-
Posts
1232 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiek.l-g
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']hihihi moj tez taki "kopacz" :lol: tylko nie u mnie w ogrodku bo ni mam, ale chodze z nim na taka mozna to nazwac polane, obok sa rowniez drzewa i tam wlasnie jest duzo kretowisk i moj jest wtedy w swoim zywiole! :lol: moze kopac i kopac i faktycznie z Lakim musisz uwazac na jego oczko u mojego nie ma takiego problemu i jak smiesznie to wyglada jak wklada caly swoj pychol w ziemie, ze az oczu nie widac :) zreszta mam nawet filmiki nagrane jak kopie :) chcialabym widziec polowanie Lakiego na golebia :lol:[/QUOTE] nigdy sie tego nie spodziewałam że może chciec zapolować na gołębia, zaskoczył nas. czasami mu sie zdaża również zapolować na rowerzyste , nie na każdego ale wybraniec moze sie wystraszyć... Laki jest wielkim puchatym miśkiem, człapiącym dostojnie z zarzucającym kuprem prawa lewa prawa lewa...prawie każdy przechodzień zwraca na niego uwagę..mówiąc ale piękny niedziwiadek. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']No....jakieś zajęcia mieć musi a ideałów nie ma:) U mnie kopanie to problem, TZ ogrodnik;))) I sikanie pod drzewka też problem a Fafik jest facet i z zadartą nogą siura, prosto na drzewka, więc musiał chłopina odgrodzić swoje tuje;) Wygląda to dziwnie ale chociaż awantur mniej;)))[/QUOTE] jak lubi to proszę bardzo, nasz ogródek pomału to sama trawa i miejscami mech, od rzeki chyba ciągnie wilgoć i za bardzo nic nie urośnie bo za wilgotno...każdego roku ubywa drzewek owocowych , szczególnie gniją od korzenia agresty, porzeczki...podczas tego jego kopania musze uważać na oczko by za głęboko nie kopał , żeby pyszczka do ziemi nie wkładał. Laki siurka różnie raz podnosi noge a raz jak pannica. A i do wody go ciągnie, do rzeki już wczoraj wlazł .. ale szybko dostał zakaz i na brzeg musiał się ewakuować. No i znosi tym swoim futrze i łapkach tony piachu do domu...:razz: i najważniejsze to to że zrzuca zimowe upierzenie ... -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']No....jakieś zajęcia mieć musi a ideałów nie ma:) U mnie kopanie to problem, TZ ogrodnik;))) I sikanie pod drzewka też problem a Fafik jest facet i z zadartą nogą siura, prosto na drzewka, więc musiał chłopina odgrodzić swoje tuje;) Wygląda to dziwnie ale chociaż awantur mniej;)))[/QUOTE] czuje że w naszej rodzinie właśnie ujawnił się talent ogrodniczy -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Laki nie zawsze z nami śpi w łóżku, jak ma ochotę to się właduje pomiędzy nami i co chwile liże po uchu mnie albo pancia swego. Ale najgorzej i tak mam ja...chłopaki zasypiają a mnie nerwica bierze jeden chrapie , drugi chrapie, a dodatkowo jeszcze Laki wyciąga się i spycha mnie ...suma summarum nad ranem śpię na skrawku łózka, z kawałkiem kołdry na plecach...wstaje zła, ale mina Lakiego przeciągającego się leniwie się, ziewającego i przytulającego się do ramienia męża, upewnia mnie że jest szczęśliwy. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Lakuniu nasz kochany chlopaczku, ale ciocie ciebie zaniedbuja, nawet w odwiedzinki nie wpadna, taka tu cisza :sad: a ja tez ostatnio momentami to juz nie wiem, w co rece wlozyc :roll: przytulam puchatka :calus:[/QUOTE] Oj by Cię Ciocia Lakus wymiział. No to w nagrodę za odwiedziny zdradzę ze Laki poluje na gołębie, dzisiaj go z tym przyłapaliśmy, spuszczony ze smyczy na łące nagle ujrzał gołębia.. skupił na nim cała swoja uwagę , i nagle zaczął się czołgać...(ręce mi opadły) momentami na tej łace to bagniasty teren...nie musze mówić jak się uciapał...czołgał się może metr, dwa i próbował z ze sprytem i szybkością kota dopaść go..no ale... . hmmmy co jeszcze z nowinek aha wkońcu miedzy tymi jamniczkami mojej mamy zaiskrzyło, łączy ich pasja kopania dziur, tropienia kretów i chyba nornic...u nas już wiosna więc kopac można, poszliśmy w odwiedziny do jamniczek zostawiłam ich samych na ogródku i po 20 minutach płakać mi się chciało.. Laki cały w ziemi a jaki szczęśliwy patrzył na mnie uchachany od ucha do ucha...Boję się czasami myśleć jakie jeszcze hobby ma ten pies. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
asiek.l-g replied to auraa's topic in Już w nowym domu
mam wielką nadzieje że po tej obserwacji, była już zdiagnozowana, chirurg właściwy tam jest i jutro sunie uwolni od tego ciężaru....o losie aby znowu operacji nie przesunęli. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
asiek.l-g replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
idę pozapraszać i poprosić o bazarki -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
asiek.l-g replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dzień dobry, jak sie suńka czuje? wiadomo juz o ktorej bedzie zabieg? ja juz od dzisjaj trzymam kciuki -
[quote name='ala123']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: właśnie,nikt się tym nie przejmuje,nie mówi się już o tym na dogomanii, a psy może nadal tam cierpią:roll: czarodziejka nadal jest moderatorem:p[/QUOTE] nadal jest moderatorem?? wątek Sako w tamtym raju,... aaaa juz nawet kończyc sie nie chce jak sie o tym wszystkim mysli. a Michell była dzis rano na dogo... kolejne zaniedbania za pieniadze...czy tylko pieniądze sie liczą i upominanie sie o nie?
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
asiek.l-g replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wiadomośc od lilki..mam nadzieje że wszystko dobrze przekaze, w środe lilka była z joszką u pewnej Pani zainteresowanej jej adopcją (albo ta pani była u Lilki- tego własnie dokładnie nie wiem) ale w czwratek Joszka była juz w domku u tej Pani..i niestety dzisjaj kobieta zadzwonila ze rezygnuje z adopcji - joszka pogryzła buty, znizczyła zaslony, w kuchni cos tez pogryzła i sika gdzie popadnie..napewno dokładnie opisze to Lilka jak tylko odzyska komputer. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
asiek.l-g replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Ineczka również otrzymała 90 zł...bardzo nam to pomoże ...Serdecznie dziękujemy. -
na konto Inki wpłynęło 10 zł od Sasha, 10 zł od Magenka1 oraz 90 zł z wątku Kasi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227206-KASIA-z-lasu-przywi%C4%85zana-do-drzewa-Ma-domek-%29/page51"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...mek-%29/page51[/COLOR][/URL] po podziale funduszy.. Pięknie dziękujemy