Jump to content
Dogomania

majka12741

Members
  • Posts

    360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by majka12741

  1. [quote name='Gosiara'][url]http://www.facebook.com/#!/notes/fundacja-pomocy-zwierz%C4%99tom-bezdomnym-szara-przysta%C5%84/spis-podopiecznych-22092011/291945270819683[/url][/QUOTE] Kontakt w sprawie Czarusia: 792 995 797, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  2. [IMG]http://i55.tinypic.com/2z7q078.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i52.tinypic.com/wcg7b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2celzi8.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i56.tinypic.com/16bkjh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/148kfsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2d9zeid.jpg[/IMG]
  5. Czaruś został wczoraj pierwszy raz zaszczepiony, a dzisiaj odbyła się zapowiadana sesja zdjęciowa:) Jak tylko dostanę zdjęcia na maila wrzucę tutaj:) [IMG]http://i52.tinypic.com/htws8w.jpg[/IMG]
  6. Zdjęcia będą lepsze juz nie długo, umówiłam sie już ze świetnym fotografem:) tylko czasu trochę musze znaleźć, o filmiku tez pomyślę, dzięki za podpowiedź:)
  7. [quote name='marra']Podnoszę Wątek :)[/QUOTE] Oprócz nas chyba nikt tu nie zagląda:( Czaruś szuka domu!!!
  8. Czaruś jest u mnie juz drugi tydzień i rozbrykał się już na całego, lubi zaczepiać do zabawy psy duże i małe ( u mnie do koloru do wyboru:)), trochę maltretuje młode koty, które jeszcze nie wiedzą że trzeba go omijać szerokim łukiem, bo chociaż chłopak nie ma złych zamiarów nie ma też wyczucia, niestety, dlatego preferowany dom bez małych zwierzątek. Lubi dzieci, z moimi bawi się piłeczką zaczyna nawet aportować. Piesek jest już do kolana a będzie jeszcze większy i potrzebuje dużo ruchu żeby w nocy spokojnie spać. W tym tyg. będzie mial pierwsze szczepienia, jest już odrobaczony i odpchlony. Ładnie je przez co jego żeberka już tak nie wystają, nie brudzi w domu ale jeszcze podgryza to i owo. Nadaje się idealnie dla rodzin z dziećmi które lubią zabawy na dworze i długie spacery:)
  9. [quote name='marra']Ja go założę:) tylko potrzebuje fotki :) EDIT: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214923-Sympatyczny-Czaruś-wyrzucony-na-ulicę-szuka-domku!!!?p=17664103#post17664103[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za wątek, wysłałam Ci już zdjęcia. A w imieniu Tinusi i jej dzieci dziękuję wszystkim kochanym Ciocią ( nie tylko z Dogo) za pomoc w opiece, oraz w poszukiwaniu i znalezieniu super domków:***
  10. No właśnie?! :) Ale widze że już zmieniłaś tytuł na odpowiedni:) A Czarusiowi przydałby sie osobny wątek, kto go założy?
  11. No faktycznie nie widać tego zdjęcia
  12. [quote name='ma-ja']Wreszcie zrobiłam Czarusiowi fundacyjne Allegro... [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1820147883[/url] :)[/QUOTE] Dziękujemy:*
  13. Zadomowił się u mnie na całego, załatwia się już pięknie na dworze, je normalnie bez pośpiechu, bawi się, biega i szaleje:) Uwielbia kopać dziury i biegać za piłką, moje dzieci go szkolą:) Na prawdę fajny piesek, trochę kota maltretuje ale bez agresji.
  14. Dzięki Marra:) Juz wysłałam wszystko do CatAngel.
  15. Marro tekst super:) Jesteś wielka:) Dziękuję:* Na pieska mówię Czaruś bo jakoś muszę, ale specjalnie jeszcze nie reaguję więc możemy zmienić:) Już coraz mniej sie boi ale jeszcze trochę ale będą z niego ludzie:) Lubi dzieci, koty i inne psy, jak to szczeniak, chce się bawić ale jak moje psy zaczynaja szaleć to on ucieka wystraszony ale za chwilę znowu wraca. Trochę w domu podsikuje ale pracuje nad tym. Jest bardzo wygłodniały, je, wręczpochłania jak szalony ale to dobrze bo tak po nim niewidaćpiero jak się go pogłaszcze to czuć wszystkie kości. Dostał już środek na odrobaczenie i na pchły bo chyba ma:/ Lubi wszytskichh ludzi, jest duży i będzie jeszcze większy:) Co jeszcze musicie wiedzieć? Marro czy mogłabyś przesłać zdjęcia i tekt do Cat Angel, ewentualnie napisz mi do niej maila ja do niej napisze, bardzo Wam dziękuję:*
  16. Imię: Czaruś Wiek: ok. 5 miesięcy Miasto: Koło Gliwic Opis: Czaruś to bardzo miły ale jak na razie wystraszony szczeniak. Został znaleziony przy ruchliwej ulicy, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu. Został już odrobaczony. Przebywa w dt, ma kontakt z innymi psami, kotami i dziećmi. Na razie nie ma wątku. Kontakt pod nr tel. 792 995 797. [IMG]http://i55.tinypic.com/20rlr3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/x4geqd.jpg[/IMG]
  17. Jeśli możecie zajrzyjcie na wątek Tiny napisałam tam o kolejnym podopiecznym Fundacji i bardzo proszę o pomoc
  18. [IMG]http://i55.tinypic.com/20rlr3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/x4geqd.jpg[/IMG] Kolejne psie nieszczęście wpotrzebie:( I to w dodatku dopiero pięciomiesięczne:( Pani Kasia już go widziała, został odrobaczony, na razie jest na kwarantannie ale można już mu szukać domu, bardzo prosimy o jakiś tekst do ogłoszeń, choćby krótki...Piesek został znaleziony przy ruchliwej ulicy, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu, bardzo wystraszony na początku teraz już coraz bardziej odważny ale wygłodzony i zaniedbany:(
  19. Cudowne wiadomości!!! A na zdjęciach cała Tinka:)
  20. Oby tym razem wszystko było dobrze. Prosze dać znać jak tylko będą jakieś wieści:)
  21. Z przyjemnością informuję że nasza kochana Tinusia została wczoraj wysterylizowana i czuje się dobrze:) Pozdrowienia dla nowego tymczasowicza:)
×
×
  • Create New...