[FONT=Arial Black]Kumpel jest cudowny. GODNY DOBREGO ŻYCIA![/FONT]
[FONT=Arial Black]To mój pies Fredzio, też kundelek, wybrał go "do pomocy" ;););)[/FONT]
[FONT=Arial Black]Kocham kundelki. Ludzie dajcie Kumplowi SZANSĘ! Bardzo, bardzo proszę![/FONT]
[FONT=Arial Black]Czasami wydajemy pieniądze na tyle niepotrzebnych rzeczy... a przecież kilka groszy może zmienić życie tego wspaniałego, tak bardzo kochającego psa...:multi::multi::multi:[/FONT]