eve-w
Members-
Posts
939 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eve-w
-
daj maile. Bez echa bo pewnie nie zauwazyli Twojego maila wsrod setek tysiecy innych. Jak sie wysla kilkadziseiat maili zauwaza.... KTO GDZIE JESZCZE WYSYLAL???? POPROSZE MAILE a biedna andzia wrzuca je do 2 postu :D kontakty z ONET, INTERIA, WP, GAZETA potrzebne! (onet pies, chociaz wolalabym na pierwsza strone :) PUDELEK, POMPONIK - wszystie szmatławce internetowe. Co jeszcze znacie?
-
dorzucam jeszcze program 1, 2 regionalną i POLONIA [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/kontakt[/url] Tu trzeba zadzwonić +48 (0-22) 547 44 50, wybrać 1, 2 i 4 (każdy telefon od nowa) i zmieścić się w 2 minutach opoiwadając o bezprawnym Państwu w Państwie Przedsiębiorstwa Utylizacji Kundli... andzia, dodaj też do 1 postu. Kto ogarnie szmatławce? Fakt, Sper Ekspres i Wasze rejonówki?
-
a oto dlaczego na dogo i fb pojawiły się wpisy o odwołanej sobotniej wycieczce do Kielc (tworzy się niezła tragikomedia!) Przeklejone z FB . Autor Gosia F. [I]Znalazłam się w polskim matrixe, a że czasem prowadzę akcję,które śmierdzą to czasem te smród mnie dopada ale nie od tak zwanego "sojusznika"... od 2 tygodni z P.Kingą Wachulec,która w zastępstwie swojego kolegi miała monitorować materiał i przyjazd do Kielc Dymin,zrobiła coś co w normalnym umyśle,się nie mieści...2 tyg.kontaktów,śmiechu,planów,rozczarowań Pani Wachulec,że nie udało się pozyskać na akcję posłów i z mojej strony wsparcie mentalne bo P.Wachulec bała się tematu,nie wiedziała jak zareaguje...kilka dni wcześniej przed wyjazdem,zażartowałam,że jak nie będzie koncepcji na materiał to najwyżej wezmę "broń" i zrobię tam cyrk oczywiście żartując...nigdy nie mówiłam,że to broń ostra palna itp.mam straszaka,potrzebnego mi do podróży kiedy drogi wiozę sprzęt fotograficzny lub kamerę nauczona podróżami PKP...przed wyjazdem Pani Wachulec spanikowana zadzwoniła do mnie wieczorem pełna własnych obaw i kazała mi wspierać drugą reporterkę,taką deklarację złożyłam choć sama też wiedziałam,że to trudny temat...i tu się zaczyna Matrix... Wsiadałam do pociągu umówiona z ludźmi i z różnych fundacji,i innymi,zebu jechać do schronu zagłady z protestem i mediami.Około godz.13 Pani Wachulec zadzwoniła do mnie w pociągu,że akcja odwołania,że reporter nie może...wściekła,ponieważ ,... po czym o godz.23 dowiaduję się,że akcja jest ale już nie wiem kto ją ogranizuje i o co chodzi w tym wszystkim...i tu się zaczyna dramat nie tylko mój ale Mojej Rodziny...czego nie wiem nigdy nie mogłabym przewidzieć... o 6tej nad ranem (a Moja Mama choruje) zadzwonił Ojciec i bardzo się zdenerwowałam,że coś się Jej stało...odbieram roztrzęsiona słuchawkę a mój Ojciec mówi,że u nas w domu są antyterroryści i policja bo Pani Kinga Wachulec zadzwoniła na policję,że mam broń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście wszystko było wyjaśnione,żadnego złamanego prawa,gdyby nie fakt,że i w Warszawie "wjechali" mi do mieszkania...nikomu,nie życzę takich emocji,nerwów i oczywiście wszystko okazłao się ok!!!!Wiem jakimi motywami Kinga Wachulec się kierowała i to na pewno nie było bezpieczeństwo narodowe....tym bardziej,że Pani Wachulec nie jest reporterem TVN UWAGA!!!!do tej chwili po czymś takim wisiała w moich znajomych....strasznie to przeżyłam,nie byłam w Dyminach...wydałam dużo pieniędzy ale nikt mi nie zrekompensuje stresu moich 70letnich Rodziców i mojego własnego...P.Wachulec ma jakiś poważny problem emocjonalny lub ambicjonalny...kto zna atmosferę pracy w TVN UWAGA...dalej mi się w to nie chce wierzyć i w taką podłość ludzką,żeby własny problem nie udźwignięcia tematu przerzucić na moją osobę...jeszcze proponowała mi udział w "Rozmowach w toku".....[/I] ha! i co Wy na to?
