[quote name='salibinka']Przyke to bardzo, że tak sponiewierano Twój moment pożegnania :(.[/QUOTE]
To już nie chodzi o mnie, ani o tamtego psiaka, tylko po prostu lepiej trzymać Martynkę i inne psy z dala od tego weterynarza...
Jest tylu naprawdę dobrych lekarzy, którzy wyrażają się subtelniej i z szacunkiem zwłaszcza gdy chodzi o życie zwierząt...
Z własnego doświadczenia polecam Weterynarz Agnieszkę Drohobycką (mimo, że jej specjalnością są małe zwierzęta)- oprócz tego, że solidna i dokładna, ma naprawdę wiele taktu w takich trudnych tematach.