Jump to content
Dogomania

majka12741

Members
  • Posts

    360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by majka12741

  1. [IMG]http://i56.tinypic.com/2s80pld.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i51.tinypic.com/213gaxf.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i53.tinypic.com/15yw4m8.jpg[/IMG]
  4. Co z ogłoszeniami? Są jeszcze aktualne czy trzeba nowy pakiet wykupić?
  5. "Witam, Aruś dzisiaj naprawdę poczyl się jak u siebie, bo zacząl szczekać, gdy wchodzil ktoś obcy do domu. Wczoraj z kolei byl z yorkiem na spacerze. Często wychodzimy z nim do parku i po przyjściu do domu Aruś śpi, jak maly niemowlak - nic nie jest w stanie go obudzić. Jest super! Moja mlodsza córka dzisiaj nawet czesala się szczotką Arusia. O zdjęcia na razie bardzo trudno, bo gdy tylko kucam do zrobienia fotki, Aruś biegnie jak oszalaly i mnie caluje. Jak tylko uda mi się coś pstryknąć, prześlę. "
  6. Pierwsze wiadomości z domu Arekska: "Witam, Aruś jest przewspanialy! Kiedy zostal z nami sam troszkę poczul się zdezorientowany i kręcil się w okolicach drzwi wyjściowych. Nie trwalo to jenak dlugo, bo obydwie ze starszą córką zaczęlyśmy go glaskać i przytulać. Pózniej córka wyszla z nim na spacer. Zalatwil się jak przystalo na porządnego psa i wrócil do domu. W drodze powrotnej zostal zaproszony do domu naszych sąsiadów i zapoznal się tam z yorkiem i kotem dachowcem. Póznym wieczorem jeszcze raz wyszlam z nim na spacer i dzięki temu wytrzymal calą noc bez moczenia. Spal w lóżku ze starszą córką. Mlodsza córka od razu zaakceptowala nowego domownika. Do tego stopnia, że gdy rano weszlam do pokoju a ze mną byl Aruś, nie uslyszalam z jej ust radosnego powitania "mama", tylko "Aruś". Z moim mężem też już zdążyl zawrzeć znajomość i chyba przyjąl do wiadomości, że to jego nowy dom. Nie slychać bowiem żadnego sprzeciwu. Postaram się w najbliższym czasie zrobić trochę zdjęć i przeslać. Pozdrawiam"
  7. A co z ogłoszeniami, są jeszcze aktualne czy trzeba nowe?
  8. Aruś ma dom:) Bardzo fajny dom:) Miła rodzina, dwie grzeczne córeczki, spokojna okolica, sąsiad york:) Wszystko zapowiada się bardzo kolorowo:) I nadal będzie nazywał się Ares:) Uff, najgorsze rozstanie za mną...mam tylko nadzieje że Aruś szybko się zadomowi i nie będzie za mną płakał tak długo jak ja za nim... Została nam tylko Majusia, jak ona się dziś czuje?
  9. Szkoda że tak się porobiło..biedna Majcia:( ale faktycznie lepiej poszukać spokojniejszego domku.
  10. Biedulka Majcia:( Oby szybko wyzdrowiała i przekonała się do tego dziecka... Ja z Arusiem jadę w czwartek.
  11. Marro tak jak przewidywałaś z aniołka Tinusi zrobił się niezły diabełek ale i tak jest kochana. Jej ulubionym miejscem jest kanapa, a ulubionym zajęciem obszczekiwanie innych psów, z całej mojej bandy jest najgłośniejsza i najbardziej rozbrykana:) Na pierwszym zdjęciu jeszcze z Toffi i Areskiem, a na drugim podczas drzemki:) Super że Majusi też się udało:) Jestem przeszczęśliwa że ta smutna z początku historia tak szczęśliwie dobiega do końca:)
  12. [IMG]http://i52.tinypic.com/igxbx0.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i53.tinypic.com/1zew19y.jpg[/IMG]
  14. CatAngel Twoje ogłoszenia czynią cuda:) Za Areskiem się tak telefony rozdzwoniły że szok, na pewno któryś domek okaże się tym jedynym:)
  15. Śliczna Tosia:D Ciesze się że wieści z domku w końcu dotarły i że sa tak dobre:) Za Majusie będę trzymać mocno kciuki, byłoby super gdyby i ona już znalazła swoje miejsce:) Póżniej jeszcze Aresik i będzie na prawdę cudowne zakończenie:)
  16. Ja też trzymam, pani jeszcze nie odpisała. Pani odpisała bardzo pozytywnie, wstępnie zgadzają się na Umowę Adopcyjną i oczywiście na kastrację. Za tydzień rozpoczyna 4 tygodniowy urlop i wtedy pojadę do niej z Areskiem, jeśli wszystko pójdzie dobrze to nasz maluszek będzie miał nowy dom:)
  17. A mamy nr tel. do tej Pani? Wygląda bardzo obiecująco, nic tylko trzeba się umówić na wizytę przedadopcyjną...:) Już czytałam pw i napisałam do tej Pani maila, z niecierpliwościa bęę czekac na odpowiedź, może w końcu do Areska uśmiechnie się szczęście:)
  18. [quote name='halbina']pomoc zawsze mile widziana :-) i będzie Majka![/QUOTE] Tak będę :) Obowiązkowo:)
  19. :) w imieniu piesków dziękuję za ogłoszenia:)
  20. Toffi-Midia przesyła pozdrowienia:D Mam cały czas wiadomości z jej nowego domku, ma się na prawdę super:) Podczas wekendu poznała kolegę Leksusa, którego bardzo polubiła i koleżankę Saszę-goldenkę z którą też się polubiły. Poza tym Midia zadowala swoich Państwa bo szybko się uczy, jest grzeczna i kochana:) Żeby wszystkie bezdomne psiaki trafiały do takich domów to ten świat byłby piękny...
  21. Dziękuję Marro:) Pieniądze są już w drodze do Cat Angel:)
  22. W takim razie ja wysyłam do Cat Angel 15zł a któraś z Was niech jej podeśle tekst i zdjęcia:)
  23. Bardzo fajny tekst, ma Pani talent, a zdjęcia też świetne. Czyli znowu zamawiamy ogłoszenia u Cat Angel? Ja moge je opłacić a może Marra mogłaby przesłać jej tekst i zdjęcia?
  24. Dziękujemy:) Buziaki dla Majusi od Arusia:)
×
×
  • Create New...