Sybirkowi wystarczy nie za duże podwórko do szczęścia, a spacery nie dłuższe niż 15 min... byliśmy z nim na spacerku to po 15 minutach zabrakło mu sił i nie chciało mu się nawet do domku wracać... taki leń z niego :):)
[B]Bardzo dziękuje w imieniu Kremci za ogłoszenia[URL="http://www.dogomania.pl/members/41515-magda222"][B] magda222[/B][/URL] :):):)
Może tym razem sie uda !!:)
[URL="http://www.dogomania.pl/members/41515-magda222"][/URL][/B]
Tekst najlepiej żeby był z takimi najogólniejszymi wiadomościami (wiek, zachowanie, charakter, stosunek do ludzi, dzieci, innych zwierząt, czy zachowuje czystość, jakiej jest wielkości, gdzie sie znajduje, szczepienia itd.)
Krema dziś odwiedziła weterynarza, dostała zastrzyki, niestety jest jeszcze za zimno aby mogła byc kompana w specjalnych szamponach...
Sunia ma już pół łysego ogonka :(
To samiec o którym mówiła Wala:
[IMG]http://i55.tinypic.com/wcnxw8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/6446jq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i54.tinypic.com/2woalw6.jpg[/IMG]
cicia1977 przydał by mi sie TEKST do ogłoszeń i kontakt w sprawie adopcji.
(myślę, że w ten weekend powinnam się wyrobić z ogłoszeniami)
Spróbuje mu jeszcze załatwić allegro,( bo sama nie umiem robić), chyba ze jest kto mu je zrobi???
Cicia tylko bym potrzebowała właśnie ten tekst, w końcu Amisia znasz najlepiej:)