-
Prosze o wstawienie gdzies na poczatek strony. TEKST DO WYSYLANIA DO MEDIÓW: Witam, W zwiazku z bezprawiem jakie panuje w miejskim schronisku w Kielcach Dyminy przedstawiam Panstwu ciekawy materiał o niewyobrazalnych rzeczach, ktore sie tam dzieją (w ostatnim linku podane są informacje wraz z drastycznymi zdjeciami pochodzacymi z miejsca zdarzenia). W schronisku lamana jest ustawa o ochronie praw zwierzat, katowane i maltretwane sa zwierzeta. "Niewygodne" i wymagajace leczenia sa nagminnie bezpodstawnie usypiane, setki padaja w niewyjasnionych okolicznosciach! Podejscie kierownictwa, urzedu, pracownikow do opieki nad zwierzetami pozstawia wiele do zyczenia. W skrócie o PUK: [url]http://www.samorzad2010.com/news/249[/url] [url]http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierz%C4%84t_w_kielcach_dyminy.html[/url] Cala masa dowodow, zdjec, relacji swiadkow - a schronisko preznie sie rozwija budujac np. plac zabaw na terenie, gdzie panuje nosowka, parwowiroza, choroby a przede wszystkim zwierzeta zagryzaja sie miedzy soba. Tak wlasnie PUK zamierza edukowac male dzieci na swoim placu zabaw grilujac na murowanym super grilu postawionym tuz obok. [url]http://www.samorzad2010.com/news/243[/url] Sprawa zajely sie rowniez organizacje prozwierzece, kancelaria prezydenta, parlamentarzysci. Nikt na miejscu nie chce pomoc, dzialania sa utrudnione (brak wspolpracy z urzedem, policja, kierownictwem schroniska). granda, zenada i brak slow. [url]http://www.tvp.pl/kielce/aktualnosci/spoleczne/losy-schroniska-w-dyminach/3117124[/url] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=118781651508291&index=1[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=7_R-24ick7A[/url] Cala sprawa interesuja sie tysiace osob z calej Polski i nie tylko (facebook). Podaje linka do wszystkich informacji zebranych w jednym miejscu, licza na Panstwa zainteresowanie w ww sprawie: [url]http://www.obrona-zwierzat.pl/aktualnosci.html[/url] Dodam na koniec, ze PUK dalej zarządza schroniskiem a na jego teren problemy z wejsciem ma nawet Powiatowy Lekarz Weterynarii. Pozdrawiam
-
Dziewczyny. Goraca prosba: zbierzcie wszystkie adresy e-mail, m.in. Sprawa dla reportera (Jaworowicz), Superwizjer, Paorama, Wiadomosci, Interwencja, Superexpres, Fakt, DW, Rzeczpospolita, wszystkie urzedowe adresy i inne, wszystko wszystko co sie da. Wrzuccie to w pierwszy/drugi post.Trzeba zrobic masowe wysylanie maili! I to pilnie! Ta sprawa musi sie zajac cala Polska! Ja zajme sie wysylaniem maili i akcja na Fb i inne.
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
eve-w replied to ata's topic in Już w nowym domu
JESTEM W SZOKU! Więc powiedzcie mi patrząc na powyższe zdjęcia: czym hotel u AlinyS różnił się od hotelu leni13? Większość z Nas bazuje na zdjęciach, które niczym nie różnią się od tych, które wstawiono na wątku hotelowym AlinyS, ja również opieram swoją teorię na podstawie zdjęć. Dziewczyny, które macie jeszcze psy u leni13: czy robicie niezapowiedziane wizyty? Czy dzwonicie i uprzedzacie, że będziecie wtedy i wtedy i wszystko na Wasz przyjazd jest w jak najlepszym porządku? Czy możemy zobaczyć zdjęcia Waszych podopiecznych z hotelu? Na wątku parę razy padało stwierdzenie, że Sami ma biegunkę. U Jamora jej nie miał i nie ma. Dlaczego więc z płatnego hotelu leni13 wyjechał taki chudy?? -
Styl pisania Jamora jest w pełni adekwatny do: postępów Samsunga i aktywności na wątku. Nie przestawaj "chłopcze" :)
-
RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)
eve-w replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
śliczne maleństwo :) zapiszę sobie królewicza :) -
[quote name='olenka_f']Wiki to nasza milusińska z padaczką [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/184/904d2d5a747e5c88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/184/99eaf0c50bdcd6dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/344/80ff2206ad6cd70bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/344/63ee7ef7763ecf21med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] zacytuje sobie, zeby mała nie zginęła ;)
-
aaaaaa, ile ma lat, bo nie chce mi się na pierwszą stronę spojrzeć :razz:
-
Ile Lipton waży? Jakiej jest wielkości? Bugi czy Nelka :D ? (Bugiego zaraz poznasz, więc Mantis, możesz domniemać :eviltong: Nie pytam się o stos do dzieci bo wiem ;)
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
eve-w replied to ata's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie, przypadek Samiego nie nalezy do najlatwiejszych, ale ekstremalny tez nie jest. Od samego poczatku lena13 miala zle podejscie do socjalizacji psiaka. Separacja Samiego tylko poglebiala jego stan. U Jamora natychmiast odzyskał wigor. A lena13 po dwóch, trzech miesiącach powinna napisać, że nie da sobie z nim rady. A napisala po 10...