spoko, ja też tak często zasypiam bo słyszę jakby piętro wyżej ktoś chodził... i słychac to tak jakby ktoś chodził i stukał przy tym kulami a moja babcia która nad nami tam mieszkała to właśnie chodziła o kulach...:-o ale jak mówię o tym mamie to 'nie, wydaje ci się, pewnie to u sąsiadów' (dom obok;p) :diabloti::mad: