Tak pracownica powiedziała mi, że suczka na razie nie będzie uśpiona ponieważ ma do niej przyjechać jakiś psycholog żeby z nią popracować, bo tak powiedziała jej osoba która odwiedziła sunie z zewnątrz. Na pytanie czy możemy dać jej puszkę żeby się najadła odparła, że suczka już dziś dostała jedzienie i że nie mamy się do niej zbliżać bo jest agresywna.
Walo prosiłaś mnie o Banerek z TTB Oborniki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185114-Asty-które-chcą-być-kochane."][IMG]http://i51.tinypic.com/28c0wsz.jpg[/IMG][/URL]