] [/B]suka mała i średnia do 35 kg-200zł, suka duża 250zl, kotka 100-120zł, pies mały i średni do 35 kg-120zł, pies duży-170zł, kocur 60zł. Ja jeszcze zapytam u swojego weta ile on za sterylkę+zęby sobie zaśpiewa.
  23. no i napisz jak się mój pupilek zachowywał :)
×
×
  • Create New...